Kielce

Opinie o Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cedrex Piotr Antończyk Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cedrex Piotr An

uczciwy 2011-04-05 21:56:32
Witam i aż się cieszę że mogę pierwszą opinie o ww pracodawcy napisać . Po pierwsze pan ww nie wypłaca pieniedzy pracownikom za prace a jak wyplaca to małe sumki . Jest fachowcem i zna się na łazienkach ale [usunięte przez moderatora] nie wiem jak go nazwać tutaj bo brakuje faktur 3 tyś z jednej pracy (w której razem robilismy) z poprzedniej tez brakuje .Ja juz załatwiam z tym panem sprawy przez adwokata
oszukana 2014-11-04 10:57:36
Ja niestety zostalam prze ztego pana oszukana na 13 tyś zł, remontowal mi mieszkanie. Sprawę w sądzie wygrałam, ale niestety pan Piotr jest niewyplacalny i komornik nic nie jest w stanie z niego ściągnąć. OSTRZEGAM
Zostaw swoją opinię o Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cedrex Piotr Antończyk Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cedrex Piotr An - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cedrex Piotr Antończyk Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cedrex Piotr An