Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

Zuza

Standard to toksyczna firma. Nie warto tam pracować ! Stanowczo, zdecydowanie odradzam !

Zosia

Nie polecam pracy w tej firmie brak poszanowania pracownika i organizacji pracy .wstrętne baby wyfiokowane chodzą jak malowane lale ..Płacą zaledwie 13 na godzinę żenada. Omijać szerokim łukiem i nie zatrudniać się w tej firmie szkoda czasu i nerwów.

@Zosia

To wszystko prawda, gorzka prawda. Taka jest ta firma.

Życzliwa
@Zosia

Sama prawda, sama prawda - przestroga dla naiwnych, którzy chcą się w firmie Standard zatrudnić !

@Życzliwa

Bo to prawda

Gość123
@Zosia

13 zł za godzinę ? Potworny WYZYSK i (usunięte przez administratora) właścicieli !

Jula
@Gosc

Prawda !!!!

Error

Odeszłam z tej toksyczne firmy. Dziś czuję, że żyję. Mam dobrze płatną pracę, nikt nie plotkuje za moimi plecami i nie donosi. Polecam opuszczenie tego zgniłego bagna jakim jest standard w lublinie. Tam można tylko wyciągnąć kopyta, doprowadzić się do skraju wytrzymałosci finansowej i psychicznej. Unikajcie tego miejsca i ludzi stamtąd. Najlepiej nie zbliżać się nawet w pobliże ul. Olszewskiego.

robol

Wyzysk za grosze.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Magazynier

Byłem zmuszany psychicznie do pracy ponad ludzkie siły, worki, kontenery, praca po 12 godzin. Mam podpisane karty pracy, niestety byłem młody i głupi ale na zdrowiu mi się to odbiło.

Mam ofertę pracy w Standard w Lublinie jako magazynier. Czy ktoś może wypowiedzieć się odnośnie warunków pracy na tym stanowisku w tej firmie? Ile średnio miesięcznie można dostać na rękę pracując na magazynie?

Śmiech
@Kandydat

Wszyscy, którzy jeszcze myślą, zwolnili się stamtąd.

Lidia

Proszę, błagam, unikajcie tej firmy jak zarazy !!!! Ta firma to gorsze zło niż Covid-19 + dżuma + ospa + cholera ! To samo zło !!! samo zło !!!

A jakie narzędzia pracy zapewnia firma "Standard" ? Czy można liczyć na służbowe auto, telefon komórkowy, laptop, wyjazdy zagraniczne, bonusy, dobre, wysokie zarobki, wysokie premie, kredyty, mieszkanie, wczasy w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych i inne korzyści ? Czy można z tych wielorakich i niezbędnych narzędzi korzystać również poza godzinami pracy i w czasie urlopu ?

Takie "standardowe" narzędzia firma zapewnia tylko dla dyrekcji i jej pociotków.

Czy można liczyć w Standard na prywatną opiekę medyczną?

Jakie narzędzia pracy zapewnia firma Standard ? Czy można liczyć na służbowe auto, telefon komórkowy, laptop, wyjazdy zagraniczne, bonusy, dobre, wysokie zarobki, wysokie premie, kredyty, mieszkanie, wczasy w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych i inne korzyści ? Czy można z tych wielorakich i niezbędnych narzędzi korzystać również poza godzinami pracy i w czasie urlopu ?

A. D.

Czy dyrekcja podsłuchuje rozmowy telefoniczne pracowników, rozmowy służbowe i prywatne ? Chodzą od dawna takie słuchy.

@A. D.

Liczy pieniądze ten, kto zarabia wyzyskując innych i przywłaszczając sobie rezultaty pracy innych (np. pracowników). Myślę tu o dyrekcji i zarządzie firmy Standard, którzy ciągle liczy mamonę . Wyzysk jest b. duży to i pieniądze są duże !

gosc
@A. D.

To więcej niż pewne, że podsłuchuje !

Facebook

Zobaczcie zdjecia na facebooku niektorych pań z firmy standard - wszystkie zrobione w budynku standardu w godzinach pracy hahahaha

@Facebook

A może pokazać zdjęcia dyrekcji i zarządu w godzinach pracy ? Co oni wtedy robią ? Liczą pieniądze ?

Kill. Org.

Warto a nawet trzeba pokazać zdjęcia z zabaw dyrekcji oraz zarządu. No i pokazać jak liczą mamonę zarobioną przez wyzysk zatrudnionych pracowników.

A. D.
@Facebook

czy dyrekcja podsłuchuje rozmowy pracowników ? Chodzą od dawna takie słuchy.

@A. D.

Tak, każda rozmowa jest nagrywana, dlatego wszystkie plotki i pomówienia są znane a nawet wiszyscy ci którzy je mówią. Jest taki zeszycik i są tam wpisywane nazwiska pracowników. Także nawet nie idźcie na skargi ani na wyłudzanie podwyżek bo jak się zeszycik otworzy to was porozlicza haha ... no i zapier do roboty karaluchy!

Facebook

Liczy pieniądze ten kto je zarabia i myśli, te panie od fejsa niestety oprócz malowania, przeglądania się w lustrze i robienia zdjęć nie potrafią. Dobrze im jeszcze wychodzi walenie w uja hahahaha

@Facebook

a kto te panie zatrudnił ? czy nie prezes firmy ??? To o nim świadczy, o jego poziomie intelektualnym, jeśli takowy w ogóle posiada !

Kill.Org

Warto a nawet trzeba pokazać zdjęcia z zabaw dyrekcji oraz zarządu. No i pokazać jak liczą mamonę - zarobioną przez wyzysk zatrudnionych pracowników.

Śmiech

Wszyscy którzy jeszcze myślą się zwolnili stamtąd.

Beata Dziedzic
@Śmiech

Miałam przyjemność pracować w firmie przez niespełna rok. Byłam chwalona przez Współpracownikow za dobrą organizację pracy i wynegocjowany kontrakt z firmą z Ukrainy. To przynosiło wymierne korzyści finansowe dla naszego Działu Drzewnego. Przy okazji wątku premii dla Działu pozdrawiam (usunięte przez administratora)tóry premię wygenerowaną dla Dzialu przygarnął sobie. Na pytanie do mojego Kierownika "Czemu otrzymalam tylko 100 zl premii? Wiem jaka byla kwota do podziału...wyżej wspomniany odpowiedzial...." no wiesz ja mam Rodzine a Ty jestes sama. Bez komentarza. Były próby ze strony Dyrekcji załagodzenia mojej frustracji. Niestety. Po tygodniu złożyłam wypowiedzenie. Pozdrawiam.

$money
@Beata Dziedzic

Pracowałam w tej chorej firmie o x lat za dużo w dziale handlowym. Wdrożyłam kilka nowych surowców na stałe w obrot, gdzie firma zarabia na tym do dnia dzisiejszego. Nigdy nie otrzymałam premii za nowy towar, ponieważ wszystko zgarniała kierowniczka. Rozmowa o premii to był temat tabu, jak tylko pytałam to słyszałam odpowiedź, że w żadnym dziale nikt nie wyjawia ów wielkiej tajemnicy. Oczywiscie wszystko po to by siedzieć wygodnie i pobierać sobie wynagrodzenie wypracowanie przez dwoch pracowników. Ale tak już tam jest, albo się godzisz na wyzysk albo po prostu odchodzisz i żerują na kims innym.

@Beata Dziedzic

Bardzo dobrze zrobiłaś, że odeszłaś stamtąd. To dobra decyzja, dobre posunięcie. To nie jest firma dla normalnych ludzi.

@Śmiech

TO PRAWDA !

ktos
@$money

racja racja,,,, wszysko te stare pruchno czyli kierowniczki bez szkoły ze słomą w butach. W sumie co to za kierownik co ma 2 osoby podległe... miałem iść tam do pracy byłem nawet na rozmowie ale jak posłuchałem tegoo (usunięte przez administratora) i zasięgnołem opinii u byłych pracowników to wybrałem inna ścieżkę rozwoju. to firma na tumanów i nieudaczników...

Zośka

Oj, nie cieszę się zupełnie z bardzo, bardzo niskich premii za listopad 2020 r. To doprawdy premie !!!, to skandal ! A gdzie idą te zapracowane przez nas ciężko pieniądze, gdzie idą ??? Chyba tylko do kieszeni dyrekcji i jej pociotków ?

@Zośka

Masz Zosiu rację, jak zwykle. Te premie były rzeczywiście śmiesznie małe, kompromitujące firmę i jej zarząd. Doprawdy trudno akceptować takie wynagrodzenia za ciężką pracę, pracę w trudnych warunkach.

Paula
@Gosc

Hahaha, jak dajecie sobą pomiatać to tak macie! Ja się dałam w tej firmie robić w(usunięte przez administratora) przez 2 lata i powiedziałam STOP! Od trzech lat pracuje w normalnej firmie za ludzkie pieniądze i nie zamierzam zmieniać pracy szybko. Wam życzę dużo zdrowia w tej psiej budzie

Poeta
@Zośka

Niechaj mnie Zośka o premie nie prosi, Bo kiedy Zośka znowu do mnie wróci, To taaaaaką premię naliczę ja Zosi, Że będzie miła i chętna, jak wprzódzi. Nim miesiąc minie, nim gwiazdeczka zleci, Zośka znów do mnie po premię przyleci.

?

Czy firma oferuje pakiet medyczny?

???
@?

Podobno oferuje ale tylko dla dyrekcji i zarządu. Dla plebsu nie.

Atalepszon

Widzę, że przez kilkanaście lat nic się w firmie Standard Lublin nie zmieniło.

Gosc 3
@Atalepszon

Nic na lepsze się nie zmieniło, na gorsze zmieniło się bardzo dużo i dalej zmienia się bardzo. Zawsze w jednym kierunku - na gorsze, na gorsze !

Julita
@Gosc 3

To prawda, wszystko zmienia się na gorsze. Ryba psuje się od głowy a firma psuje się od zarządu, dyrekcji. Zarząd i dyrekcja już dawno zużyły się.

Zośka

Nie cieszę się z bardzo, bardzo niskich premii za październik 2020 r. To doprawdy skandal ! Gdzież idą te zapracowane przez nas ciężko pieniądze ??? Czyżby do kieszeni dyrekcji i jej pociotków ?

@Zośka

Masz rację Zośka. Październikowe premie są rzeczywiście skandalicznie niskie, jak zawsze i zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard