Opinie o Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j. w Wałcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j. w Wałcz

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 20 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Wiedzma Nowy wpis

Ja pracuję w tej firmie .Dla mnie super firma nie chciała bym zmieniać pracodawcy.Szef można z nim porozmawiać i wszystkim i zawsze służy pomocą gdy jej potrzebuję.Jesli chodzi o spóźnienia na liniach proszę pamiętać że to są auta ,maszyny które poruszają się po drogach lokalnych a z nimi bywa różnie .Na drodze zawsze może się coś wydarzyć.Nie sądzę żeby z winy kierowców były jakieś zaniedbania czy celowe spóźnienia .Ja jak polecam bez wąchania firmę.Jako pracodawca i jako pod wynajem np.na wycieczki w skali 10 punktów daje max .

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Biurowy w firmie Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.. Warto aplikować?

Yyyyuk Nowy wpis

Pracowałem w WTP 10 lat i z całego serca polecam. warto

Bick Nowy wpis
@Yyyyuk

A potem zacząłeś kraść i cię zwolnili...

Pasażerka

Bardzo niemiła obsługa. Brak możliwości zapłaty kartą.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j. na stanowisko Kierowca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Autobus

Witam. Orietuje sie ktos kto tam pracuje albo pracował jaki jest system oplacania skladek? Czy z całości co zarobie? Czy najniższa a reszta pod stołem?

Jarosław
@Autobus

Żartujesz chyba. Czemu mieliby płacić pod stołem. Słyszałeś że są takie praktyki w firmie? Pytam bo nie chciałbym mieć w ten sposób wypłacanej pensji.

Autobus
@Jarosław

Tak duzo w firmach placa pod stolem np. Betoniarnia w kłebowcu placi najniższą a reszte pod stołem. Jarosław pracujesz w WTP Lasocki? Napisz jak tam płacą? Chciałbym u nich podjać pracę.

Helena

Firma od paru dni szuka kierowcy autobusu do siebie. Wynagrodzenie waha się podobno od 3 - 5 tys, nie brzmi tragicznie. Czy jakiś aktualny kierowca mógłby się podzielić tym jak z jego perspektywy wyglądają tutaj warunki pracy? Widzę, że ktoś pisał, że jest przyjemnie, a coś więcej?

Gp

Praca przyjemna, pod warunkiem, jeśli ktoś lubi spędzać cały dzień w pracy. Jeśli ktoś nie widzi życia poza pracą, to można aplikować.

Helena
@Gp

Myślę, że jakiś pracoholik się znajdzie, pytanie tylko czy pokocha ten rodzaj pracy? ;p Chociaż chyba jeszcze wszystko zależy od pasażerów prawda? Pewnie czasami trafiają się jacyś zniesmaczeni i co wtedy? :(

Łucja

Witam, jak pracuje się Wam w L&S? Jaki stosunek do swoich pracowników ma szef? Chciałabym spróbować swoich sił jako keirowca:) Czy pracują tam jakieś inne panie?

Izabell

W czasie kiedy ten bus jest potrzebny,nie ma go. Np. Skrzatusz.... Tu ludzie też pracują,dojeżdżają do pracy. Nie wszyscy mają samochody. Busa nie ma żadnego. Jest przed 6 do Wałcza później nie kursuje nic. Dramat. Ludzie są zniesmaczeni. Ja osobiście chca dostać się do pracy muszę albo dojść do Szydlowa,albo prosić kogoś żeby zawiózł mnie do Piły. Panie Grzegorzu proszę dac chociaż kurs po 7 rano i 19:30 powrót z Piły. Przez Skrzatusz. Napewno to ludzi w miarę zadowoli.

Lolek

Firma to dobry pracodawca więc nie ma powodu do narzekania i automatycznie do korzystania z wątku.

Niezadowolona

To jest jakiś żart. Autobus, który miał jechać do Skrzatusza o 14.30 (tak było na rozkładzie na PKS w Pile) nie jechał.

Bartosz

Jaki jest powód milczenia na forum odnośnie Wałeckiego Towarzystwa Przewozowego? Dobrze się pracuje, czy po prostu nie znacie tej strony?Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenie od strony pracownika Wasze opinie będą jeszcze bardziej cenne.

Czesu

Cześć, poszukuję informacji odnośnie tych Państwa ale strasznie tu cicho... Czy jest tu ktoś kto pracuję bądź pracował dla tych Państwa i może powiedzieć mi jak wyglądała u nich praca najbardziej stanowisko kierowcy? Czy byliście zadowoleni z zarobków, proszę o info

mała

Firma straszna nie dbająca o klientów spóźnienia autobusów notoryczne albo nie przyjedzie po co pasażer ma być zadowolony. Pan Właściciel arogancki. Brak profesjonalizmu daje ocenę niedostateczną

niezadowolona

Firma w ogóle niekompetentna!! Podane są numery telefonów, a gdy się dzwoni to żadnej nie odpowiada! ŻENADA! Do tego notorycznie spóźniające się busy!!! Moja ocena to niedostateczny - !!

Zostaw merytoryczną opinię o Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j. - Wałcz

• Jak się pracuje w Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.?

Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wojska Polskiego 105
    78-600 Wałcz
  • NIP: 7651528728 KRS: 0000204242

Wałeckie Towarzystwo Przewozowe L&S Grzegorz Lasocki sp.j.