logo Ronar

Ronar

Koszalin

Opinie o Ronar

Obecny pracownik 2013-03-16 11:10:19
Najlepszy pracodawca w Koszalinie, narzędzia najwyższej klasy, ogromne wynagrodzenia, przeogromne premie, rodzinna odmosfera, doractwo techniczne na najwyższym poziomie w świecie, bardzo duże możliwości rozwoju, terminowość dostaw i jasne warunki współpracy z klientami.

To nie sen to Ronar -Koszalin.
Kolo 2013-12-01 21:40:25
Pracowałem tam i nigdy nie wiedziałem ile tam zarobię.
Jak obroty były w miarę wysokie, to było ok, ale gdy trochę mniejsze to tragedia.
Nie polecam nikomu, radzę się zastanowić.
Adam47 2014-11-17 10:29:01
Aktualnie pracuję w Ronarze. Umowa pracy jest przejrzysta i konkretna. Zarobki są odpowiednie do mojej pracy jaką wykonuję. Im więcej sprzedam, tym więcej zarobię - to jest prosta kalkulacja. Atmosfera jest dobra, a mam porównanie z innymi firmami. Firma inwestuje w rozwój pracownika co widzę po mojej osobie. Wszystkie potrzebne rzeczy do pracy dostałem od pracodawcy. Co ważne jak coś robię dobrze to jest to dostrzegane, a to nie często się zdarza w innych firmach. Jak ktoś chce pracować i nie boi się tego, to w Ronarze ma możliwość zarobienia dobrych paru złotych.
Amad47 2015-02-20 07:22:43
Witam. Nadal pracuję w Ronarze. Mija półtora roku od kiedy zacząłem tu prace. Nadal nie zmieniam mojego zdania na temat aktualnej pracy. Jestem zadowolony z zarobków i z podejścia firmy do mojej osoby. Pracuję w terenie, do dyspozycji mam samochód służbowy, telefon, tablet. Jeżdżę po klientach i moja w tym brocha żeby klient kupował ode mnie.
expres 2015-08-02 18:35:18
Temat dotyczy firmy Ronar w Koszalinie (dokładniej Ronar Narzędzia Skrawające), nie zaś firmy z Wrocławia czy innego miasta. To firma prywatna, od początku działająca w Koszalinie. Zajmuje się dystrybucją narzędzi do obróbki skrawaniem (nijak ma się to do serwisu rowerowego). Od znajomego wiem, że to firma godna współpracy.
expres 2015-08-02 18:37:41
Firm o nazwie Ronar w Polsce może być wiele. Ten temat dotyczy firmy z Koszalina, dlatego na przyszłość radzę czytać ze zrozumieniem.
aj 2016-05-08 08:25:00
Na pewno jest szansa na odpowiedną premie do podstawy zarobków @kawanaławe, bo w końcu zależy im na pracownikach i na ich zadowoleniu z pracy. A atmosfera jaka?
Zostaw swoją opinię o Ronar - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronar