Winterwood Farms Ltd Fruit

Maidstone

Opinie o Winterwood Farms Ltd Fruit

anonim 2009-06-05 12:42
pracują polacy w większości , problemy z lokum, mało miejsc noclegowych kasa ok
ja 2009-09-29 01:38
winterwood....szkola zycia...
niby dobrze niby zle...
na akord 3eba szybko chapac ale zawsze mozna skonczyc o 15 a
godzinowka siedzi nocami przewalajac tony czasen lepszego czasem gorszego owocu...
tak wlasnie jest na naszym packhousie
zapraszam :P
marek 2010-06-27 22:18
Chętnie bym się zapoznał z treścią listu, o którym wspomniał kolega kowalski, ale nie mogę go nigdzie znaleźć.
Pracowałem w/w firmie jakiś czas i bardzo mnie to interesuje. Być może to ja byłem inspiracją dla autorki?
rubio 2010-10-21 14:41
ja również prosilabym o jakis link do tej pracy bo bardzo mnie zafascynowal ten temat jako że też mialam okazje tam pracowac.
rubio 2010-10-21 15:09
link do tej pracy naukowej badz artykulu o ktorym wspomnial kowal kowalski
anonim 2011-06-02 23:28
ja dalej pracuje i jeste spoko
anonim 2012-06-01 23:01
TYPOWY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SIEDZENIE GODZINAMI PO NOCACH [usunięte przez moderatora] CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA LUDZIE MDLEJĄ ZE ZMĘCZENIA TYRAJĄ PO 17 GODZ NA DOBĘ PRACA OD 7,30 DO?.....POTEM RANO DO PRACY I TAK NIE WIADOMO DO KTÓREJ.
robol 2012-08-09 03:00
Praca po 14-15 godzin dziennie, a jak jest duzo owocow to nawet po 17. Przelozeni na packhousie w wiekszosci w porzadku. Czesto sami[usunięte przez moderatora]. Ale zdarzaja sie i cwaniaki z Polski, ktorzy mysla ze sa Bog wie kim. Praca tam jest zroznicowana ale ciezka. Samo pracowanie po 15 godzin wykancza, nie mowiac juz o noszeniu skrzynek w tepie tasmy produkcyjnej (czyli bardzo szybko). Jesli ktos lubi taki tryb zycia i ma duzo sily to praca jest w sam raz dla niego. Jednak bardzo wiele osob nie daje rady. Jesli chodzi o pieniadze to placa niecale 6 funtow za godzine. Platnosc to jedyny plus jaki dostrzeglem w tej pracy. Nie oszukuja. Podsumowujac, nie polecam tego miejsca.
Robol-niewolnik 2014-07-22 12:15
Jednym słowem praca do usranej śmierci!!! jakby tylko mogli to by ludzi nie wypuszczali do domu!!! Społeczność która się tam zgromadziła to Biłgoraj itp. ludzie widzieli jedną pracę w życiu tam zaczęli i tam skończą...Jeden wielki bałagan, syf...Nie polecam...zero pozytywów !!!
nene 2014-07-23 21:44
Hehe to miejsce to niezła porażka.
Większość to zawistni Polacy i ledwo po zawodówce. Kierownicy ( proste chłopki ) drą mordy ile im się podoba i z byle powodu. Jak lubisz pomiatanie człowiekiem to miejsce dla Ciebie. Kasa bardzo minimalna. Brak szacunku do człowieka.
lolek bolkowski 2014-12-08 19:00
15 godzin dziennie się tam pracuje? to chyba gorzej niż w chinach. jakoś mi się nie chce w to wierzyć, ktoś to potwierdzi bo jeden wpis z takim czymś nie jest wiarygodny dla mnie. ale jeślijuż jakimś cudem by się tyle godzin pracowało to pewnie stawka też jest znacząco wyższa, czy mam rację? z góry dziękuję za odpowiedź
rocho 2015-02-06 22:35
a nawet jakby to zauważ , że większość osób nie narzeka na te godziny pracy bo pojechała właśnie po to , aby tych godzin wyrobić jak najwięcej. Jedzie się tam na dwa - trzy miesiące , pracuje rzeczywiście ciężko i po kilkanaście godzin ale w tym czasie jest się w stanie zarobić spokojnie tle aby przeczekać spokojnie reszte roku nie robiąc kompletnie nic
czesław 2015-02-25 22:13
jestem gotowy pracować nawet całą dobrę non stop, tak robiłem już kiedyś, ale żeby się to przede wszystkim finansowo opłacało. może w takim razie ktoś z was napisac jaklie firma Winterwood oferuje warunki finansowe na rękę na starcie i o ile to później wzrasta? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
czarodziej 2015-03-23 02:41
coś sięmi nie wydaje czesław, zebys tak pracowal, w koncu to cos niebywalego zeby pracowac przez caly dzien to nie da rady. jest jakas ludzka wytrzymalosc, ale wrocmy do tematu - potrzeba mi pracy i zastanawiam sie nad wyjazdem, nie zamierzam pracowac co prawda przez 15 godzin ale jesli jest opcja zeby pracowac krocej to mi o tym napiszcie.
xxx 2015-06-22 15:33
Bylam tam na sezon jezeli chodzi o kase super nigdy nie oszukali wszystko zawsze na czas z praca to bywalo roznie i to prawda nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz , przez tydzien mozesz przyjsc i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 15 godzin (oczywiscie co 2,5 h przerwa)a w 2 tyg siedzisz po 2h i czyscisz plytki bo nie ma co robic. Praca nie jest ciezka fizycznie ale bardziej psychicznie . zjeba na kazdym kroku szczegolnie supervisory z polski mysla ze jak sa wyzej nad nami to moga traktowac czlowieka jak szmate. pozostali oprocz szefa spoko. obcokrajowiec lepiej cie traktuje niz rodakogolnie to jest zle ale mogloby sie trafic gorzej:)
robol 2016-06-22 18:44
Firma ok! kasa na czas jedynie co tam to tak jak wyżej wspomniano większość to polacy po zawodówce tzw. rodzinne klany które dawno do wymiany dostają awanse i pomiatać zaczynają zero szacunku... zwykły człowiek nie ma szans na awans chyba ze trzyma palec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polsce nikt by ich nie zauważył a w Anglii wydaje im się ze Pana Boga za nogi złapali tylko nalezy pamietac że wszystko się kiedyś konczy szaraczki. Jako firmę polecam !
robol 2016-06-22 18:49
robol 2016-06-22 19:01
tak Antek cieszę się ze juz tam nie pracuję a reszta znajomych szuka innej pracy
Michał 2016-06-23 11:33
@robol ale twoi koledzy się zwolnili z pracy? Nie widzę żadnych ofert pracy, co wskazuje na brak rotacji wśród pracowników, więc zastanawiam się o co chodzi.
Lola 2017-06-12 18:42
Faktycznie może kiedyś było więcej Polaków ale w tej chwili się pozmieniało i musze szczerze przyznać kiedyś było o wiele lepiej niż jest teraż w tym momencie jest tragedia praca wcale nie idzie porażka totalna .A jeśli chodzi o traktowanie ludzi to tak jak było i nawet gorzej teraz u menadżera Bruna to tylko młode [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się liczą a nie kwalifikacje zawodowe aby sobie poklepa ,połapać i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz co niektórzy tak sobie załatwiają podwyżki w pracy i awansy . Menadżerowi na stare lata w głowie się poprzewracało w sumie mozna by go było nawac pedofile chłop po 50 a za 20 się bierze lub mlotrze haha jeblo mu się na łeb . Z tego co słyszałam od osób pracujących tam to coraz gorzej z nim i punktem myślenia dobrz za juz tam nie robie to tyle .
pracownica 2017-06-20 12:18
No niestety nie nasz racji. Tam prace zaczyna sie codziennie o 7.30 ale nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz. Przewaznie jest to 19-20 ale jak przyjdzie wieksze zamowienie to siedzisz nawet do 24. A rano musisz wstac i isc znowu. Teraz tak system zmienili bo pracownicy maja po 2 dni wolnego w tyg i jeszcze narzekaja. A za moich czasow byl to 1 dzien wolnego z ktorym nie wiedziales co masz zrobic czy chate ogarnac czy zakupy zrobic na caly tydzien bo potem nie ma nawet sil chleba kupic czy wziac sie wyspac.Pieniadze za nadgodziny sa takie same jak za standardowe 8 czyli na dzien dzisiejszy ok £7 . Firma jest wyplacalna co tydzien masz szczegolowe rozliczenie i pieniadze na koncie.Jest to jedyny plus, ale z drugiej strony ludzie jada zagranice sie dorobic. Wiec nie narzekajcie.
Julita 2017-08-21 09:05
@pracownica a czy w umowie jest napisany czas pracy? Czy on wygląda tak jak pracujecie aktualnie? Masz rację, że każdy chce się dorobić, ale czy wszyscy się zgadzali na taką liczbę godzin dziennie w Winterwood Farms Ltd Fruit?
Zostaw swoją opinię o Winterwood Farms Ltd Fruit - Maidstone
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Winterwood Farms Ltd Fruit