Opinie o Muller - Die lila Logistik Polska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muller - Die lila Logistik Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muller - Die lila Logistik Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muller - Die lila Logistik Polska w Gliwice

Jeszcze więcej osób miało jakieś problemy z ta zwrotką po rozmowie? pytam, bo ja i tak chce na ten wózek na który teraz szukają aplikować, a jednak dobrze wiedzieć na czym się stoi. Samą pracę operatorów jak oceniacie? w ofercie piszą o opcji na rozwój zawodowy, a jaki zakres?

Katy
@R

Minął kolejny tydzień i nikt niczego już nie dopisał, zastanawiam się tylko czy Pan może się z nimi kontaktował w tej sprawie czy jednak stale czeka? Nikogo nie usprawiedliwiam jeśli ktoś zapomniał ale zastanawiam się czy firma w ogóle o tej sytuacji wie? tu zaglądają osoby z góry?

R

Ja od grudnia niemam odpowiedzi czy przyjmą czy nie nawet już nielicze na jakąkolwiek odpowiedź

@R

Wiem, że moje pytanie może zdać się dziwne, ale czy spełniasz wszystkie zakładane wymogi? I jeśli już tak to czy masz cokolwiek ponad nie? możliwe, że patrzą na cos dodatkowego o czym nie mówią wprost? czy dla nich wiek odgrywa rolę?

R Nowy wpis

To po kij robią nadzieję człowiekowi i kłamią że obojętnie jaka będzie odpowirdz to zadzwonia mamy połowę lutego i cisza jeszcze trochę to będą mówili że wiek nieodpowiedni

Katy Nowy wpis
@R

Jest tu ktoś kto się ostatnio dostał? Wiecie jakie predyspozycje trzeba mieć, żeby chcieli kogoś wziąć? zaraz wyjdzie, że się nie opłaca na rozmowę, bo jednak będzie się niezgodnym z profilem kandydata. czemu negatywny feedback nie przychodzi? Przynajmniej parę osób taką sytuację zgłosiło

Ja Nowy wpis

Dziwne to wszystko mi też od grudnia nie dali znać niewiem jakim czeba być żeby przyjęli zresztą żadna firma i żadna agencja pracy od listopada nie zadzwoniła do mnie a potem dziwią się ze brak doświadczenia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Muller - Die lila Logistik Polska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Oliwka

Za karę? A o jakich stanowiskach teraz tak w sumie jest mowa? Mam na myśli strukturę jest po prostu kierownictwo i tyle? Piszesz, że za kare to ja ciekawa jestem zarobków na tych bardziej wymagających pozycjach. One są tak właściwie znane?

Rafi
@Oliwka

No a jak określić kierownictwo inaczej które wywołuje presje na pracownikach , zarobki wiadomo pracownicy niższe kierownictwo wyższe to co to daje uprawnienia do takich zachowań?

@Rafi

W jaki sposób tą presję wywołują? Widziałem ofertę pracy dla magazyniera. Wiesz może czy firma bierze pod uwagę osoby bez uprawnień na wózki widłowe? Jest szansa, że pomogą finansowo takie uprawnienia zdobyć?

R

Dziwna firma byłem na rozmowie i żadnej odpowiedzi do dziś niedostalem

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Muller - Die lila Logistik Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Bogusia

Gdzie jest w Zimnej Wódce magazyn? Szukałam w internecie ale nie ma żadnej wzmianki tylko o Gliwicach, a ogłoszenie o prace jest!

Czy w Muller - Die lila Logistik Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Suchy

Nie polecam tam pracy na produkcji banda (usunięte przez administratora) razem z kierownikiem i jego (usunięte przez administratora)ewentualnie jeszcze można iść na magazyn ale nie na wózki. Soboty do wybrania a nie płatne ludzie nie dajcie się słuchac pozdrawiam Maćka wózkowego, ????

Wanda
@Suchy

Ta wspomniana ewentualność odnośnie pójścia na magazyn z czego wynika? Obszar wózków został odradzony to co na stanowisku magazyniera jest w porządku, że polecasz? Specyfika pracy? Ludzie? Jaka atmosfera obecnie w nim panuje?

Wanda

hej, bo tak czytałam właśnie oferta na magazyn, bo mają teraz na stronie i jest tam w profitach napisana możliwość rozwoju zawodowego. A poda ktoś konkrety? jakaś dalsza ścieżka kariery jest obecnie tu dostępna? praca sama w sobie to jak teraz wygląda, bo od dawna nikt niczego nie pisał a ciekawa bym była?

Praca

Czy może ktoś napisać jakie obowiązują godziny pracy w Gliwicach? W ogłoszeniach usilnie unikają tematu.Chodzi mi o ilość zmian i godziny pracy (od-do) pracowników magazynu.Będę wdzięczny za pomoc.

Jaki jest wkład kierownictwa Muller - Die lila Logistik Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

gocha

Atmosfera w Lili jest super!

sanders

lubię jeść frytki, ale nie takie z makdonalda. Fastfoodowe frytki to substytus smaku smażonego świeżego ziemniaka. Pewnie powstają z jakiejś papki ziemniaczanej. Nie ma to jak samemu pociachać ziemnioki i przygotować wg specjalnego przepisu.

bobik

zostaw merytoryczna opinie o tej firmie ale jaka? nasuwa sie odpowiedz sama prawde i tylko prawde -rzadza przewoznicy (usunięte przez administratora) reszta to zapchaj dziury hehe wiadomo jak sie dobrze zyje wiadomo z kim ten ma jak sie powie prawde w oczy a boli to skramencko ten stoi rozmowy nic nie daja dlaczego roboty nie ma zazwyczaj sie slyszy ze jest malo zlecen ale inni dostaja tyle ze ledwo sie wyrabjaja hehe wiadomo 1 autem zrobic wszystko niech kierowca wali 15h cos nie zdarzy odebrac to sie wezmie jutro a kasa zaoszczedzona bo sie zaplaci 1 a nie 2 juz nawet ktos tam rzekl ze kierowca moze pracowac 14h dziennie ciekawe jak ktos to obliczył.Moja sugesta?jest taka ze pracowalem w roznych firmach ale tego co tu jest jeszcze nie widzialem to by bylo na tyle były przewoznik od ponad roku i tam sie nic nie zmienilo bo nadal spotykam ludzi z tej firmy i nadal to samo zjawisko wystepuje,

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, czas jest niepewny.

Wojtek

Pracowałem w tej firmie parę lat temu i fajnie wspominam tam pracę. Chyba jedyna firma na strefie gdzie buraki nie pracują. Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów.

Radek

@blabla Nie przesadzaj z narzekaniem. Każdy ma swoją prace i jest potrzebny, polecam!!

blabla

trzymac sie z dala od tej firmy przynajmniej przewoznicy niech zapomna ze taka firma istnieje coraz wiecej ludzi na stolkach coraz mniej roboty na samochody nieraz sie stoi po pare dni a potem wymagaja tras nie wiadomo jakich jak ktos se chce strzelic w kolano to ta firma w sam raz dla niego

Lolek

Może ktoś ma wiedzę o ewentualnej pracy? Jaką umowę proponują na początek?

gall

Takie 2 żarty choć bardziej życiowe stwierdzenia i Lili Jaka jest różnica między balkonem a pracownikiem Lili? Balkon utrzyma 4osobowa rodzinę Co może najlepszego dać Ci Lila? Wypowiedzenie :)

Wózkowy

Ku... A sprawy rodzinne załatwiac na forum , laska powinna się leczyć a u kierownika to raczej by nie przeszło on ma oczy nawet w (usunięte przez administratora) hehe kto z nim pracuje to chyba wie, że trudno zrobić go w hu.. a, skubany ma pamięć i idzie się z nim dogadać fabiana też nie lubię

Cezary

To, że są jakieś ruchy kadrowe to nie znaczy, że firma się kończy. Czasami takie wietrzenie dobrze robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Muller - Die lila Logistik Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Muller - Die lila Logistik Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Muller - Die lila Logistik Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muller - Die lila Logistik Polska?

Muller - Die lila Logistik Polska
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

Muller - Die lila Logistik Polska