FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Opinie o FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Jan

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Chyba największym plusem jest to, że z przełożonymi można się bez problemu dogadać w każdej kwestii. Wynagrodzenie, które otrzymuje jest dobre, a praca generalnie bardzo mi się podoba.

@Jan

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Norbi

Pracowałem w kilku firmach okiennych, tylko u nich szefostwo jest z tych "normalnych" można się ze wszystkim dogadać, polecam wszystkim szukającym swojego miejsca w Świecie :)

Arkadiusz Hagen

Nauczyla mnie ta firma punktualnosci zetelnosci fachu ktory idzie za mna do dzisiaj i moge to przekazać innym polecam

Jacek

Dobra firma i dobry pracodawca więc klienci są również zadowoleni. Takie wpisy to reklama dla firmy!!

Oskar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w dniu zatrudnienia, jest przeszkolenie do pracy dla nowych ? Na przykład świeżo po ukończeniu szkoly?

Niestety nie widzę oferty pracy. Orientujecie się czy można aplikować na produkcje. Chciałabym zmienić pracę. Może nabierają ludzi mimo wszystko? W jakim systemie pracujecie? 8h czy 12h? Jak wyglądają benefity?

Roman

Pracuję tam obecnie jest dużo kobiet, praca nie jest ciężka.

@Roman

Dziękujemy za opinię.

@Roman

a to na jakich stanowiskach pracują kobiety? :) jakie obowiązki muszą wykonywać? i na jakie wynagrodzenie można liczyć? :) proszę o informację, bo szukam pracy

Nowy wpis

Stanowiska, które proponujemy Paniom to lżejsze zadania na produkcji. Zapraszamy do kontaktu z nami, pokażemy firmę i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Pozdrawiamy serdecznie.

Jonjones

Witam, potrzebuje swiezych informacji na temat - jakie zarobki na produkcji ? - jakie godziny pracy sa ?? No i czy ciezko jest czy ujdzie ? Dzieki z gory

@Jonjones

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: praca@forest.pl. Udzielimy odpowiedzi na pytania.

Grigorij
@FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Dzień dobry. Czy firma posiada własny transport, czy zatrudnia kierowców?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy pracodawca FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pisał ktoś, że się nie wywiązali z umowy niżej. Tak dla pewności; a w pracy wszystko okej? W sensie, czy płacą na czas czy są jakieś problemy. Jeśli tak to okazjonalnie czy sytuacja się powtarza? Mam nadzieję, że jest w porządku. Bo jak tak to chyba podejdę z CV.

Dzień dobry, zapraszamy z CV. Zapewniam, że sytuacja z komentarza poniżej jest wyjaśniana. Z ogromną odpowiedzialnością podchodzimy do kwestii wszelkich zobowiązań - wobec Pracowników, Klientów i dostawców.

@klient

Pod koniec października 23r. wpłaciłem zaliczkę na usługę. Do dzisiaj 4 stycznia nie wykonali usługi. NA SMS nie odpowiadają.

@@klient

Dzień dobry! Z ogromnym zaskoczeniem przeczytaliśmy Pańską opinię. Dokładnie przeanalizowałam dane i w systemie księgowym nie odnotowaliśmy żadnej zaliczki, która nie byłaby połączona ze zleceniem do realizacji. Z tego powodu uprzejmie proszę o kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. Niezwłocznie się tym zajmiemy. Prosimy o telefon pod numer: 0552720444 - osoby osoby pracujące na recepcji są poinformowane i pokierują Pana dalej, w celu satysfakcjonującego rozwiązania sytuacji.

Bogdan

Dopiero co szukali pracownika produkcji na jedną zmianę. Trzeba mieć doświadczenie jako monter-składacz okien czy jest przyuczenie? W styczniu będą wznowienie rekrutacje bo byłbym zainteresowany.

Już długo pracuję w tej firmie i dla mnie jest ok, a nawet wiele się nauczyłem.

Robert

Byłem gdzie indziej i wróciłem, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Czy rozmowa rekrutacyjna w FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, jeśli Kandydat deklaruje znajomość np. języka angielskiego, to część rozmowy przeprowadzona jest w tym języku w celu określenia poziomu jego znajomości. Dla obcokrajowców również jesteśmy w stanie przygotować rozmowę wg potrzeb. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko obsługi klienta w dziale handlowo - technicznym ze znajomością języka angielskiego. Serdecznie zapraszamy do składania CV.

Paulina
@FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Witam, w sprawie tej rekrutacji, którą prowadzicie, to na jakim poziomie trzeba znać ten angielski dokładnie? B2 wystarczy? Bardzo proszę o szczegóły i info jak się potem w pracy wykorzystuje ten język

@Paulina

Witam, Pani Paulino, zależy nam na osobie, która swobodnie korzysta z języka angielskiego, ale nie sprawdzamy jego poziomu np. w formie testu, opieramy się na rozmowie. Zakres, który wchodziłby w grę to odbieranie telefonów, rozmowę z klientem w zakresie omówienia produktów/oferty, obsługi programu oraz korespondencji mailowej (przygotowanie oferty, doprecyzowanie szczegółów). Oferujemy również przygotowanie słowniczka branżowego, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie zwroty mogą być znajome. Wierzymy, że wiedza przychodzi wraz z doświadczeniem, dlatego serdecznie zapraszamy do składania CV. Zespół handlowy to Ekipa pomocnych i bardzo fajnych osób, w których gronie można się czuć swobodnie i wdrażać się w pracę etapami :)

Klient

Witam ,Może ktoś wyjaśnić dlaczego pan pracujący jako przedstawiciel handlowy firmy forest „pod filarami”nie raczy ani przybyć na czas na spotkanie do biura ani oddzwonić ani nie raczy pojawić się w domu klienta na określona datę i czas spotkania.rozumiem ze każdemu może coś wypaść ale takie olewanie klienta to już jest przegięcie.jedyne co było Ok to wycena a później niczym z filmu „zaginiony w akcji”.śmiech na sali takie podejście do klienta w 21wieku.proszę nie usuwać opinii z portalu jak to miało miejsce wcześniej.pozdrawiam serdecznie

@Klient

Dzień dobry, administrator "Gowork" usuwa opinie obraźliwe lub niezgodne z regulaminem. Dziękujemy za Pański komentarz, wszelkie uwagi są dla nas niezwykle cenne. Rzeczywiście, w punkcie fabrycznym wdrażamy nowego pracownika, za niedopatrzenie z jego strony bardzo przepraszamy. Proszę o kontakt na adres: kontakt@forest.pl w ramach rekompensaty naliczymy Panu dodatkowy rabat, jeśli nadal będzie Pan zainteresowany zakupem okien w naszym punkcie. Liczymy, że pozostanie Pan naszym klientem.

sflustrowany klient

witam czy może ktoś wytłumaczyć dlaczego pan pracujący w biurze firmy "pod filarami"umawia się na wycenę i nie raczy się więcej ani pojawić ani zadzwonić ani nawet oddzwonić (każdemu może coś nagle wypaść ale wypadało by się odezwac).przygotował wstępną wycenę A potem"ktokolwiek widział ktokolwiek wie".jak takie podejście ma się do poszanowania klienta w 2022roku??????pozdrawiam

klient

beznadzieja nie polecam gdyz nie uwzgledniaja reklamacji i produkuja buble

@klient

Szanowny Kliencie, zwracamy się z prośbą o wysłanie szczegółowych uwag dotyczących reklamacji na adres: kontakt@forest.pl Dołożę starań, aby wyjaśnić, jaki był powód jej odrzucenia, czy wada powstała wskutek błędu produkcyjnego lub montażowego oraz zaproponuję Panu rozwiązanie sytuacji, które usatysfakcjonuje obie strony. Opinie klientów są dla nas niezwykle ważne i wszystkie uwagi dotyczące jakości naszych produktów traktujemy niezwykle poważnie. Czekamy na informacje od Pana.

Lolek
@klient

Widzę, że znasz się pan na oknach jak nie powiem kto, ale na kilkaset okien, które od nich brałem to nie miałem żadnego problemu.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA?

Preferowanym rodzajem umowy jest umowa o pracę.

Ire

Zapomniałam zapytać,czy kobiety też w waszej firmie znajdą pracë?

@Ire

Dzień dobry, tak, zapraszamy Panie do pracy w naszej firmie. Mamy szereg stanowisk, na których mogą wykonywać lżejsze czynności. Ekipa Pań jest silna i bardzo profesjonalna, znakomicie radząca sobie z zadaniami, także na kierowniczych stanowiskach, takich jak Brygadzistka lub Magazynierka. Jesteśmy niezwykle dumni z Zespołu, który stworzyły.

Ire

Czy zatrudniacie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

@Ire

Dzień dobry, tak, zatrudniamy osoby z orzeczeniem. W naszej firmie istnieją stanowiska, które pozwalają na wykonywanie mniej obciążających czynności - w przypadku na przykład niepełnosprawności ruchowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na adres: praca@forest.pl lub o składanie CV w recepcji firmy, która znajduje się na ulicy Dalekiej 115

Dzień dobry, warunki i kwestie finansowe są ustalane na indywidualnych rozmowach kwalifikacyjnych. Zatrudniamy na umowę o pracę, wszelkie szczegóły po wysłaniu CV na adres: praca@forest.pl Dziękujemy za pytanie :)

Dzień dobry, jak dotąd studenci odbywali u nas staże lub praktyki. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby o wysyłanie potrzeby współpracy na adres: praca@forest.pl. Wspieranie edukacji młodych osób jest dla nas niezwykle ważne i dzielenie się wiedzą traktujemy jako naturalny element wspierania zmian pokoleniowych. Pomagaliśmy również w powstaniu kilku prac magisterskich, które z powodzeniem zostały obronione, co jest dla nas ogromnym powodem do satysfakcji i dumy. Wielu z naszych Pracowników to osoby, które przybyły na kilkumiesięczny staż i zostały w naszym Zespole do tej pory. Firma ma wiele aspektów i obszarów do rozwoju studenckiego, takich jak: logistyka, planowanie i zarządzanie produkcją, dział jakości, dział handlu zagranicznego, dział handlu na teren Polski, księgowość. Zapraszamy!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA?

Dzień dobry. Etapy rekrutacji wyglądają następująco: 1. Prosimy o przyniesienie do firmy lub wysłanie na adres: praca@forest.pl swojego CV. 2. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której pokazujemy biuro/produkcję oraz wyjaśniamy, na czym polega praca. 3. Omawiamy warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia. 4. Osoby, które wyrażają chęć zatrudnienia oraz podobają im się nasze warunki pracy, a nam wydaje się, że dana osoba będzie pasowała do naszego Zespołu - zostają zaproszone do współpracy. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA - Malbork

• Jak się pracuje w FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA