FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Malbork

Opinie o FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Rober Kraszewski Ostróda 2013-01-07 21:41:24
Wstawiałem okna w dwóch mieszkaniach , w swoim i w syna , w swoim zamówiłem z tej firmy http://thermel.pl/ i to był koszmar nie okna (robione chyba po pijanemu w piwnicy) . Natomiast dla syna zamówiłem w Foreście Malbork (chyba ideal 7000) i powiem krótko są super , tak okna powinny być wykonane !!! - lepszych nie SPOTKAŁEM . Piszę to po dwóch latach użytkowania.
Marzy mi się wymienienie tego szajsu firmy Thermel w moim mieszkaniu na okna okna Foresta, ale koszty nie pozwalają - może kiedyś...
I nie jest ważny profil przy wyborze okna , lecz dokładność i solidność wykonania przy produkcji. POLECAM TĄ FIRMĘ.
anonim 2013-04-01 19:25:18
Bardzo dobre robią okna, bez zarzutu, od trzech lat, czyli od wstawienia, żadnej usterki. Najlepszym pracownikiem jest pan (usunięte przez administratora)., bardzo miły człowiek, pozdrawiam : *
nivi 2013-11-16 17:14:49
a jak w Forest wygląda praca handlowca? sądzę że są tam przedstawiciele handlowi
Obywatel MK 2013-12-30 11:52:06
W tej firmie dostaje sie umowy na czas okreslony, pelen etat po 8 godz dziennie. Nie liczac wekendow... Ale UWAGA! W zime pracodawca nie zapewnia pracownikom odpowiedniej ilosci godzin a w sezonie pracuje sie ponad zakres godzin ustalonych w umowie. Z racja przyznaje ze okna sa stale kontrolowane i jak na ta firme som bardzo dobrze i solidne wykonnane... Zero zastrzezen
klient 2014-02-22 11:55:50
Okna nawet dobrej jakosci produkuja. Duzo fajnych ciekawych systemow stosuja jeden minus to cena najdrozej w malborku. Ale za jakosc sie placi. (usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o produkt to nie ma zastrzezen bo jestem z nich zadowolony.
kurka 2015-03-24 12:54:04
byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktoś z was mógł mi powiedzieć jak się do nich dostac do pracy do działu produkcji tych okien, tak naprawdę to zawsze jakoś się w to chciałam wciągnąć Zawodowo a teraz słyszałam że podobno szukają w Forest ludzi do takiej pracy. ciekawi mnie tez czy kobiety mają u nich szansę na taką robotę
tyk 2016-02-11 16:43:34
jest
Robiiiii 2016-08-10 20:46:24
gdzie jest cała reszta komentarzy dotyczących firmy fores ? tych zarówno dobrych jak i ZŁYCH????
oa 2016-09-09 16:09:25
Wiecie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać specjalista ds. obsługi klienta? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, zw wypłata jest terminwoa, bo dbają o pozytywne stosunki między pracownikami. TO dobry znak, że się dobrze dzieje w firmie.
Zostaw swoją opinię o FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA - Malbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA