FORCETOP Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o FORCETOP Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 15:44
Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w FORCETOP Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.
a 2016-04-09 21:08
Ph - zarobki fatalne a pracy masa - 4 województwa do obsługi. Rekruter nieprofesjonalny, wypytuje ile się obecnie zarabia.
z 2016-05-16 18:38
Dwie agencje pośrednictwa pracy rekrutują przedstawiciela handlowego do tej firmy i od 3 miesięcy nie potrafią znaleźć odpowiedniego kandydata. Idealny to taki z doświadczeniem w branży, który będzie pracował za darmo.
Wiarygodny 2016-05-31 20:08
Wszystko powyżej to bzdury.
baran 2016-06-03 08:40
Raczej nie bzdury. Rozmowa telefoniczna z agencją pracy, rozmowa przez skype z kimś z firmy, spotkanie z kimś z firmy. Agencja mówi, że płacą 2500 netto podstawy + premie, na spotkaniu z gościem z Forcetop okazuje się, że to 2500 netto z premią. Dużo pracy, poza Media Markt także poszukiwanie nowych klientów niezależnych, wyspy w hipermarketach itp. Mnóstwo elektrycznej drobnicy w ofercie. Za te pieniądze nie warto, wiele firm z fmcg zapłaci lepiej.
tym78 2016-08-30 16:11
Praca ciekawa i satysfakcjonująca, jeżeli ktoś nie lubi tego co robi - trudno. Warunki płacowe ok, można ustalić indywidualnie, praca w młodym i ambitnym zespole. Codziennie nowe wyzwania., obcowanie z nowinkami technologicznymi, polecam.
DM101 2016-12-06 16:03
Pracowałem w Forcetop 2 lata i złego słowa nie dam powiedzieć, warunki zatrudnienia jak na obecnie panujące standardy w Polsce są bardzo przyzwoite. Atmosfera w firmie bardzo pozytywna każdy nakręca się wzajemnie do pracy. Jak najbardziej Polecam.
forcetop1 2017-02-16 16:58
warunki pracy ok, pracy dużo kasa ok ale pani kierownik tragedia brak wiedzy i zero podejścia do pracowników, dużo się jej wydaje. .. pozdrawiam panią.
f 2017-02-17 09:29
Życzę Ci powodzenia w kolejnej pracy.
forcetop1 2017-02-24 14:48
dzięki już znalazłem prace.
KTOŚ 2017-09-08 16:34
FATALNA NIE TYLKO HURTOWNIA, LUDZIE PODEJŚCIE - DRAMAT , DRAMAT , DRAMAT - NIE POLECAM
Zostaw swoją opinię o FORCETOP Sp. z o.o. - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORCETOP Sp. z o.o.