Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Bouli

Operator to chyba dostali sami logisci na Mazankach,bo na magazynie centralnym pracownicy fizyczni nic nie dostali

Bouli

Mylisz się operator,na samym końcu jeśli chodzi o podwyżki to Centrum Logistyczne Panattoni-magazyn centralny Polmotorsu

Byczek

Czemu wszyscy na Mazańcowicach dostali już dawno podwyzki inflacyjne a zgrzewalnia olana całkowicie? Kierownik(usunięte przez administratora)robi ludzi w ***** od czerwca. Kpina

Olaf
@Byczek

Kto konkretnie dostał ? Bo raczej na żadnym wydziale nic takiego jak dodatek inflacyjny nie było ?

P.M

Podwyzki obiecane w maju na lipiec, jest pazdziernik dalej jedna wielka niewiadoma. Wstyd, wyzysk (usunięte przez administratora) za marne grosze. W tym roku bym na nic nie liczył, chociaz wiecej niz 2 zl to Ci i tak dadzą, a po nowym roku kolejny raz beda mowic ' no ciezka sytuacja bo lipa z robota '. I po 2 latach moze sie doczekamy tych 2 złotych do stawki, jak juz chleb bedzie kosztowal 20 zł. Wstyd.

Operator

Panie Kierowniku Chodzi o to że podwyżki miały być już w czerwcu sam pan tak mówił na zebraniu, poźniej że w lipcu i co? Kończy się wrzesień a podwyżek jak nie było tak nie ma. Warto by chociaż dać jakieś info publicznie dlaczego tak jest bo inflacja (usunięte przez administratora)a place powinny wmiare adekwatnie rosnąć w związku z tym. Jak to tak będzie wyglądać to będą zwolnienia z tego powodu. A co do rzekomych podwyżek to operatorzy logistyczni dostali np mleczarze i to odczuwalne bo się chwalą nam kwitkami i podobno na tłoczni coś się już działo w tej sprawie. Czekamy na jakieś info konkretne bo zgrzewalnia wydaje się być jak zwykle na samym końcu ze wszystkim.

Były z bestwinskiej

Jak sytuacja na zgrzewalni na bestwinskiej ? Brygadzista P.W dalej taki wredny czy już lepiej ? Jak z zarobkami ? Rok temu odszedłem ale ciagle mnie korci wrócić bo w sumie dobrze mi się pracowało a z kasa tez było ok. Pozdrawiam cała bestwinską !

Bestwiniak
@Były z bestwinskiej

Brygadzista P.W spokojny w końcu wyluzował co do zarobków poprawiły się może coś jeszcze rzuca inflacyjnego jest dobrze

Wujek
@Bestwiniak

Na Mazankach też ma być jakieś inflacyjne więc fajnie .

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zdzisek

Zarobki tragiczne na start dają 16zl brutto plus premia uznaniowa 1100 plus druga premia 750 na 3 zmiany totalna porażka i głodowa stawka. Do tego normy tak wyśrubowane że np na progach musisz prawie że biegać xD Zamiast pracować na maszynie trzeba biegać po detale i przy pakowaniu samemu odstawiać gotowe progi paleciakiem także cały czas coś musisz robić bez chwili przerwy brygadzista ewidentnie mocno przepity tak samo jak ustawiacz. Nie polecam nikomu

@Zdzisek

Zarobki są wporzadku pracuje tam już trochę czasu ale żeby oskarżać kogoś o picie to już lekka przesada .

@Zdzisek

Ale głupoty ktoś pisze pracuje w PM od niedawna i dostaje dobre pieniądze , a rozmawiając ze starymi pracownikami o wypłatach to naprawdę jeśli chodzi o pieniądze jest bardzo wporzadku nie wiem po co tutaj na forum wylewać brudy ktoś chyba ma za dużo czasu .

Anita

Jak zarobiki? Warto się przyjąć? Mam iść na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie wiem czy warto.

Olo
@Anita

Zarobki marne jak na taką robotę. Sam dodatek za pranie (12zl!) sam mówi wszystko o zakładzie

Operator na Mazańcowicach
@Anita

Pracuje już w PM kilka dobry lat, jak dla mnie zarobki są w porządku. Jak to mówią "jaka praca, taka płaca", jeśli będziesz się przykładać i będzie Ci zależało na pracy to da się dobrze zarobić. Czasami praca jest lżejsza a czasami cięższa. W moim przypadku nigdy się nie zdążyło żeby np.caly tydzień robić ciężkie detale. Brygadzistą M.G bardzo sumiennie i sprawiedliwie rozdziela zadania. Zawsze można przyjść i spróbować pracy w Polmotorsie, będzie Ci odpowiadała to zostaniesz, jeśli nie to można odejść. Pozdrawiam

Dobry Ziomek
@Operator na Mazańcowicach

Zmiana M.G ogólnie najlepiej funkcjonuje na ten moment pod wieloma względami. Atmosfera pozytywna, sprawiedliwie rozdzielana robota i brygadzista w porządku a tyle bylo głupiego gadania na poczatku ilu to sie nie zwolni przez niego itp. Jeśli ktoś planuje zatrudnienie na zgrzewalni na Mazańcowicach a ma możliwość wyboru zmiany to ta jest najbardziej ogarnięta. Na pewno nie do J.K na zmianę bo tam to jest kabaret i faworyzowanie co po niektórych zwłaszcza jednej operatorki co często na BMW robi sporo ludzi z tej zmiany uciekło właśnie z tych powodów.

Pracownik nr 1
@Dobry Ziomek

Odeszli bo im się pracować nie chce. Praca jest raz lżejsza raz cięższa jak to na produkcji jesli komuś nie pasuje to do lewiatana lub do biedronki. Pan M ma swoją historie która wszyscy znają więc teraz musi być miły.

Bolo

Polecam zakład fajne pieniądze , dobra atmosfera , ciekawa praca i cały czas nowe projekty

Robol

Pracuje od niedawna na zakładzie przy ulicy bestwinskiej i powiem tyle. Wiele firm widziałem, w różnych pracowałem warunkach, ale to co się tu dzieje woła o pomstę do nieba. (usunięte przez administratora) może się spokojnie zwolnić bo nic nie robi, zreszta kawa wazniejsza, warunki pracy tragiczne, miejsca brak, a wszyscy chodzą i udają że jest fajnie. Kierownictwo okay, ale to tyle. Odradzam

Jony

Przekichana robota na Laserach na Piekarskiej Nie Polecam, ciężka praca

Pan Paweł
@Jony

Dziwne bo co kogoś od nas z Mazańcowic oddelegowali do pracy na laserach na Piekarskiej to każdy kto wracał mówił że fucha jakich mało- lekka fajna i łatwa do wyrobienia norma. Chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie

Xyz

Pracuje na progach i powiem tylko tyle jak się dobrze nauczysz tej roboty to naprawdę robota idealna i za bardzo dobre pieniądze nigdzie indziej nie zarobi się takich pieniędzy jak tam brygadzistę mam spoko kierownik też ok więc nie wiem co tak ludzie narzekają zmienili by zakład albo dział to by wiedzieli jak jest gdzie indziej tak to tylko można usłyszeć słowa tych którzy tam nie pracuje .

@Xyz

Potwierdzam kasa bardzo wporzadku , ustawiacze i brygadzisci ok przynajmniej u mnie na zmianie , Kierownik też ok zawsze doradzi urlop da i idzie się z nim dogadać nie robi problemów więc na plus , bywa czasami ciepło przez te piece na SP1 ale ja się przyzwyczaiłem wolę zostać tu niż iść na befame i zarabiać takie grosze ..... Tam to jest dopiero dramat dużo reklamacji brygadzisci nie mają pojęcia co robia. ....

twd
@Xyz

Dokładnie odzywają się ci co tam nie pracują .... Pracuje na zgrzewalni od samego początku kilka lat i naprawdę jest ok pieniądze dobre normy w miarę kierownictwo ok dużo się pozmieniało bo jest nowy kierownik od pewnego czasu i nowy dyrektor ale wydaje mi się że jest lepiej atmosfera poprawiła się nie zamieniłabym tego zakładu na żaden inny bo i na befamie i ma mazankach narzekają .... Na wszystko wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ....

twd

No bo po co zmieniać jeśli pieniądze i atmosfera są ok ? Wystarczy pilnować papierów oraz porządków i nikt się się nie czepia czasami nadgodzinki wpadna to już wgl jest super , wiadomo są tacy co narzekają ale moim zdaniem są po prostu cieńcy i tyle ja zrobię swoją robotę osiągnę konkretny wynik ja zadowolony brygadzista zadowolony więc czego chcieć więcej . Póki zarobki się nie zepsują to zostaje .

@Robol

Dokładnie potwierdzam ten zakład to tragedia,brygadzisci na usługach kierownictwa co im każą to robią, nikt za pracownikami się nie wstawi ,pracuje kilka lat ale to mój ostatni rok i uciekam (usunięte przez administratora)a nowym odradzam...

Ooonieee
@NickNolte

Miałam zacząć niedługo prace w Mazancowicach ale teraz się boje po przeczytaniu opinii….

Fafik
@Ooonieee

Nie ma co przejmować się opiniami ja pracuję już 4 rok i jestem zadowolony spoko atmosfera pieniądze też są ok

Maja
@Ooonieee

Pierdy piszą, 3 rozżalone osoby na 70 osób na wydziale. Większość ludzi z dużym stazem

James

K(usunięte przez administratora) rozpowiada wszystkim ze będzie kierownikiem na nowym panatoni, czy to prawda ?

Operator zgrz

Odnoszę wrażenie, że pan kierownik z Piekarskiej uważa, że stary pracownik się nie zwolni, dlatego z nowymi się obchodzi , jak z jajkiem. Oni mogą mieć roszczenia, wymogi, L4,a starzy, doświadczeni co tam, przyjmę nowego na twoje miejsce.Nawet "dzień dobry" nie powie, dopiero jak stoi oko w oko i już musi.Kiedy warunki były nie do wytrzymania ( gorąco) była cisza,nikt z biura nie wychodził ale kiedy tylko troszkę się polepszy, od razu czepianie. Atmosfera jest niesamowicie ważna.

Bestwiniak

Nowy dyrektor na bestwinskiej próbuję i wydaje się najlepszysposrod ostatnich wyborów, ale są ludzie, którzy przechodzą obok problemów i udają że jest okay

Kapitan Jack
@Bestwiniak

Tak zgadzam się nowy dyrektor to strzał w 10tke wiele się poprawiło kierownicy nie chodzą zdenerwowani i zastraszeni przez długiego w biurze jakoś tam spokojniej można przyjść z produkcji normalnie pogadać wcześniej długi zabijał wzrokiem jak ktoś śmiał tam wejść więc na duży plus dużo nowych inwestycji naprawdę zakład na Bestwinskiej rośnie w siłę starzy pracownicy którzy odeszli przez długiego też chcą wracać jest dobrze . Wiadomo że jeszcze trzeba trochę posprzatać na górze bo są osoby które nadal psują atmosferę i myślą kim to nie są ale myślę że zarząd to widzi i to początek sprzątania tych dinozaurów z bestwinskiej bo nowa krew która przyszła jest o wiele bardziej ogarnięta .

Pomocny Duszek
@Kapitan Jack

Ktoś z tymi dinozaurami trafił w sedno sprawy (usunięte przez administratora)nie ma wiadomo poprawiło się naprawdę wiele i za to chwała że ktoś wysluchał naszych modlitw ale mam nadzieję że to nie koniec sprzątania bo (usunięte przez administratora)od siedmiu obleści nadal myśli że jest dyrektorem a i tak (usunięte przez administratora) brygadzisci na tłoczni trzymają go krótko bo miał swoje 5 minut i wyszło jak wyszło (usunięte przez administratora)

Olaek
@Bestwiniak

Wózkowi na Piekarskiej łachę robią że ci przywiązą palety ale góra się dowie i już łaski nie będę robić. Ludzie niektórzy tu to krótko sami robią a mają siebie za nie wiadomo kogo ale to się im skończy.

Witam ile na start mozna zarobić na bestwinskiej, bo slyszalem ze na start dają ponad 5tysiecy na rękę. Czy to prawda?

Rico

Zależy gdzie, ale na produkcji na pewno nie

@Rico

Na jakim dziale można zarobić takie pieniądze ?

Jeden z was
@Rico

Mylisz się kolego. Pracownik który pracuje na progach na zgrzewalni zarabia 5 tys, plus nadgodziny czasem. Jeżeli chodzi o polmotors i bestwinska to można nieźle zarobić i inne zakłady nie mają w tym temacie podejścia do nas.

Zbychu
@Jeden z was

Hmm dziwne nie chce mi sie wierzyć w te 5000tys bez nadgodzin. Na Mazankach na zgrzewalni sporo ludzi 4 nawet nie ma i to przy dobrej wydajności żeby 5k wleciało to trzeba parę dni nadgodzin zrobić i nie mieć podatku dochodowego jeszcze. Żeby aż taka różnica była pomiedzy zakładami tej samej firmy?

Pan Paweł
@Jeden z was

Potwierdzam kolega pracuje na progach wziął ponad 5 ja pracuję na Mazankach mam ledwo 3700 chciałem chociaż iść na befame żeby lepiej zarobic ale tam mają jeszcze mniej .

@Pan Paweł

Mają 400 dodatku na progach, reszta warunki jak u nas, nie wymyślaj. A jak masz 3700 to znaczy że nie chodzisz na nadgodziny, bo ja pracuje na mazankach i mam wiecej

@Zbychu

Młody, z nadgodzinami, bez podatku. Stawki wszedzie zbliżone +/-1zł

Stary
@Operator

A to co innego ja na Mazankach jak wezmę 2 dni nadgodzin to też 5000 z hakiem wyjdzie a ostatnio sporo roboty to nadgodziny co miesiąc można brać także spoko

Chlopakzsp1
@Stary

Rozmawiałem z tymi na progach i mówili że 4500/5500 biorą zależy od stawki i wydajność jak nadgodziny zrobią to i więcej . Moim zdaniem przesada za nakładanie kilku detali i naciśnięcie przycisku start ... Gdzie tu sens i logika ? Norma śmieszna a zarobki jak Brygadzista nie ma tam teraz miejsca ? Chętnie się przeniose spokojna robota bez gonienia zazdro

@Chlopakzsp1

Czy są przyjęcia może na te progi jak wgl wygląda ta praca bo był bym zainteresowany ?

Pan Nikt
@Chlopakzsp1

Też właśnie z nimi gadałem i słyszałem jak na palarni opowiadali kto ile dostał to jest kosmos za taka spokojna robotę tyle hajsu

Dziwny Typ

Bo co chwila ktoś chce się przenieść z Mazańcowic gdzieś indziej, Tłumaczyć nie trzeba dlaczego tak się dzieje. Nie mogą każdemu pozwolić bo za chwile na Mazankach będą braki.

Chlopakzsp1

Dlatego że jestem pakowaczem na SP1 i kierownik mnie nie puści

@Chętny

Praca banalna zakładasz jeden duży detal kilka małych naciskasz przycisk start roboty zgrzewaja i tyle co najlepsze pracuje się w dwie osoby można pogadać i czas szybko leci norma mała jak dla mnie złota robota pracuje tam od roku i spoko się robi jedynie mogli by usunąć Wardasa bo wprowadza zamęt tak to jest ok .

Szymi
@Chętny

No robota banalna zakładasz detale na stół naciskasz start i roboty zgrzewaja i gotowe . Kumpel tam robi to mówi że super lepsze to niż zabawa na zgrzewarce

@Szymi

Są może teraz przyjęcia na te progi byłbym zainteresowany tą robotą ;)

Wojtek
@Chętny

Z tego co wiem raczej stara ekipa tam pracuje ale wysłał bym cv z prośbą o zgrzewalnie na bestwinskiej może się uda

Jasiu wędrowniczek

Jak tak ci źle to zapraszam na formatki na tłocznie , pakowanie detali na SP1 albo 12h na laserach tam jest robota lekka łatwa i przyjemna za dobre wynagrodzenie .

Chętny

Rozumiem dobrze że dowiedziałem się że jak praca wygląda bo pewnie nie dałbym rady żeby tam wytrzymać możesz polecić jakieś stanowisko gdzie jest lżejsza praca ?

Były
@Chętny

Generalnie to jak pracujesz na jakimś dziale to brygadzista rozdziela prace , nie masz raczej możliwości wyboru tego gdzie będziesz pracować . Akurat na progach pracują faceci i jak ja jeszcze tam robiłem to były to młodsze osoby.

@Dziwny Typ

Co chwila? Jedna osoba się chce przenieść, zresztą nie była tu zatrudniona. Więc nie gadaj głupot i powtarzaj plotek nieprawdziwych

Operatorka
@Operator

Widzę, że kolega nie ma pojęcia o co chodzi. To że czy 3 osoby napisały na gowork tylko to nie znaczy że to są jedyne osoby z chęcią przeniesienia się. Pracuje na zgrzewalni na Mazankach i sama znam wiele osób które rozważa przeniesienie się głownie na Bestwińską ale też na Befame. Wiec najpierw zorientuj się w temacie i nie pisz takich głupot.

Rafał
@Chętny

Z tego co wiem szukają teraz operatorów na progi więc jest szansa się dostać .

Ciekawa
@Operatorka

Co w pracy na Mazankach jest takiego że ludzie chcą się przenosić? Warunki koledzy czy pieniądze?

ByłyPracownikKawona
@Ciekawa

To są plotki, jest kilka niezadowolonych osób z różnych powodów, ale jak narazie to tu dwie osoby sieją zamęt i piszą że chcą się przenosić, a prawda jest taka że 4 osoby z piekarskiej i bestwinskiej się przenoszą tu. Jest dużo pracy ostatnio to fakt, ale robota spoko, ludzie tez

Operatorka Befamy
@ByłyPracownikKawona

Z tego co ja widzę w Mazankach jest jeden problem, z tego co słyszałam jedna osoba, co bardzo często robi na BMW robi zamieszanie wśród pracowników tzn ocenia, krytykuje każdego kto się jej nie podporządkuje

Wajsta

Tu Ci nikt nie napisze ale zapytaj osobiście na zgrzewalni kogoś to Ci od razu powiedzą o kogo chodzi. To chodzi o 2 osoby tak naprawdę- o nią i jej chłopa.

@123befamazgrzewalnia
@Operatorka Befamy

Na Befame też Jet jedna taka co psuję atmosferę część osób z nowej kadry się jej porostu boi parę osób już się przez nią zwolniło a następnie będą się zwalniać po postoju tak więc wszędzie się znajdzie taka żmija

Wejster

Na Mazankach wszyscy wiedzą kto pisze komentarze, kto jest rozgoryczony bo miał iść do Jakości, ale się okazało, że się nie nadaje i teraz jest obrażony na cały świat. Żona i mąż, pracują od lat i od lat problemy do wszystkich tylko nie do siebie.

ycka
@Wajsta

Myślę że jednak chodzi o inna panią- najbardziej fałszywą osobę na zgrzewalni która obrabia każdego równo za plecami, wszyscy winni tylko nie ona.

Piotrek

Owszem jest trochę ciasno ale robi się u nas konkretne detale a nie zabawki ... kierownictwo jak najbardziej ok jest nowy dyrektor który jest super i do kierowników też nie można mieć zarzutów bo robią dobra robotę

@Jeden z was

Dlaczego takie głupoty piszesz??? Zarobi 5 tys z nadgodzinami po 12godzin dziennie ,powiedz jak jest a.nie chwal tego zakładu bez podstawnie

Ile można zarobić na piekarskiej na 4 brygadówce? Po jakim czasie umowa na stałe?

@Anin1
@Tomek

Na Piekarskiej nie ma 4 brygadówki

Turas
@Tomek

Nie Polecam Polmotors.Piekarska dużo konfidentów i (usunięte przez administratora) Brygadzisty. Zapierdalanie a wymogi szkoda gadać omijać szerokim łukiem

Ufo
@Turas

Dokładnie nie polecam cały czas nadgodziny więcej nowych niż starych pracowników brygadzisci i ustawiaczem to jakaś kpina nawet na mazańcowicach nie ma takiej zbieraniny jak tam a o kierowniku nie wspomne tak zachwalali jak to super tam nie jest a tak naprawdę KABARET

@Ufo

A czy ktoś cię zmusza do robienia tych nadgodzin ? Są i zawsze były dla tych co chcą . A że pracowników nowych więcej niż starych to dlatego że ciągle dostawiają nowe maszyny , załatwiane są nowe kontrakty na nowe detale więc ciągle potrzeba nowych osòb .

Sylwia

Gdzie tam masz nowe maszyny ? Od roku wszystko stoi jak stało a co nadgodzin co weekend chodzę już mąż mnie nie poznaję bo tyle roboty i stwierdzam jedno jak by ludzie się w tygodniu nie szwędali tylko pracowali to inaczej by to wyglądało do tego ustawiacze i brygadzista piją kawę zamiast wziąć się za robotę i szybko usunąć awarie i winy szukałabym w tym .... Bo to jest lekka przesada co tam się dzieje w ostatnim czasie

Edek

A ktoś cię zmusza do wmawiania ludziom jak tam jest fajnie i super? Przypominam że takie forum jest do wymiany opinii na temat pracodawcy. Jeśli ktoś stwierdza że jest kabaret (a na pewno jest, bo tam robiłem) to na pewno słabo wychodzi wmawianie na forum jak jest zajefajnie. Zejdź człowieku z biura usiądź przy maszynie i wtedy się wypowiedz. Praca ma produkcji nie jest dla każdego a do biura biorą was jak leci bez doświadczenia i bez ambicji. Czytam to forum bo mam duży sentyment i szacunek do tego pracodawcy. Ale jak ktoś takie dzdury wypisuje/przekszykuje to ja nie wiem...

Dżin Alladyn
@Ufo

Dokładnie jest KABARET .. Ustawiacze i brygadzisci kompletnie nie wiedzą co się dzieje (usunięte przez administratora) zamiast przezbrajac patrzy tylko gdzie się schować hahah . Dlatego jak to ma tam funkcjonować ? Ludzie tylko chodzą po palarni zamiast pracować jak jest tyle czasu na chodzenie ... ktoś się powinien w końcu za to zabrać a nie normy na 4 godziny ploteczki papierosek .... Tam chyba nikt nas tym nie panuje ...

Operatorka Befamy
@Dżin Alladyn

Zgadzam się normy niskie, obniżone nie to co na innych zakładach.

Frank
@Operatorka Befamy

Normy za wysokie Pani Operatorko Befamy, trzeba zasuwać i to dobrze.

Prawda jest taka, że gniecie w CH.. jako brygadziści i tylko niektórym ustawiaczem się chce. Nie potraficie zarządzać a wszyscy się tam zachowują jakby w przedszkolu pracowali. Jakby się tam niektórzy zainteresowali to nie takie by były zyski i wcale nie kosztem pracownika

NickNolte

Żeby jeszcze tylko wypłacali za te nad godziny, a tu cały czas zwalają ze SPMy nie wyrobione ,kabaret omijać szerokim łukiem zakład na Bestwinskiej

Janusz

Czy na bestwińskiej jest czterobrygadówka?

Ruda103

Dzień dobry, czy ktoś orientuje się na temat zarobków i benefitów w Polmotor na stanowisku specjalisty da personalnych? Jakie godziny pracy obowiązują w tym zakładzie czy są dodatkowe ubezpieczenia, prywatną opieka, wczasy pod gruszą?

Szymek

Brygadzie J. K(usunięte przez administratora) z Mazancowic przydało by się grupowe szkolenie z obsługi KLL. Pomyslcie o tym bo tam to jest jakiś dramat

Witam. Mam pytanie na jakie wynagrodzenia może liczyć nowy pracownik i czy jest dużo Ukraińców i czy są traktowani jak święte krowy czy muszą robić normy tak jak Polacy.

Nina

Dzień dobry czy ktoś z was wie o kolejnym zakładzie na wapienicy ?

Kondziu

Będzie, Panie, Bedzie

Bielsko

PM rzadzi

Nina
@Kondziu

Wiesz coś więcej jakie maszyny beda co będzie produkowane czy ciężka praca?

Majster
@Nina

To będzie taka jedna duża zgrzewalnia będą małe maszyny i duże i prosta robota i bardziej skomplikowana będzie spawanie i zgrzewanie zapowiada się fajnie czekam na przenosiny . Z tego co się orientuję w pierwszej kolejności zgrzewalnia na Bestwinskiej ma tam iść więc jak ktoś chce iść w pierwszej kolejności to musi się dostać tam przyjęcia raczej są więc można aplikować ja jestem na befamie i czekam na przejście tam w drugiej turze

Witam jakie stawki teraz na tłoczni ile dostaje nowy a ile pracownik z doświadczeniem a ile gdzieś brygadziści chce porównać z innym zakładem

Ciekawski

Jak wygląda praca w biurze? widziałem, że szukają konstruktora i zastanawiam się czy warto?

Konkol
@Ciekawski

Przyjdź, zobacz, sam ocenisz

Felo
@Ciekawski

Nie warto. Praca pod ciągłą presją czasu i nie tylko. Kolesiostwo

Melo
@Felo

Cooo? Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 361, z czego 253 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.