E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi

Opinie o E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi

bary63 2011-04-05 18:56:45
Witam Chciałem przestrzec wszystkich którzy maja jakikolwiek kontakt z ta firmą. Takiej rotacji nie widziałem tzn widziałem gorsze ale należy do jakieś tam czołówki. Mechanicy blacharze lakiernicy biuro zmieniają się jak w kalejdoskopie.Przestrzegam wszystkich ponieważ nie warto marnować czasu.Pracownicy ok (wszyscy od wszystkiego) żeby było za co( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )
krzysiek 2011-04-07 10:58:06
Witam Pracowałem tam kilka miesięcy jako mechanik, i nie polecam nie warto sobie zawracać głowy.Pomimo że nowa lokalizacja wygląda bardzo obiecująco ale to co w środku się dzieje tragedia !!! Ludzie przychodzą i odchodzą bo traktują ( usunięte przez administratora ) poza oczywiście znajomymi( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam
jogi 2016-03-14 20:42:52
Witam.
Nie polecam bardzo duża rotacja pracowników. Przyjęcia są cały czas bo taka rotacja. Lakiernik mechanik blacharz itd.Stali ludzie to jedynie "króliczka znajomi"
Nie marnujcie czasu w e car serwis
Zostaw swoją opinię o E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E car service blacharnia lakiernia serwis VW i Audi