Volvo Polska

Wrocław

Opinie o Volvo Polska

mars 2015-10-01 21:56:46
Raczej niewielki, np, elektryk trafia na stolarnię, piekarz na tapicera, a z wyższym wykształceniniem na montera, a zawodówce na lidera. pozdro
gośia 2015-10-25 15:30:28
wyzysk zatrudniają ludzi przez firmy krzaki na smieciowe umowy strata czasu ochrona niekompetetna tłuki grzebią ludziom w plecakach typowe kołki traktują ludzi jak bydło nieudacznicy
Cat Kleszczów 2015-11-08 09:00:13
Skład aut w Kleszczowie jest na terenie kopali w pobliżu hałdy popiołu. Oczywiście jak zawieje to ten popiół
opada na auta. Trzeba być kompletnym badziewiarzem- mowa tu o producencie Volvo którego loga znajdziecie na naszej stronie.
gekon 2015-11-20 16:37:24
taa dobre warunki pracownik fizyczny pracuje na rozbuchaną biurokracje pasożytów i obiboków co niemiara
Rozczarowany 2015-12-12 17:43:11
Witam jestem pracownikiem Volvo od 10 lat.Ale to co wyprawia się w firmie od ostatnich 2 lat jest żenujące jak na tak znaną firmę.Mogę sie wypowiedzieć tylko o
jednej lini produkcyjnej a w sumie jest ich trzy.Miałem do czynienia z liderami którzy zostali nimi bo musieli .Jakość pracy podupadła bardzo jest wywierana duża presja na pracowników produkcji.Pracownik odpowiada za błędy nie udolnych podwładnych.Poza tym pracownicy którzy byli dłużej niż 12 dni na chorobowym na siebie lub członka rodziny dostają listy z informacją że ich absencja jest monitorowana moim zdaniem jest to coś nie w porządku.Bo pracownik ma prawo się popsuć ma też rodzinę i dzieci które chorują i pracodawca powinien takie rzeczy przewidzieć ale nie bo w volvo ludzie mają nie chorować i najlepiej jak by nie mieli rodzin.Mamy też związki zawodowe które są nie udolne ale jak mają działać i być za pracownikiem jak są na utrzymaniu pracodawcy?Tak oto w skrócie jest w volvo.
maly8 2015-12-12 20:18:32
Stary zgadzam się z Tobą ta firma ma swoje lata za sobą tyram już ponad 18-lat i jestem tak zwanym burakiem i to nie to co było 18 lat temu ( szacunek itp.)
agent11 2015-12-15 18:23:56
jaki kryzys? o czym wy piszecie! żadnego kryzysu nie ma, wmawiają nam ze on jest, ale spójrzcie tylko na to ile kasy wydaja na biurowce etc.. nawet chłopacy jeżdżący do Indii i wyjazdy które są przekładane po 10 razy pokrywa volvo, czyli kasa jest i maja się dobrze, ALE OSZCZEDZA SIE NA ROBOLBACH Z PRODKUCJI, teraz 3/4 nie przedluzaja umow, dlaczego? bo w ciagu calego okresu swojej pracy byli na l4 dluzej niz tydzien HA HA HA
sprawiedliwy 2015-12-18 07:52:27
omijac szerokim łukiem traktują ludzi jak smieci a firma posiadająca w logo zwierzaka marka ekskluzywnego samochodu brzmi podobnie to kompletna porażka według mnie to tym całym bałaganem powinien zainteresowac sie pip a może nawet wymiar sprawiedliwosci związki to atrapa dlaczego pozwalają zatrudniac ludzi przez firmy krzaki krzywdzą w ten sposób ludzi przed samymi swiętami sporo ludzi straciło prace kraj w srodku europy a standardy burkina faso
Michal 2015-12-28 16:58:35
Czy może się ktoś wypowiedzieć coś na temat działu technologów w Volvo Buses? Chodzi o stanowisko technolog produkcji/ inżynier produkcji.
Jaka jest atmosfera pracy, zarobki, itp. Czy praca jest rozwojowa, czy może klepanie w kółko tego samego? Czy przewidziane są przyjęcia?

Z góry dzięki! Pozdrawiam
maly8 2015-12-28 23:09:27
może jest paru kumatych gości , a reszta to sami teoretycy nie mają pojęcia o składaniu autobusów ( ty zrób a ja klepnę ). Firma bez nich miała by to samo tępo produkcji co z nimi - sama zielenina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były 2015-12-29 14:06:33
Volvo to dziwna firma.Woli aby wschodnio języczni pracowali na dziwnych warunkach , ciekawe co na to pseudo związki zawodowe.Ci co chcą tam pracować powinni być zdrowi jak konie bo inaczej podziękują ci za pracę.Nieważne z jakiego powodu była twoja absencja.Jeśli chorowałeś więcej niż ,,kreska''na wykresie jesteś na czerwono to wypadasz .Dla zarządu ważniejsze są wykresy , tabelki na tablicach niż pracownik
rada z Cat Kleszczow 2016-01-05 08:51:06
Uwaga jedzie do salonow duza partia aut nowych ale polakierowanych u nas.
Radca 2016-01-12 11:22:36

Odradzam kupowania aut w tym salonie z 4 powodów:
1. auta tu są „transportowane” przez Cat Kleszczów (Joanna Pach to potwierdza), na składzie aut jak zawieje to popiół z pobliskiej hałdy opada na lakier
2. prawie zawsze min. 3 elementy w nowych autach są lakierowane
3. poczytajcie o tej firmie na temat afer prawnych- informacje w internecie
4. w umowie kupna niech rozszerza wam ochronę na lakier na 7 lat z powodu osłabienia lakierowania przez popiół .
b&b 2016-01-21 10:56:49
Witam,
Jutro mam rozmowe kwalifikacyjną do Volvo w Gent(Belgia). Rozmowa w sumie była juz telefonicznie przeprowadzana a jutro testy mam pisac. Czy ktoś z Was wie jak moga wyglądać takie testy ??? Z góry dzięki za info :))
Kaska 2016-02-07 14:36:42
Hej. Mam pytanie do ludzi pracujących w księgowości. Praca podobna do innych korpo? Trzeba robić dużo nadgodzin przy zamknięciu? Warto aplikować? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Wrocławianin 2016-02-08 12:51:02
Fabryka Volvo we Wrocławiu oferuje prace na produkcji jedynie przez agencje pracy tymczasowej nainiższa stawka to 2448 zł brutto czyli grosiki większośc firm oferóje dużo wyższy wynagrodzenia a do tego możliwość dorobienia w nadgodzinach Volvo nie płaci za nadgodziny a do tego zatrudni cię może na miesiąc może na pół roku jak im się spodoba dlatego zastanów się czy warto za takie grosze fatygować się do pracy chyba że zaprosili cię na rozmowę na jakiś wyższy szczebel do swoich biur tam zarabiają. Robotnicy tylko starej daty coś zarabiają w tej firmie jak dla mnie to żenada a nie poważna firma Amazon oferuje lepsze warunki pracy niż oni a trzeba tam mieć jedynie 18 lat i podstawówkę więc śmiech nić więcej firma Volvo jednym słowem to niepoważny pracodawca robiący czysty wyzysk z robotników.
przyszły stażysta 2016-02-11 20:07:44
Czy wiecie może ile płacą podczas tych staży? Jest to normalne wynagrodzenie oscylujące przy najniższej krajowej, czy śmieszne 1000złbrutto, czy może coś więcej?
I czy jest możliwość zakwaterowania podczas odbywania stażu?
Bardzo proszę o odpowiedź :)
xxx 2016-02-12 15:09:45
Staż około 2500 brutto (umowa zlecenie, jeżeli studiujesz ok. 2100 na reke, jak nie to 1800).
przyszły stażysta 2016-02-12 17:10:22
Super, dzięki za info :) a nie wiesz może jeszcze jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Bo jestem spod Warszawy, a powiem szczerze, że na taki staż chętnie bym się wybrała nawet do Wrocławia :)
katie 2016-02-16 19:25:47
Hej, czy orientuje się ktoś jak wygląda proces rekrutacji na stanowiska księgowe ? Są jakieś testy ? Czy robią assessment center ?
marian 2016-02-17 18:47:28
czy ktos wie jak wygladaja te ich testy? jakies zadania w excellu do rozwiązania ? Ktos byl na rekrutacji na stanowiska ksiegowe, finansowe czy cos podobnego?
marian 2016-02-20 19:38:17
Dlaczego wąska grupa spełnia ich wymagania? Ile w ogole płaca na stanowiskach finansowych ?
zwykłas 2016-02-28 22:01:36
To prawda biurokracja ,nieudolność liderów i brak szacunku dla człowieka,o jakości nie wspomnę.
loussil 2016-02-29 16:06:16
hej, w jakim dziale będziesz odbywać staż?
loussil 2016-02-29 16:08:22
hej, w jakim dziale będziesz odbywać staż?
mario 2016-03-02 10:07:15
Jakie oferują warunki jako magazynier ?
marian 2016-03-03 20:26:10
Bylem na rozmowie , wrazenie w miare przyzwoite ale nie wiem jak to wyglada w praniu. a czy ktos moze wie jak faktycznie wyglada praca w ksiegowosci?
lucy 2016-03-05 08:11:50
Nie wróżę tej firmie przyszłości z taką ekipą ludzi rządzących. Człowiek tu człowiekowi wrogiem i nie ma szans na poprawę. Każdy walczy o swoją pozycję i robi to w każdy możliwy sposób by wyeliminować jego zdaniem zagrożenie. Ze zwolnieniami lekarskimi to prawda. Nie daj Boże przekroczysz magiczne 12 dni i to nie ważne czy miałeś wypadek w pracy czy coś innego to ciągają cię po jakiś chorych rozmowach typu ,,dlaczego chorujesz?,, osoby,które nie nadają się na liderów rozwalają ten system do końca swoimi nieudolnymi decyzjami! Nie polecam tej firmy i jak najdalej od tych ludzi bo szkoda nerwów i zdrowia.
lucy 2016-03-11 09:07:23
Niestety głośno prawdy w tym zakładzie również powiedzieć nie można bo jesteś wtedy wrogiem dla wszystkich. Każdy tu zna prawdę i wszyscy mówią za plecami. Omówienia ,,par,, to jakaś śmieszna komedia bo pracownik ocenia siebie dość rzetelnie a przełożony i tak mu ujmie punkty bo musi pod byle pretekstem. w marcu mimo tego że są zamówienia będą mówić że ich brak bo zbliżają się doroczne podwyżki o przysłowiowe 0,5% następny śmiech na sali! Ludzie obudzić się czas bo po pas w nocniku będzie za późno a w pośredniaku same staże... Przykra rzeczywistość :()
szary 2016-03-18 08:51:19
Witam.Jest ogl.na spawacza mag czy jakis spawacz pracujacy tam (z doswiadczeniem) moglby sie wypowiedziec jakie warunki,zarobki i jak z zakwaterowaniem bo jestem z poza wrocka.Pozdrawiam i dzieki.
paweł 2016-03-28 00:39:58
i jakie pytania zadawali na rozmowie kwalifikacyjnej na staz? jakbys mógł cos powiedziec o tej rozmowie?
AgataXYZ 2016-03-29 19:01:56
Hej, widzialam pare pytan o prace w ksiegowosci. Ja jestem juz po rozmowach i mam oferte pracy, zaczynam w maju jako ksiegowa z j. francuskim. Sam proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie - profesjonalny kontakt, duzo pytan merytorycznych i przede wszystkim przemili ludzie. Bede pracowac ze spolkami we Francji, takze staly kontakt z jezykim. W teamie bede miec troche obckrajowcow no i jest sporo polakow mowiacych po francusku. Z tego co sie dowiedzialam bede stabilizowac procesy przeniesione z innych krajow, wiec bedzie to praca raczej tworcza niz odtworcza, bo bedzie duzo nowosci, problem solving, ogolnie sa bardzo nastawieni na szukanie usprawnien i rozwiazan, co mnie cieszy bo nie lubie pracy szablonowej. Jak ktos zna jezyk francuski i interesuje sie ksiegowoscia to polecam, wiem ze wciaz szukaja, nawet polecilam juz jedna osobe ;]
Do zobaczenia w Volvo ;]]]
olka82 2016-03-31 19:03:41
rozmowa trwa ok 1h, z HR i managerem
anonim 2016-03-31 19:14:18
biedna, nawet nie wiesz w jak dużym błędzie jesteś. Przyjmują dużo osób do obsługi francuskich spółek, bo starzy pracownicy odchodzą. Nie wytrzymują złej atmosfery, bardzo negatywnego nastawienia Francuzów, którzy oskarżają Polaków o zabranie im pracy
pytam 2016-04-20 21:33:31
Witam. Jak wygląda proces rekrutacji na praktyki IT? ciężko się tam dostać? może ktoś powiedzieć kto zdał we wcześniejszych latach te etapy?
mgr inż. 2016-05-09 17:30:41
Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor z rocznym doświadczeniem w tej firmie??
diaz 2016-05-19 14:42:55
Witam,

Wie któś może jaka jest stawka za praktyki w dziale IT ?
Mlody 2016-05-28 20:25:12
Jakich pytań się spodziewać na rekrutacji na praktyki? Jak wyglądają testy? Pytania ogólne czy z danej dziedziny?
Michał 2016-06-07 09:31:32
Witam. Też jestem ciekaw jak przebiega rekrutacja na praktyki płatne jeśli chodzi o konstruktora?
lakiernik 2016-07-06 12:40:21
Proszę o info. ile zarabia lakiernik przez pośrednika i jakie są warunki pracy w VOLVO.
gość 2016-07-14 21:15:53
cześć, wie ktoś może coś o stanowisku handlowca w dziale volvo truck??
WELDER 2016-08-03 20:01:57
Witam
Jakie zarobki mają Spawacze i czy firma zatrudnia Spawaczy przez firme?
Wladek 2016-08-24 09:39:06
Wie ktoś ile zarabia się na produkcji i czy zatrudniają i jakie stanowisko (dział) jest najlepiej płatne ?
Niezrzeszony 2016-09-04 18:14:00
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć jak ma się sytuacja w dziale Kontroli Dostaw?
Aplikowałem na to stanowisko i zostałem zaproszony na rozmowę...
Jeśli ktoś się orientuje jak to wygląda...?
Czy robota bardziej techniczna czy rozmowa z głównie z dostawcami?
Pozdrawiam
123 2016-09-12 15:32:03
Witam,
jake są stawki na spawalni, idę na rozmowe i nie chciał bm niej wiecej wiedziec czego mozna oczekiwac ?
Gvv 2016-10-09 21:20:56
teraz to na prawde jest szansa żeby w firmie dostać jakas prace bo szukają na na prawde sporo stanowisk każdy chyba może w sumie znaleźć coś dla siebie mam racje? np. taki reprezentant handlowy we Wrocławiu tylko chyba dobrze języki tutaj trzeba znać co?
Piknik 2016-10-24 20:43:19
Witam chciałbym zmienić pracę, obecnie energetyka mam wyższe wykształceni.. Dostałem propozycję pracy w volvo na stanowisku lider produkcji, wie ktoś może jakie są związane z tym stanowiskiem obowiązki, jakie wchodzą realne płace, jaki jest system zmianowy tj.wekendy pracujące? Jaka jest relacja między załogą i liderami oraz kierownictwem? Dzięki za info
Volvo fan 2016-11-17 12:29:05
Nie ma się co martwić ;) przyjdą Ukraińcy zpaprają robotę odeślą im z powrotem całą dostawę to może zmądrzeją lub prezes ich wymieni na mądrzejszych.Pozdrawiam
WELDER 2016-11-18 20:43:14
siemanko ,pracujesz tam?
Cristiano 2016-12-07 00:33:53
Jakie zarobki na stanowisku lider produkcji?
Zostaw swoją opinię o Volvo Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volvo Polska