Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Miesne Morliny S,A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Duch

Ten Post Kieruje do Kobiet jeśli nie chcesz być Molestowana i nikt kompletnie z tym nic nie zrobi nie idź tam , usuną nagrania i zostaniesz sama !!! Wszystkie Kobiety Molestowane w pracy zapraszam do kontaktu Email voncarsteninvestments@gmail.com

Cześć, jak teraz sytuacja u was na produkcji wygląda? niby mam przed sobą ofertę ale nie jest w ogóle szczegółowa, poza tym nie dowiem się z niej niczego na temat atmosfery, a jak widać pisaliście, że coś słaba kiedyś była. poprawiło się coś może, bo bym aplikował?

Klient Nowy wpis

@Pracodawca Kupiłem kiełbasę Śląska okazało się, że jest spleśniała termin ważności 17 września tego roku co firma morliny na to . Na szczęście sklep w którym kupiłem wymienił mi kiełbasę na nadająca się do spożycia.

Mk Nowy wpis
@Klient

Wina sklepu każdy to wie że brak ciągu chłodniczego powoduje psucie się mięsa. Z tego co zauważyłam dzieje się tak w większości w Biedronce.. jak stoją pół dnia palety z towarem.

@ Nowy wpis

Dlaczego kielbasa morliny z szynki jest tak tlusta ze nie daje sie do jedzenia? Kiedys byla pyszna chuda az chcialo sie ja kupowac i jesc. Kupowalam dla przyjacol z zagranicy a teraz to wstyd.

Czy pracownicy w Zakłady Miesne Morliny S,A dogadują się między sobą?

MARKO

Witam, nie dogadują się ludzie na produkcji, ponieważ jest walka o tak zwane BEDO,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Miesne Morliny S,A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Duch

M.D.

Kiedyś to była firma. Miała perspektywy rozwoju, smaczne wyroby i pracowników traktowano przyzwoicie. Od przejęcia przez chińczyków jest tylko regres. Ale najgorszy w tym wszystkim jest wszechobecny nepotyzm i promowanie osób po znajomości zamiast wg wiedzy, umiejętności czy wykształcenia. Obecni czy przyśli pracownicy bez tzw. „pleców” kariery tu nie zrobią. Awanse i podwyźki są zarezerwowane tylko dla ludzi I sortu.

@M.D.

Piszesz o doświadczeniu takim jak wiedza i umiejętności, które podobno nie są istotne. o jakich konkretnie jest tu mowa? jaka kariera wcześniej mogła być do zrealizowania i na jakich warunkach? skoro już pada stwierdzenie rezerwacji podwyżek to na których stanowiskach i w jakiej wysokości mogły zostać przydzielone?

karis

Co się stało z tymi wyrobami co były kiedyś? Teraz to sprzedajecie same wielkie (usunięte przez administratora) Kiełbasa Morlinska jest jednym wielkim niewypałem. Nie dość że smak się zepsuł to ma w sobie tyle tłuszczu że wymiotować się chce. Nie wspomnę o chrząstkach w środku. Przy gotowaniu to się rozsypuje. Sanepid powinien się zainteresować tą firmą. Po ostatnim spożyciu żygałam dwa dni. Nie polecam

@karis

Dziwne ale jak zrobią promocję to ludzie z rąk sobie wyrywają w sklepach

Anonimowa93

Zakład pracy w Ostródzie najłagodniej mówiąc nie przypadł mi do gustu. Jako młoda osoba byłam wyśmiewana przez starsze babki, nie pomagało zwracanie uwagi, ignorowanie bo każdy miał to gdzieś. To nie jest praca w ludzkich warunkach, gdzie panuje m*****g... Nie polecam nikomu.

@Anonimowa93

A powiesz mi jak od strony procesowej wygląda praca? jakie czynności czy jest ciężko? coś dźwigałaś? jest perspektywa na wykonywanie obowiązków w słuchawkach czy nie bardzo?

Maria

A przyczyna jaka miałaby być co do tego nastawiania, o którym piszesz? I w razie problemów to do kogo tu się idzie z taką sprawą? gdzie zgłaszasz? i co z innymi współpracownikami, tylko te Panie miałyby pracować?

k.k.

Płacą śmieszne pieniądze. A ludzi po studiach przyjmują tylko na staż po którym obiecują odpowiedzialne stanowiska. Ale jak nikt was nie poleci (mama, tata, ciocia, ktorzy muszą tam pracować na wysokim stanowisku) to dalej pracuje się za mniej niż 2000 zł miesięcznie bez szans na awans. Oni szukają tylko stażystów bo są tani. Odradzam firmę, chyba że tylko na praktykę albo staż 3 miesiące i uciekać. Pozdrawiam mgr inż. Moje sugestie dla Zakłady Miesne Morliny S,A: Nie łudźcie ludzi karierą bo bez plećów nikt się tu nie wybije

Kak
@ k.k.

To prawda rok stażu w tym kołchozie i wystarczy. Każdy ucieka.

Xsd
@Kak

3 miesiące robiłem w morlinach. Wieczny (usunięte przez administratora) od kierownika i obiecywanie umowy na rok. Ostatniego dnia podziękowali mi za współpracę mówiąc że nie potrzebują kolejnej osoby do pracy. Cały ten zakład to jeden wielki bród. Wstyd wpisać w CV ze się tam pracowało bo inne firmy wiedzą jak się tam traktuje ludzie po studiach. Wszyscy co tam pracowali mówią że to strata 3 miesięcy życia.

Jolanta
@Xsd

Czyli z reguły większości osobom odmawiają dalszej współpracy po tych trzech miesiącach?

Arti
@ k.k.

TO (usunięte przez administratora) LUDZIE BEZ SKRUPUŁÓW OSTATNIE ŁAJZY JAK KTOŚ TAK TRAKTUJE LUDZI TO ZYCIE GO JUŻ ZWERYFIKUJE/

@Arti

A to w ogóle aktualne? 4 lata temu to pisali przez ten czas to dużo się pozmieniać jeszcze może?

Mario

Xdd

@Mario

Śmiejesz się z tej opinii czy razem z nią? Jeśli pracowałeś jakoś niedawno to zdasz relacje z bieżącej sytuacji? produkcję mam na myśli. Co konkretnie się tam robi? I czy jakkolwiek specyfika pracy przez lata się zmieniała? dobrze wiedzieć co się je...

Maria

Widzę, że ktoś tu mocno kiełbasę od firmy zaskarżył odnośnie jakości... Była też dawniejsza opinia na temat słabych warunków zatrudnienia i zastanawiam się teraz jak obecnie może praca przy produkcji wyglądać skoro taki efekt powstaje? Jak tutaj kontrolują jakość, jest specjalnie stanowisko do tego? Ile mogłoby być płatne?

Weronika

hejka. Widziałam gdzieś w internecie że poszukiwali Magazyniera. W ogłoszeniu jest napisane że nie jest wymagane CV. Czy wiecie jak wygląda rekrutacja bez cv? Jak sprawdzają kwalifikacje? Jak weryfikują i wybierają kandydatów? Na jakiej podstawie?

matros

Boczek mocno wędzony - badziewie jakich mało po rozkrojeniu galareta w środku,tak badziewnego produktu nie sotkałem w swoim ponad 70-letnim życiu

Klienci

Mięso z knura bezwartościowe śmierdzące nie pierwszy raz trafiłam na wyroby z knura nie polecam i więcej nic nie kupię tej firmy

Diabolo

Jak można taki szajs sprzedawać, parówki o smaku sera chyba o spocone stopy wycieracie bo o serze to można pomazyc, a gówniana Śląska mega paka produkowana dla biedronki to chyba nawet świni nie widziała, mam nadzieję że coraz mniej ludzi będzie kupować taki badziew i w końcu sami będziecie to żreć

Damian

Morliny - bardzo niedobre mięso i wędliny. I piszę to jako (sporadyczny) klient. Jestem typowym mięsożercą, co prawda od kilku lat stronię od masowego "mięsa", jednak czasem skuszę się na coś w markecie. A tu m.in. Morliny. Niestety to jest plastelino-plastik a nie mięso. Nawet panierka nie robi roboty. Po prostu niedobre i nie mające nic wspólnego z wyrobem spożywczym. Straszne.

Greenpeace

Widzieliśmy już jakie opinie mają Wasi pracownicy o Was oraz widzieliśmy co dajecie do wędlin oraz jakie niebezpieczne substancje pakujecie do mięsa. Proponujemy abyście zawiesili działalność w innym przypadku polej się procesy...

Bart

Znalazłem właśnie w kabansie w dodatku stary j osstani raz kupiłem w żabce, nie kupujcie tego (usunięte przez administratora)

@Bart

Albo jestem ślepa albo nie napisałeś co w nim znalazłeś?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zakłady Miesne Morliny S,A? Chętnie zatrudniają?

Student

Tak zatrudniają chętnie ale potem robią cie na kasę. Ja miałam umowę na czas określony i przez te 3 miesiące nie dostałam dostępu do komputera. Ciągle wpisywałam wszystko na konta innych i na koniec powiedzieli mi że nie mam żadnych wyników więc muszą mi obciąć pensję. Zrobili mnie na 800 zł. Każdego kto pracuje tam na okresie próbnym traktują jak (usunięte przez administratora) Nie chcą niczego nauczyć. Jak zadajesz jakieś pytanie to drą się, że powinieneś już to umieć. Jak zwrócisz komuś uwagę żeby umył ręce to od razu wszyscy mają do ciebie spine. Brudno i nie szanują pracownika, a studenta to już szczególnie. Oczywiście nie licz, że awansujesz. A jak się postawisz to przeniosą cie na produkcję.

Sylwia
@Student

O kurczę, kiepsko to brzmi. Udało Ci się odzyskać te 8 stówek czy nie? Nie ma tam kogoś rozsądnego z kim można było o tym pogadać i załatwić ta sprawę?

Weronika
@Student

A w jakim dziale taka sytuacja była z tym komputerem? Pracowałes tam aż do ukończenia studiów?

Mocnoooo

Powinni rozwiać problem z ćpaniem i paleniem zioła w magazynie centralnym w Tyrowie, ten człowiek jeżdżący zjarany i naćpany do pracy swoim Audi nie dość że naraża ludzi na drodze to jeszcze w pracy. Poddaj się testowi na obecność THC i innych środków odurzających dzieciaku, bo kogoś albo na drodze albo w pracy zabijesz. Jeszcze ma aspiracje na naćpanego Brygadziste. Pozdrowienia dla kumatych.

Młodaaaa
@Mocnoooo

Chyba wim.o kim piszesz i co zrobił z jedną z magazynu.

Sylwia

Zazdrościsz mu? :D Może się dorobił i mu zazdrościcie, dlatego takie rzeczy tu wymyślacie? :D

Młoda
@Sylwia

Czego się dorobił? Starej BMW E46 za w kombi 3k? Tym że u każdego zapożyczony? że ćpa w pracy i jeździ autem zjarany i ru...cha się przy obcych dzieciach? Weź się ogarnij Tomasz hahaha... weźcie się za porządek w tym magazynie.

Młoda
@Sylwia

Jeszcze dodam jak chłopacy go załadowali z fake konta to pojechał do starej baby 30 km nie znając jej na bungaaa, a się okazało, że nikogo tam niema i walił kasztana w Dąbrownie w nocy xd ot inteligentny haha

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Morliny S,A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Miesne Morliny S,A