Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Chętny

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek na zgrzewalni lub tłoczni ?

Juli

Polecam Polmotors, dobry pracodawca

Maryna

A ja tam polecam Polmotors, szczególnie Mazanvowice. Teraz dużo pracy to i dużo negatywów bo się to słyszy, ale co na to poradzić, trzeba się cieszyć, wokoło zakłady nie mają tyle pracy. Jak ktoś chce zarobić to tu się dw

Worker

Polecam Polmotors, nikt się chyba w okolicy tak nie rozwija. Zarobieni bardzo

@Worker

Jak wygląda praca na zgrzewalni i jaką lokalizację najbardziej polecacie ?

@Worker

Rozwija się to fakt ale zarządzanie tym rozwojem to jakaś kpina można by tu wiele wymienić ale najczęstszym powodem zwolnień w ostatnim czasie są pieniądze. Polmotors jako jedna z nielicznych firm nie robi nic by przeciwdziałać inflacji. Gdzie nie zapytać to każdy ma w pracy regularne podwyżki inflacyjne z tego co ludzie mówią to 3-4 podwyżki od czasu kiedy inflacja zaczęła rosnąć to standard albo co kilka miesięcy dostają 2000 albo 3000zl dodatkowo zamiast stawki. U nas wywalone. Już się dużo ludzi zwolniło i coraz więcej chce zmienić pracę m.in z tego powodu

Chętny

Jest jakaś firma w Bielsku która też daje podobne premie albo chociaż podwyżki ?

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kandydatka

Witam, chciałabym się zapytać jak mniej więcej wygląda praca na zgrzewalni w Mazancowicach ? Jaka jest atmosfera i czy zarobki są w porządku ?

xxx
@Kandydatka

W ostatnim czasie wszystko się pogorszyło. Wszyscy, którzy trzymali ten zakład zostali porozsyłani gdzieś indziej m,in Befama i Mazańcowice teraz strasznie podupadły nikt nic nie wie jedna wielka samowolka tego nie ma tamtego nie ma nikt nic nie wie plan sie zmienia co kilka godzin i wywalone na pracowników produkcji. Nie ma nawet kierownika zgrzewalni. Tzn. jest niby (usunięte przez administratora), ale takim kierownikiem jak on jest to może być każdy bo zachowuje się jakby nie wiedział że jest też kierownikiem zgrzewalni, Także lepiej będzie chyba na innych zakładach.

@xxx

Jaki zakład polecacie w Bielsku szukam właśnie pracy chciałem się przyjąć do Polmotors ale z tego co widzę to ludzie za bardzo nie polecają tego zakładu

AdWor
@Kandydatka

Atmosfera super, zarobki dobre (zawsze może być lepiej, ale teraz podobnie wszedzie). Ludzie są extra

Mirek
@Chętny

Na Mazankach jest bardzo okay, Piekarska też w miare ale tak naprawdę wszedzie jest spoko, nie słuchaj ludzi, bo tu wypowiadają się tylko rozgoryczone dzieciaki, którym się pracować nie chce

@AdWor

zarobki dobre w kontekście tego, że rynkowe? w przypadku biura czy sa może stanowiska zdalne do podjęcia się zatrudnienia? co na ten temat aktualnie wiadomo? czy stawiane wymagania są duże? jak trudno się do niego dostać?

Zbyrcio
@Kandydatka

Nie polecam pracy w Mazańcowicach prędzej na Bestwinskiej. Atmosfera fatalna pracownicy nierówno traktowani szczególnie na jednej zmianie kto ma wiedzieć to wie o jaką zmianę chodzi. A co do zarobków to tragedii nie ma.

Polecam. Pracuje długo. Pracy nie brakuje

BB

Pracuje na Befamie i szału nie ma, ale robota jak robota, źle też nie

Bbb

Witam ile można dostać netto jako nowy pracownik bez nadgodzin

Kokolino
@Bbb

Byłem na rozmowie ostatnio i mi powiedzieli ze okolo4 tys na rękę na początek na tloczni, po okresie próbnym coś więcej i soboty płatne nadgodziny

@Kokolino

o specyfice pracy coś wiesz? byłeś na jakimś okresie próbnym? zastanawiam sie czy ta czwórka jest po prostu adekwatna czy ktoś by się odniósł? co konkretnie na tej tłoczni się robi?

Tłocznia Bestwińska

Drogi zarządzie ja mam tylko jedno pytanie kiedy pozbędziecie się długiego ? Trzymacie go na siłe i po co ? Kierowników i całego sztabu w biurach jest dość sami by to ogarnęli a tak na tłoczni nadal zwolnienia jak Brygadzista który pracował grubo ponad 10 lat się zwalnia przez Długiego to co musi się stać żeby coś zostało zrobione w tym kierunku ? Tych wszystkich kierowników to on tam wykończy raz dwa i potem znowu się obudzicie z ręką w nocniku że nikt tam nie chce pracować miał to być najlepszy zakład a jest najgorszy ludzi trzymają tutaj tylko pieniądze jako głos ludu operatorów prosimy usuńcie Długiego my już długo nie wytrzymamy panie Macieju pomocy

@Tłocznia Bestwińska

Ktoś się nie bał i napisał prawdę był Gruby nie było problemu przyszedł Długi jest problem zarząd chyba nadal wierzy w słowa długiego że wszystko jest ok a wcale nie jest co tydzień ktoś daje wypowiedzenie tego nikt nie widzi ? A wiadomo przez kogo przed Długiego !

Jeden z was
@Tłocznia Bestwińska

Przesadzacie i to dosyć sporo. R. Jest porywczy, ale trzyma dyscyplinę w tej firmie. Wystarczy spojrzeć jaka sielanka jest na górze gdy R. ma wolne. Kaska, haha hihi. Poprzedni dyrektorzy Wam odpowiadali bo (usunięte przez administratora) robili i nic nie wymagali. Tylko zbijali zolwiki i dziękowali. R. Wymaga od Nas , a od Niego Prezes. A, że na tloczni jest (usunięte przez administratora) jak nie wiem i nie ma wyników to każdy na R. narzeka. Dziwne, ze na innych wydziałach jest ok i się dogadujemy....

Tłocznia
@Jeden z was

(usunięte przez administratora) to może jest ale na laserach a nie na tłoczni . Długi wprowadza nerwową atmosferę w biurach i na produkcji odechciewa się pracować a ty wypisujesz takie bzdury że ktoś tam się śmieje jak nie ma Długiego a co ma płakać ? Większości ludzi tutaj odechciewa się pracować

Miech
@Jeden z was

Od półtora roku jest dyrektorem i nie wyprowadził tłoczni, inni po krótszym czasie wylatywali. A wymagać czy być chamem to inna historia.

Do pola
@Tłocznia Bestwińska

Przez wiele lat Długi krytykował i przeszkadzał kolejnym dyrektorom, żeby im się noga powinęła. Już za samo to powinni go wylać bo działał na szkodę firmy. Jemu nikt nie przeszkadza i cudów nie zrobił. O atmosferze jaka stworzył nie wspomnę, ludziom się nogi same cofają jaj maja iść do pracy.

Boti
@Do pola

Dokładnie mam to samo odczucie Długi wprowadza nerwowa atmosferę która odbija się na innych nie wiem jak ci ludzie na górze w biurze wytrzymują ja bym w życiu tam nie pracował na produkcji jest ciężko ale tam na górze musi być makabra ale racja był Gruby był ok Długi ani wyników ani niczego i nadal go trzymają po co ?

@Jeden z was

Całkowicie się z tym zgadzam gdyby nie Długi to ten zakład już dawno by leżał. Bardzo dobrze ze jest ktoś kto wymaga od kierowników czegoś więcej niż odpisywanie na maile a to, że jest cyrk i nie tylko na tloczni na innych działach nie ma wcale lepiej to wina kierowników działów. Niestety przez swoją nieudolność i brak organizacji pracy obarczają efektami nas pracownikow żeby przypadkiem nie wyszło,że stanowisko ich przerasta i sobie nie radzą. Niestety aby zarządzać ludzmi nie wystarczy mieć ukończone studia (czy nawet być jeszcze w trakcie) i ubrać magiczne popielate polo należy mieć również jakieś minimum pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi o tworzeniu zespołu współpracy bo firma to ludzie a to nie to samo co wypelnienie arkusz exela. No ale niestety ktoś podejmuje taka a nie inna decyzję że przyjmuje taka a nie inne osoby jak łysy, magazynier czy wieloletni A. K. czy inne kotwice tej firmy którzy wolą wszystkich skłócić bo tak łatwiej bez wysiłku to jest jak jest... niestety.

Do Ciebie

Panie Długi. Wyglada, że sam o sobie to napisałeś, bo to Twoja metoda - wszyscy naokoło są winni tylko nie Ty. Kierownicy, technolodzy, kadry, logistyka, marketing. Sami idioci. Dobrze, że Cię mamy, Zbawco.

Pracownik bestwinskiej

Każdy brygadzista z Sp1 ,tłoczni i i ze zgrzewalni jest za R(usunięte przez administratora) i darujcie sobie te wpisy sto razy jest lepiej jak za wcześniejszych kierowników którzy doprowadzili tą firmę że tylko swoich traktowali lepiej same przekręty złodziejstwo itd R(usunięte przez administratora) traktuje każdego równo i wymaga jak każdy dyrektor na tym stanowisku

Pracownik Bestwinskiej

Napisane w samo sedno czasami bywam w biurze na górze to powiem jedno dziwię się że ci ludzie tam jeszcze pracują . Przecież tam są dantejskie sceny jak nie wybieganie Długiego na środek biura i wyrażanie swoich racji krzykiem to taka sama sytuacja ma miejsce u niego w biurze dodam tylko tyle że słychać to przez zamknięte drzwi więc można sobie wyobrazić co czuje osoba która jest w tym biurze naprawdę dziwię się że ludzie godzą się na takie traktowanie zwierzęta w schronisku są lepiej traktowane niż ludzie w tej firmie ale jak wam to nie przeszkadza to fajnie się macie . To trzymanie Długiego na siłe to naprawdę nie ma sensu i nie ma to racji bytu po co się męczyć i pracować w takiej atmosferze . Pozdrawiam z dołu

Karol

Możesz być spokojny, on tu zawsze będzie. Sam się nie zwolni bo gdzie pójdzie? Nie zna nawet angielskiego a takie zachowanie niewiele firm toleruje. I jest wygodny dla Zarządu (usunięte przez administratora)

Hero

Obserwuję od pewnego czasu zachowanie Długiego Dyrektora i zauważyłem, że gość wiele problemów ignoruje miesiącami, cześć z tych problemów sam wywołuje swoimi decyzjami lub brakiem reakcji. Dzieje się to do czasu aż Prezes lub pan Maciej zwróci mu uwagę na coś. Wtedy zaczynam”działać”. Czyli szukać winnych, tuszować swoją winę, drzeć się na całą firmę, itp. Robi szum. Na końcu ogłasza swój sukces i wskazuje palcem kto zawinił. Oczywiście nigdy nie on.

Czy warto aplikować do firmy na stanowisko operatora maszyn ?

Jo

Ile zarabia operator maszyn na początek na rękę? Będzie koło 4?

Czy są aktualnie przyjęcia na stanowisko selekcjoner (na dwie zmiany)?

Szukam pracy

Jak jest na tłoczni na gorąco? Ciężka praca? Jak z pieniędzmi? I jak brygadziści/pracownicy którzy tam pracują ? Da się z nimi dogadać w pracy?

Witam w internecie pojawilo sie ogloszenie dla operatora cnc na narzedziowni. Jakie warunki i atmosfera panuja na tym stanowisku. Czy praca jest ciekawa, wymagajaca i jakie trzeba miec doświadczenie?

Megi
@Zainteresowany

Praca jest bardzo ciekawa i można się wiele nauczyć, bo to produkcja jednostkowa, a nie seryjna. Więc nie jest tak, że całymi dniami robisz to samo, tylko cały czas coś się dzieje nowego. Przyjmują też bez doświadczenia jeśli ktoś jest chętny do nauki, tylko wtedy wiadomo, że się zaczyna od mniejszych pieniędzy.

@Megi

no bardzo ciekawe jest zgrzewanie detali. Normalnie to tak rozwija że szok. Oparów się nawdychałaś ze tak bredzisz? :) IM dłużej tam pracujesz to nie ma wiekszych pieniedzy, nie wprowadzaj ludzi w błąd

Zgrzewanie detali na narzędziowni? Chodziło mi o prace na cnc.

Megi

Zgrzewanie detali jako operator cnc na narzędziowni? Nie ośmieszaj się. Zgrzewa detale operator maszyn na produkcji. To są zupełnie różne stanowiska, inne wymagania i inne systemy wynagrodzeń

Xxx
@Megi

W ogloszeniu jest wzmianka o nowych maszynach, czy to znaczy ze szukacie operatorów na nowe maszyny?

Tornado

Jak wygląda praca w jakości, zaangażowanie, kwalifikacje itp.

Renata

ze 4 miesiące temu kontrolera po prostu szukali. może o to chodziło? ale piszesz, że zależy jakie, więc po jakim czasie mogę mieć perspektywę na awansach i pod jakimi warunkami? co się wtedy w mojej pracy zmieni?

Tornado

Jak wygląda praca w jakości, ocena, kwalifikacje itp.

lakskdjfhg

Na części wydziałów jest 4 na początek.

Prawdziwy
@lakskdjfhg

Zależy czy brutto czy netto

Jaka praca na produkcji ? Ciężkie do obsługi maszyny ? A normy są realne do zrobienia ? Ogólnie jakie warunki pracy

Dawid

Firma bardzo wporzsdku praca super i lekka, ludzie fajni, ale jeśli chodzi o brygadzistów i wyższe szczeble zarządzania to bardzo dużo im brakuje pracuje w firmie od 2 lat i stwierdzam że powinni się szkolić w sposobie zarządzani, bo patrzeć nie można na to jak jedni (usunięte przez administratora) A inni siedzą i bąki zbijają

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 254 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.