PH Export-Import Tomasz Prokopiuk

Ustrzesz

Opinie o PH Export-Import Tomasz Prokopiuk

pracownik 2011-08-22 19:33:19
Firma, która działa chyba na zasadzie rozpędu, totalny bałagan wszędzie. Tak na prawdę nie wiadomo kto tam rządzi mama, tato a może syn. [usunięte przez moderatora] , na etapie przyjmowania do pracy obieca Ci wszystko co tylko chcesz a później możesz być pewny, że tego nie dostaniesz. Praca w godzinach nadliczbowych pewna jak śnieg w zimie i na pewno nie zapłaci za to. Praca wygląda jak spanie na łodzi podwodnej cały czas siedzisz na ciepłym stołku, bo jest więcej pracowników niż biurek. Warunki socjalne bez komentarza - toaleta dla liliputów, ale przecież firma ma się przenosić do nowego biurowca ale jakoś już od 4 lat nie może się przenieść. Ale jak to dobrze wygląda jak się powie, że przenosimy się do nowego biurowca. Jak się nie podobasz Jaśnie Oświeconemu to na wypłatę trochę poczekasz. Jednym słowem odradzam.
albert78 2015-04-10 17:56:12
Firma P.H. Export-Import to jeden wielki syf. Szef tej firmy tylko czeka aby kogos za cos obciazyc za paliwko palety czy inne zeczy. No bo przeciez samochody sa w rozsypce ale jasnie wielmozny uwaza ze maja palic po 24 litry. totalna porazka ta firma. odradzm
radek 2016-08-10 19:58:54
syf na kase za wyjazd poczekasz 2 miesiace o ile sie doczekasz w biurze haos!!! odradzam serdecznie, katastrofa.stary tabor ,
tomek 2016-08-25 19:08:21
firma działa chyba jeszcze na zasadzie rozpędu,bo jak może być dobrze jak SZEF mówi że auto ma być tak zrobione żeby " wyjechało za bramę ".A pózniej każdy narzeka na mechaników
Zostaw swoją opinię o PH Export-Import Tomasz Prokopiuk - Ustrzesz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH Export-Import Tomasz Prokopiuk