Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

Wierny Kibic Aluron

Gratulujemy Zarządowi Brązowego Medalu Piękna sprawa Piękna robota Piękna promocja dla marki, sponsorów i miasta Zawiercie. Jestem dumny z wyniku Teraz każdy chce mieć na koszulce Aluron

Kierownik zmiany

chyba prościej wysłać CV - z dokładnym opisem ograniczeń i kursów na rekrutacja@aluron.pl

Armia Aluronu

Uwaga. Jedziemy po medal. Trzymamy kciuki za Aluron - kibicujemy . Jedziemy do K-K . Gratulujemy powołania do RP. Dziekujemy za walkę Prezesom i dyrekcji i marketingowi!

Kibic

Brawo Aluron. Jesteśmy dumni z drużyny PlusLigi Aluron Warta - bardzo dużo emocji, frajdy… dziękujemy Panowie Prezesi. Świetna reklama marki i nas ludzi w niej pracujacych. Chcemy jeszcze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Aplikowaliście do pracy w firmie Aluron Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Ślusarz są korzystne?

Mistrz Slusarski

bardzo fajny zakład, parcuje się świetnie jest czysto i rodzinnie ,,,, uwielbiam swego kierownika! Pani z(usunięte przez administratora) profeska , uśmiech i rzetelnośc, i co tu nie mówić bardzo ładna. wszystko zapisane w (usunięte przez administratora)

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie Aluron Sp. z o.o.?

Ślusarz

Super rozmowa, super atmosfera, super brygadzista, super kierownik, super recepcje - piękne czarujące oczy Pani na recepcji. Super szatnia. Super(usunięte przez administratora) Super parking dla rowerów- dla mnie SUPER firma.

Firma Aluron Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Magazynier. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Magazynier

Pełna profeska i szczerość. Brawo rekruterka jest mega kontaktowa

Rekruterka
@Magazynier

Bardzo dziękuję za opinię. Serdecznie wszystkich pozdrawiam! Rekruterka

Pani rekruter mega pozytywna osoba! Takie rozmowy rekrutacyjne to przyjemność :)

Życzenia Urodzinowe

Wszystkiego Najlepszego dla Naszego kierownika. Zyczymy Ci zdrowia, dziekujemy za cierpliwiść i uśmiech. Życzymy satysfakcji w życiu dziennym i nocnym. Sto lat Sto lat żyj nam. Pracownicy działu logistyki i pracownice malarni.

Aluronki
@Życzenia Urodzinowe

Przyłączamy się do życzeń. Zimnego szampana. Gorącej kołderki. Uśmiechu, pogodnych dni, żelaznego zdrowia i nie tylko, życzą pracusie z pięterka.

Rikitiki
@Życzenia Urodzinowe

Ale cudowny zakład pracy i ta miłość atmosfera coś niesamowitego. Już myślałem że nie ma takich cudownych zakładów pracy...

5 lat w Aluronie

ja jestem zadowolony z podwyżki - podjęte negocjacje z pozytywnym skutkiem ... hurra Ja - każdy może zmienić "coś", jeśli "coś" ci nie pasuje rekomenduję nie męcz się - zrób to. Nie ma to jak marudzić i nic z tym nie zrobić. Miłego wieczora.

Jubileusz
@5 lat w Aluronie

Rikitiki, musisz być dobrym pracownikiwm i negocjatorem, gratuluje Każdy chciałby mieć kierownika z ...charakterem Ci powiem, że też mam fajnego

Byk

Co wam powiem ale wam powiem: pięknie jest w Aluronie. Strasznie dużo zleceń. Roboty dużo więc potrzebni są ludzie do pracy. W Nazym dziale też. Polecam szczerze!

Damian

Czy przyjmują również kobiety do pracy ?

@Damian

Witam, tak, w naszym zakładzie pracują również kobiety. Zachęcamy do składania CV.

Jasiek
@Damian

Oczywiście że tak, zwłaszcza brunetki , czarne ????????

Ever
@Jasiek

w Aluronie wszystkie dziewczyny są the best!

Filip
@Jasiek

No i zawsze uśmiechnięte. Pracując w Aluronie odpoczywasz od obowiązków domowych. Najładniejsze dziewczyny tylko w tej firmie.

Aluron Sp. z o.o. w mieście Zawiercie poszukiwała pracowników na Główny Księgowy. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Witam, Szanowny Administratorze GoWork, kandydat na wspomniane stanowisko został wybrany. Były to bardzo ciekawe i merytoryczne rozmowy, za które wszystkim kandydatom bardzo dziękujemy. Serdecznie pozdrawiamy!

Ladd

Co filia Aluronu produkuje na "Przyjaźni" i czy są tam przyjęcia?

Katarzyna
@Ladd

Dobre pytanie. A jesteś pewny, że te ogłoszenia z pracą, co są na ich stronie, to nie są w przędzalni? Fakt, że nie jest to zaznaczone.

@Ladd

Witam, na Przyjaźni znajdują się nowoczesne powierzchnie magazynowo - produkcyjne do wynajęcia. W obecnej chwili poszukujemy specjalistów z wiedzą techniczną, operatorów maszyn, magazynierów, lakierników proszkowych, do pracy w zakładzie produkcyjnym ALURON przy ulicy Podmiejskiej 11. Zachęcam do wyłania CV. Wszystkie CV należy składać na portierni firmy ALURON przy ul. Podmiejskiej 11 lub wysłać mailem na adres: rekrutacja@aluron.pl.

Poszukujący pracy

Mam pytanie ile wynosi okres próbny w Aluronie?

@Poszukujący pracy

Witam, okres próbny zazwyczaj wynosi 3 miesiące. Zapraszam do wysłania CV.

Czy można liczyć w Aluron Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

hellowen

Możesz liczyć, aczkolwiek to zawsze wliczone jest w koszt pracownika, od stycznia 2022 * mają być poważne podwyżki płac, więc uważam ze każdy powinien wykupić sobie prywatny pakiet medyczny rozszerzony z uwzględnieniem stanu rodzinnego, stanu zdrowia , wieku itd.

Maria
@hellowen

Poważne podwyżki płac - co masz na myśli? Jestem zainteresowana, ciekawe czy to obejmie też nowych pracowników, bo może bym się zatrudniała od stycznia.

Pracuś
@hellowen

Prywatna opieka medyczna ?? Robię tu 9 lat i pierwsze słyszę by coś takiego było. Od kiedy (usunięte przez administratora)zł to poważna podwyżka?? Aluron nic nie dał bo wzrosła płacą minimalna

kandydat

Czy muszę mieć kurs na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych z wysięgnikiem, czy też wózków z osobą obsługująca podnoszoną wraz z ładunkiem?

Kibic

Wczoraj mecz …. Super gra. Dzisiaj druga zmiana. Fajnie kibicować dla ALURON i pracować w Aluron ! Jedziesz na wakacje Pytają gdzie pracujesz Aluron … a znam ja z Zaksy! I już temat do rybki!

Pracuje na produkcji

Pracowalem juz z pierogami???? z drutami????, chlebem????, piwem ????oraz z odlewami, klamkami : kilka firm i różne doświadczenia , w Aluronie jest mi OK … napewno nie idealnie ale mi pasuje !!! ‼️ I dzięki za karnet na PLUSLIGĘ????

Jasiu
@Pracuje na produkcji

Huraaa, Mam Karnet na Mecze Aluronu będę kibicować Naszym. Dzięki za to że mamy taką drużynę na takim poziomie Moim pupilem jest w tym roku Conte! Czekam na koszulki meczowe z numerem 7. Super siatkarz. I fakt, te podwyżki podobno mają być od nowego roku!!!!

Zuzanna

W jaki sposób nagradzane są nadgodziny w Aluron? Zastanawiam się czy takie w ogóle istnieją i jest możliwość ich brania. Jest to zawsze dobra opcja do dorobienia sobie do podstawowego wynagrodzenia gdy ktoś akurat ma jakieś większe wydatki.

Alek
@Zuzanna

Zakład pracuje w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku – 5 dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie. Przychodzisz do pracy na 8 godzin, robisz to co należy do twoich obowiązków, a potem masz czas dla siebie i rodziny. Nadgodzin nie ma albo bardzo rzadko się zdarzają.

Xlk
@Alek

A jak z urlopami w tej firmie?

alexx
@Xlk

Twój urlop twoja sprawa. Każdy sam decyduje kiedy bierze urlop. Jak kilka osób chce wolne w tym samym czasie to trzeba się dogadać. Wiadomo kilka osób z tej samej zmiany nie może mieć wolnego w tym samym czasie. W wakacje też nie ma problemu, każdy zgodnie z przepisami i zasadami panującymi w firmie musi odbyć 2 tygodniowy urlop. Wszystko do ustalenia.

Zuzanna
@alexx

Jak jesteśmy przy temacie urlopu to od razu zapytam :) Czy w Aluronie jest pakiet socjalny, w którego skład wchodzą wakacje pod gruszą? Jeśli tak, to jaka mniej więcej kwota jest zwracana pracownikowi? A jeśli nie, to czy można spodziewać się jakichś innych benefitów będąc pracownikiem firmy?

@Zuzanna

Witam, w odpowiedzi na zapytanie poniżej przedstawiamy benefity, które możesz otrzymać pracując w naszej firmie: • atrakcyjne ubezpieczenie na życie • prezenty mikołajkowe dla dzieci • paczki świąteczne dla pracowników • bezpłatne porady prawne • możliwość rozwoju i nauki w nowoczesnej firmie • imprezy integracyjne / liczymy, że po zakończeniu pandemii będziemy mogli się wspólnie bawić i integrować/ • karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron- CMC Warta Zawiercie • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny • dla zainteresowanych pracowników oraz ich rodzin firma zorganizowała szczepienia na Covid -19 na terenie zakładu Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wszyscy pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio przez Aluron, a nie zewnętrzną agencje pracy. Zapraszamy do naszego grona doświadczonych, rzetelnych i pracowitych kandydatów. Złożoność i zakres wykonywanych prac pozwala nam stworzyć warunki dogodne zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak również osób ze stopniem niepełnosprawności.

Dolce Vita
@Alek

Pracownik odmawiający przyjścia na nadgodziny jest maglowany póki się nie zgodzi

@Dolce Vita

Witam, Powszechna nazwa nadgodziny odnosi się do pracy w godzinach nadliczbowych, która jest codziennością pracowników w wielu zakładach. W wielu z nich, jak również w naszym zakładzie, pracownicy sami zabiegają o godziny nadliczbowe, chcąc uzyskać dodatkowy dochód. Dlatego taka możliwość została stworzona i jest skierowana do osób, które wyrażają zainteresowanie uzyskania dodatkowego dochodu poprzez pracę w dodatkowych godzinach.

Giant
@alexx

Ja tam zawsze się dogaduje .... nigdy nie było problemu ,,,, nawet 1- 2 dni da się ogarnąć.

PRODUKCJA
@Zuzanna

jak są zlecenia to są możliwości nadgodzin, Firma jest ciekawa dla mnie kiedy ma dużo zleceń ,,, bo wtedy jest szansa na nadgodziny i jest kasa w Firmie i mojej kieszeni. ;-)

@Aluron Sp. z o.o.

Coś dodam od siebie - co doceniam: zawsze uśmiechnięta Pani na recepcji i zawsze świeże kwiaty, wymagający ale sprawiedliwy kierownik, czyste toalety - super ważne, załatwili nawet kiedyś specjalny przystanek autobusów miejskich dla pracowników - chociaż jeżeli pogoda dopisuje jadę rowerem, a praca na 3 zmiany jest dla mnie super, trzeba się tylko zorganizować, kadry - jak to kadry, ale marketing, planowanie, logistyka i magazyn to pełna profeska! od nowego roku mają być kolejne podwyżki ze względu na masę zamówień i inflację i wynik firmy.

Smerfetka
@Zuzanna

Od stycznia mają być podwyżki, za starż i za wydajnosc! I nie ważne czy produkcja, malarnia, magazyn … FAJNIE przyda się :-)

On

Fajna firma Jest super atmosfera, fajny boss, parking dla rowerów …. Zapytasz o coś to pomogą Wiele osób pracuje już ponad 6_10 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.