Centrum Języków Obcych I.Szydło

Starogard Gdański

Opinie o Centrum Języków Obcych I.Szydło

Asia 2013-10-10 11:09:50
Zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, zorientowanych na potrzebach ucznia, zawsze chętnych do pomocy. Gorąco polecam, najlepsza szkoła w mieście.
Sara 2013-12-05 12:04:12
Jestem bardzo zadowolona z zajęć angielskiego w tej szkole, od kiedy uczęszczam na zajęcia do tej placówki od 5 miesięcy mam wrażenie że potrafię więcej niż po 3 latach nauki w zwtkłej szkoel, w tej placówce pracują rewelacyjni lektorzy z ogromnym doświadczeniem i pasją
Kasia 2014-01-07 07:54:18
Znakomita szkoła, uczą w niej wspaniali lektorzy z ogromnym doświadczeniem i pasją, od kiedy uczęszczam na zajęcia do tej szkoły mój angielski znacznie się poprawił, już nie mam problemów z dogadaniem się z obcokrajowcami, znakomita placówka
Kamil 2016-04-22 14:24:04
Witam, czy firma Centrum Języków Obcych I.Szydło, prowadzi obecnie rekrutację na nauczycieli? jestem bardzo zainteresowany.
Zostaw swoją opinię o Centrum Języków Obcych I.Szydło - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Języków Obcych I.Szydło