polskone

Niemce

Opinie o polskone

anonim 2011-04-05 18:11:03
[usunięte przez moderatora]Człowiek konkretny,stanowczy i bardzo wymagający.Nie pomógł mi,ani nie zaszkodził.Fakt,zasiadając w fotelu( usunięte przez administratora ) zatracił cenne wartości człowieka,ale będąc na jego miejscu na jego stanowisku zachowywała bym się w ten sam sposób,mając tak odpowiedzialną prace,walcząc o rynek w tak trudnych czasachJEDYNĄ JEGO WADĄ JEST TO,ŻE NIE POTRAFI NAS SŁUCHAĆ ,BYĆ MOŻE NIE CHCE-O NASZYCH PROBLEMACH,O PROBLEMACH FIRMY A PRZECIEŻ JEGO OBOWIĄZKIEM JEST WYSŁUCHAĆ PRACOWNIKA!!więc kochani pracownicy,nie piszcie o nim źle,bo to mu nie zaszkodzi,a wręcz przeciwnie,urośnie, a nasz pan ( usunięte przez administratora ) będzie dumny że ma tak zaufanego człowieka,którego boją się ludzie! a o to w tym wszystkim chodzi jeśli chodzi o wynagrodzenia,to faktycznie marne pieniądze się zarabia,za tak ciężką mozolną pracę.Gdzie jesteśmy okamerowani jak w domu big-brader:) nie mamy pieniążków za warunki szkodliwe,uciążliwe a przecież pracujemy w pyle,kurzu i narażeni jesteśmy codziennie na wypadek przy pracy. Ale jeśli chodzi o wypłacalność ,to każdego 10 ego wypłata jest,odzież robocza,wczasowe,czy urlop, z tym nie ma problemu. Pracując trzeci rok ,mam ( usunięte przez administratora )h,wiem....śmieszne (nawet kg cukru drożej kosztuje::))) a prosząc o podwyżkę możemy wylecieć z pracy,bądź usłyszeć od naszego ( usunięte przez administratora ).jak ci się nie podoba,to zwolnij się-------odpowiedź ( usunięte przez administratora ) na wysokim stanowisku,tak renomowanej firmy>do człowieka który ciężko pracuje na jego wypłatę,bo przecież MY ludzie tworzymy POL-SKONE! NA KONIEC DODAM......trzeba się przełamać,by zacząć tam pracować,ludzię którzy lubią dyskutować są ( usunięte przez administratora ),który ma przerost własnych ambicji,któremu własne Ego,i duma nie pozwala na przełamanie barier ku zwykłemu pracownikowi.
anonim 2011-04-11 23:37:26
zarabiają tu tylko sprzedawczyki,znajomi ( usunięte przez administratora ) ci którzy wynosza na górę wszystko!Ludzie którzy udają przyjaciół,a odwracając się topia w łyżce wody! Oby do maja,Niemcy nas przyjmą z otwartymi rękoma! najgorszy obraz przedsiębiorczości! Ludzie przyjmują sie,za chwilę odchozą,nie chcą pracować z ( usunięte przez administratora )nikt nie docenia starego pracownika!
anonim 2011-04-26 23:32:02
( usunięte przez administratora )bo nie potrafi nic zrobić robota ta go przerasta a poza tym ma sklerozę i wszystko musi mieć na piśmie bo się gubi ale na relanium i głupocie długo nie pociągnie
nierób Hunek 2012-08-22 16:11:16
Na magazynie zatrudniają [usunięte przez moderatora] co nic nie robi tylko potrafi pół dnia przegadać przez telefon z żoną i siostrzyczką [usunięte przez moderatora] wysłał towar do czech i narobił braków na 20 000 zł bo powiedział że za dużo było towaru i nie chciało mu się sprawdzać a jak przyszło płacić to on nie będzie sam za to odpowiadał niech płacą wszyscy[usunięte przez moderatora] powinni dawno wywalić CO TO ZA KIEROWNIK KTÓREMU NIE CHCE SIĘ SPRAWDZAĆ TOWARU
S 2016-03-24 09:43:20
Brednie. Wypłata w Pol Skone zawsze jest na czas
33 2016-05-20 14:40:53
też słyszałam że wynagrodzenie jest płacone na czas. w produkcji drzwi i okien to niezwykle istotne, jak się ma zaufanie pracowników to się ma dobry produkt
Zostaw swoją opinię o polskone - Niemce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polskone