Biuro Handlowe RUDA

Katowice

Opinie o Biuro Handlowe RUDA

Z branży 2014-03-19 13:59:52
Zaglądając na stronę BH Ruda Katowice doczytałem się nieprawdopodobnych bredni... a mianowicie, że BH Ruda przejmując produkty firmy Metso, pozyskała również pracowników serwisu Metso Minerals - jak się okazuje przejęła tylko jednego serwisanta i to w dodatku do oddziału dolnośląskiego.......
w 2014-05-15 12:01:42
Tak 1 serwisanta i 1 Handlowca -wykładowcę.
Ramy w przesiewaczach i kruszarkach Metso popękały u klienta na południu i nie moga przyjąc tyle nadawy ile zakładali . A miało byc tak sielsko i pieknie
do w 2014-05-15 13:34:41
Tak. ten klient jest z Radomia czy Radomska
jo 2015-07-24 11:58:32
Widzę, że nie ma żadnej przydatnej opinii od pracowników. Oto moja po kilku latach pracy. Uważam, że jest dobry klimat do pracy, oczywiście może to zależeć od działu i kierownictwa, ale raczej wszystkim dobrze się pracuje. Jak ktoś ma okazję tam pracować z czystym sumieniem polecam. Trzeba sobie stawkę wynegocjować na początku, żeby potem nie psioczyć na wypłatę i tyle.
rutka 2016-04-05 20:30:03
a czy atmosfera ma znaczenia jeśli firma to maszyny budowlane i górnicze? liczy się przede wszystkim moim zdaniem dokładność, szczególnie w przypadku poszukiwanych teraz serwisantów
Zostaw swoją opinię o Biuro Handlowe RUDA - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Handlowe RUDA