Volvo Polska

Wrocław

Opinie o Volvo Polska

xxx 2016-02-12 15:09
Staż około 2500 brutto (umowa zlecenie, jeżeli studiujesz ok. 2100 na reke, jak nie to 1800).
przyszły stażysta 2016-02-12 17:10
Super, dzięki za info :) a nie wiesz może jeszcze jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Bo jestem spod Warszawy, a powiem szczerze, że na taki staż chętnie bym się wybrała nawet do Wrocławia :)
katie 2016-02-16 19:25
Hej, czy orientuje się ktoś jak wygląda proces rekrutacji na stanowiska księgowe ? Są jakieś testy ? Czy robią assessment center ?
marian 2016-02-17 18:47
czy ktos wie jak wygladaja te ich testy? jakies zadania w excellu do rozwiązania ? Ktos byl na rekrutacji na stanowiska ksiegowe, finansowe czy cos podobnego?
marian 2016-02-20 19:38
Dlaczego wąska grupa spełnia ich wymagania? Ile w ogole płaca na stanowiskach finansowych ?
zwykłas 2016-02-28 22:01
To prawda biurokracja ,nieudolność liderów i brak szacunku dla człowieka,o jakości nie wspomnę.
loussil 2016-02-29 16:06
hej, w jakim dziale będziesz odbywać staż?
loussil 2016-02-29 16:08
hej, w jakim dziale będziesz odbywać staż?
mario 2016-03-02 10:07
Jakie oferują warunki jako magazynier ?
marian 2016-03-03 20:26
Bylem na rozmowie , wrazenie w miare przyzwoite ale nie wiem jak to wyglada w praniu. a czy ktos moze wie jak faktycznie wyglada praca w ksiegowosci?
lucy 2016-03-05 08:11
Nie wróżę tej firmie przyszłości z taką ekipą ludzi rządzących. Człowiek tu człowiekowi wrogiem i nie ma szans na poprawę. Każdy walczy o swoją pozycję i robi to w każdy możliwy sposób by wyeliminować jego zdaniem zagrożenie. Ze zwolnieniami lekarskimi to prawda. Nie daj Boże przekroczysz magiczne 12 dni i to nie ważne czy miałeś wypadek w pracy czy coś innego to ciągają cię po jakiś chorych rozmowach typu ,,dlaczego chorujesz?,, osoby,które nie nadają się na liderów rozwalają ten system do końca swoimi nieudolnymi decyzjami! Nie polecam tej firmy i jak najdalej od tych ludzi bo szkoda nerwów i zdrowia.
lucy 2016-03-11 09:07
Niestety głośno prawdy w tym zakładzie również powiedzieć nie można bo jesteś wtedy wrogiem dla wszystkich. Każdy tu zna prawdę i wszyscy mówią za plecami. Omówienia ,,par,, to jakaś śmieszna komedia bo pracownik ocenia siebie dość rzetelnie a przełożony i tak mu ujmie punkty bo musi pod byle pretekstem. w marcu mimo tego że są zamówienia będą mówić że ich brak bo zbliżają się doroczne podwyżki o przysłowiowe 0,5% następny śmiech na sali! Ludzie obudzić się czas bo po pas w nocniku będzie za późno a w pośredniaku same staże... Przykra rzeczywistość :()
szary 2016-03-18 08:51
Witam.Jest ogl.na spawacza mag czy jakis spawacz pracujacy tam (z doswiadczeniem) moglby sie wypowiedziec jakie warunki,zarobki i jak z zakwaterowaniem bo jestem z poza wrocka.Pozdrawiam i dzieki.
paweł 2016-03-28 00:39
i jakie pytania zadawali na rozmowie kwalifikacyjnej na staz? jakbys mógł cos powiedziec o tej rozmowie?
AgataXYZ 2016-03-29 19:01
Hej, widzialam pare pytan o prace w ksiegowosci. Ja jestem juz po rozmowach i mam oferte pracy, zaczynam w maju jako ksiegowa z j. francuskim. Sam proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie - profesjonalny kontakt, duzo pytan merytorycznych i przede wszystkim przemili ludzie. Bede pracowac ze spolkami we Francji, takze staly kontakt z jezykim. W teamie bede miec troche obckrajowcow no i jest sporo polakow mowiacych po francusku. Z tego co sie dowiedzialam bede stabilizowac procesy przeniesione z innych krajow, wiec bedzie to praca raczej tworcza niz odtworcza, bo bedzie duzo nowosci, problem solving, ogolnie sa bardzo nastawieni na szukanie usprawnien i rozwiazan, co mnie cieszy bo nie lubie pracy szablonowej. Jak ktos zna jezyk francuski i interesuje sie ksiegowoscia to polecam, wiem ze wciaz szukaja, nawet polecilam juz jedna osobe ;]
Do zobaczenia w Volvo ;]]]
olka82 2016-03-31 19:03
rozmowa trwa ok 1h, z HR i managerem
anonim 2016-03-31 19:14
biedna, nawet nie wiesz w jak dużym błędzie jesteś. Przyjmują dużo osób do obsługi francuskich spółek, bo starzy pracownicy odchodzą. Nie wytrzymują złej atmosfery, bardzo negatywnego nastawienia Francuzów, którzy oskarżają Polaków o zabranie im pracy
pytam 2016-04-20 21:33
Witam. Jak wygląda proces rekrutacji na praktyki IT? ciężko się tam dostać? może ktoś powiedzieć kto zdał we wcześniejszych latach te etapy?
mgr inż. 2016-05-09 17:30
Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor z rocznym doświadczeniem w tej firmie??
diaz 2016-05-19 14:42
Witam,

Wie któś może jaka jest stawka za praktyki w dziale IT ?
Mlody 2016-05-28 20:25
Jakich pytań się spodziewać na rekrutacji na praktyki? Jak wyglądają testy? Pytania ogólne czy z danej dziedziny?
Michał 2016-06-07 09:31
Witam. Też jestem ciekaw jak przebiega rekrutacja na praktyki płatne jeśli chodzi o konstruktora?
lakiernik 2016-07-06 12:40
Proszę o info. ile zarabia lakiernik przez pośrednika i jakie są warunki pracy w VOLVO.
gość 2016-07-14 21:15
cześć, wie ktoś może coś o stanowisku handlowca w dziale volvo truck??
WELDER 2016-08-03 20:01
Witam
Jakie zarobki mają Spawacze i czy firma zatrudnia Spawaczy przez firme?
Wladek 2016-08-24 09:39
Wie ktoś ile zarabia się na produkcji i czy zatrudniają i jakie stanowisko (dział) jest najlepiej płatne ?
Niezrzeszony 2016-09-04 18:14
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć jak ma się sytuacja w dziale Kontroli Dostaw?
Aplikowałem na to stanowisko i zostałem zaproszony na rozmowę...
Jeśli ktoś się orientuje jak to wygląda...?
Czy robota bardziej techniczna czy rozmowa z głównie z dostawcami?
Pozdrawiam
123 2016-09-12 15:32
Witam,
jake są stawki na spawalni, idę na rozmowe i nie chciał bm niej wiecej wiedziec czego mozna oczekiwac ?
Gvv 2016-10-09 21:20
teraz to na prawde jest szansa żeby w firmie dostać jakas prace bo szukają na na prawde sporo stanowisk każdy chyba może w sumie znaleźć coś dla siebie mam racje? np. taki reprezentant handlowy we Wrocławiu tylko chyba dobrze języki tutaj trzeba znać co?
Piknik 2016-10-24 20:43
Witam chciałbym zmienić pracę, obecnie energetyka mam wyższe wykształceni.. Dostałem propozycję pracy w volvo na stanowisku lider produkcji, wie ktoś może jakie są związane z tym stanowiskiem obowiązki, jakie wchodzą realne płace, jaki jest system zmianowy tj.wekendy pracujące? Jaka jest relacja między załogą i liderami oraz kierownictwem? Dzięki za info
Volvo fan 2016-11-17 12:29
Nie ma się co martwić ;) przyjdą Ukraińcy zpaprają robotę odeślą im z powrotem całą dostawę to może zmądrzeją lub prezes ich wymieni na mądrzejszych.Pozdrawiam
WELDER 2016-11-18 20:43
siemanko ,pracujesz tam?
Cristiano 2016-12-07 00:33
Jakie zarobki na stanowisku lider produkcji?
Loko 2016-12-10 08:48
Witam.
Chciałem iść na rozmowę jako spawacz z uprawnieniami dozorowymi 135,136,138,141 ale jak przeczytałem,że firma zatrudnia ukraińców to dałem sobie spokój jestem polakiem i nie będę pracował z ukrami !!!!!!!!
Koleś 2016-12-13 11:16
Człowieku z energetyki.... Daj sobie spokój z tym liderem. To nie jest stanowisko dla Ciebie o ile pracujesz obecnie na jakimś kierowniczym czy managerskim stanowisku. Nie licz tez na awanse bo tam rządzi jelczańska sitwa i nikogo z zewnątrz nie dopuści. Omijaj z daleka. Volvo tylko dobrze kojarzy się jako nazwa, a w środku już nieco gorzej - delikatnie mówiąc...

razdwatrzy 2016-12-20 15:20
mam pytanie jakim sprzetem operuja spwacze?(spawarki jakiej firmy i wgl)
Karol 2016-12-22 10:35
Pracowałem tam pół roku na produkcji i dwa lata w biurze i powiem w ten sposób: W firmie jest kolesiostwo , jeśli masz plecy lub znajomego to możesz liczyć na spokojną pracę, jeśli nie to jesteś tylko pachołkiem, którego można usunąć z godziny na godzinę. Poza tym są w tej firmie "fałszywe gęby". Tych radzę unikać. Volvo zatrudnia oczywiście przez agencję czyli miesiąc ,dwa i do widzenia, no chyba że ktoś dobrze włazi w d*pę. Jeśli słyszę że firma zatrudnia ukraińców to już całkiem zeszli na psy. Pozdrawiam.
WELDER 2016-12-23 14:16
Zarobki na Spawacza 3400 brutto /mies. ,mam więcej w obecnej firmie co pracuję ,więc nie przyjąłem oferty pracy ,straciłem swój cenny czas i paliwo .
Pozdrawiam
szczery 2017-02-05 19:55
Volvo-marka w CV robi wiele ale:

- staż to świetna okazja dla osób, które nie maja nic do stracenia. Staż jest płatny jeżeli jesteś studentem to ok 10.30zł/h jeżeli nie to w okolicach 8.70zł więc nie jest źle. Doświadczenie do zdobycia duże. Kontakt z językiem angielskim, swój panel pracy -realne rozwiązywanie problemów. Zespół świetny. Niestety na tym plusy się kończą. Staż może trwać do roku i ani chwili dłużej, są minimalne szanse aby dostać umowę przez agencje a umowa z Volvo po stażu to cud. Stażyści to troszkę jak tania siła robocza. Jeżeli ktoś chce mieć swoje pierwsze doświadczenie to polecam, jeżeli ktoś oczekuje czegoś więcej to zalecam się zastanowić.
- praca na cały etat- jeśli w ogłoszeniu piszą że umowa będzie zawarta przez firmę zewnętrzną trzeba się liczyć że umowy będą na 2,3,4 miesiące. Ciągłe przedłużanie a zdobycie po 18 m-cach umowy z pracodawcą jest dość trudne. Z wszystkim trzeba się upominać walczyć i czuwać. Pieniądze przeciętne w porównaniu do obowiązków i odpowiedzialności pracy. Będąc na umowie z agencją większość profitów się nie należy. Pracownicy nie są docenianiu wyróżniani. Bywały sytuacje że osoby po wieloletnim stażu dostawały odmowę awansu- powód "Nie bo nie"
Osobą które mają doświadczenie zawodowe oraz znają języki obce zdecydowanie odradzam. Jest to firma w której nie można zostać długo. Po pierwszym miesiącu pracy już każdy wie jak tam jest.
Borewicz 2017-04-02 12:32
Pewnie to samo pisza o Polakach w krajach zachodnich. Wynika, ze prawidlowo :)
Wsxedfr 2017-04-17 16:43
Otóż to z Ukraincami robi sie taka sama sytuacja jak na zachodzie z Polakami. Przypomnijmy, ze to właśnie przez Polaków jest Brexit i rozpada sie Unia. Wkrótce Ukraincy pójdą dalej na zachód bo zostaną im zniesione wizy. Wybór dla kogos kto nie jest przywiązany do danej ziemi bedzie logiczny i prosty.Dla naszej gospodarki to będzie strata.
PAweł 2017-04-18 16:36
witam,
potrzebują bhpowca. coś się tam stało? warto pchać się tam na bhpowca? proszę o info za które z góry dziękuje

Paweł
pigmej 2017-05-20 10:32
pracowalem pare lat temu, w IT dobilem do 8200 i weicej sie nie dalo - tak mi przynajmniej mowiono, od 3 lat jestem w innym korpo , mam 70% wiecej , z tymze zapie*am srogo, w volvo pensje takie ze wyzyjesz za to , nie narobisz sie, atmosfera super,ludzie tez super , ale na nic nie odlozysz, konsumpcja kasy na biezaco, chyba ze jestes konsultantem to calkiem inna bajka
bumbrej 2017-05-23 15:37
W volvo moim zdaniem jest tak: Wyższe zarobki nie idą w parze z tym ,że trzeba się więcej narobić. Mój były kierownik " dłubał w nosie" i miał z 7-8 tys/mies a siła robocza 2500brutto/mies i heja. SYSTEM
MAN 2017-07-11 15:05
Puk,puk ? : )
Michał 2017-07-14 14:32
Cześć,

zastanawiam się czy nie złożyć tam aplikacji ale na stanowisko biurowe, kojarzy ktoś jaką kasę tam specjaliści zarabiają?
Chętny 2017-07-14 22:50
Czy można w skrócie napisać czy warto dołączyć do volvo czy dać sobie spokój ?
Nawet jak by się udało dostać umowę z strony volvo a nie agencji ;)
Maly8 2017-07-17 13:59
Dawaj dawaj czekamy na Ciebie , na produkcji już nie ma komu robić.
Gumas 2017-07-17 22:10
Czy mogę prosić o informacje dot rozmowy kwalifikacyjnej w przypadku stażu ? Szczególnie w języku angielskim? Pozdrawiam
Benek179 2017-07-23 22:58
Na produkcji jest 4brygada?
Zostaw swoją opinię o Volvo Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volvo Polska