logo Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.

Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.

xxx 2011-05-07 11:16:14
Witam

proszę o informację pracy w tej firmie na stanowisku Doradca Techniczno - Handlowy odział Warszawa. Jaka jest atmosfera, warunki pracy i płaca

pozdr.
były 2011-06-20 10:18:47
zarobki 1000zl na okresie 3 msc potem 1000 +prowizja klimat tragedia stosowanie 2 list płac traktowanie ludzi jak [usunięte przez admina].pracowalem 1 tydz.tak dlugo zwlekał aby przekazać mi warunki umowy(której w rzeczywistości mialo i tak nie być).darujcie sobie prace w tej kaszubskiej firmie
xxx 2011-07-01 18:22:55
Takie opinie wydają tylko straceńcy i nieudacznicy, któży nie wiedzą jak pracować aby się nie napracować. Znam ta firmę wiele lat, oby każdy pracodawca był ta rzetelny i uczciwy. Ze wszystkim można się dogadać. Polecam.
królik 2016-04-27 10:55:09
Pewnie że dyscyplina i profesjonalizm w działaniu sprawia, że lepiej przykładać się do obowiązków, bo potem ma to odzwierciedlenie w zarobkach. Ciekawe tylko czy jakieś oferty pracy pojawią się niedługo.
Zostaw swoją opinię o Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Bertrand Sp. z o.o. sp.k.