Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Grzesiek

Do Prezesa zarządu jeśli nie będzie porządku na Bumar Łabędy W Gliwicach, a chodzi o Andrzeja K. z tym człowiekiem nie da sie pracować pracuje teraz 4 dni a mógłbym 15 dni, ale nie pozwole, aby ten pan mnie obrażał, wyzywał ,krzyczał to tak delikatnie pisze a jest o wiele gorzej zastanawiam się, czy pan Rafał W. z Krakowa wie o tym człowieku ile ludzi odeszło, a i około 8 ludzi szuka juz sobie pracy i wszystko opiera się o tego człowieka, który uważam, że nastąpiło wypalenie pracuje po 300 h i w konkurencji tez jeszcze pracuje, należało by się pochylić nad tym problemem, zrobiła się (usunięte przez administratora) a chyba jako Firma nie chcecie, aby sprawy poszły dalej do Sadu o(usunięte przez administratora)

Ochraniaz
@Grzesiek

Bzdura totalna mi się fajnie z nim robiła Wogole to jest jakaś sciema totalna Czemu tego nie powiesz tylko wypisojes, bzdury?

Kto czytał ogłoszenia o łączonych umowach? Wiadomo płacą nam bez nadgodzin, ale ze w ogłoszeniach piszą wprost to głupki. Ciekawe kiedy ich przejada

Marcela
@JW

A co na tych lewych umowach zlecenie się znajduje? I czy olewając te zleceniówki, trzeba się liczyć z jakimiś konsekwencjami? Grozi za to zwolnienie?

Anonim1

Zgodnie z dokumentacją przetargową na JW STEKOP ZOBOWIĄZANY zatrudniać jedynie na umowę o pracę a zatrudnia za najniższą krajową i zamiast nadgodzin zatrudniają na uz oraz dają jakieś niejasne ekwiwalenty bhp. Powinny być wypłacane nadgodziny zgodnie z KP. Robią co chcą ale niedługo ich kariera we Wrocławiu się skończy gdyż przez te ciągłe braki w wynagrodzeniach spowodują, że ludzie się wkurzą.

Antek
@Anonim1

Ooo znalazł się radca prawny ???????? muszą chyba w Stekopie zatrudnić Ciebie na radcę prawnego ???? tylko przy Twoiej wiedzy zapewne by ich już nie bylo Anonimowy. Hmmm skąd ten nick?? Aaa no tak za dużo alkoholu albo musisz zmienić delera! ???????? fachowiec od dokumentacji przetargowej ! Takie mądry to dzwoń do Stekopu i radź im!!

Gorzka prawda Nowy wpis

Kętrzyn, szanowna pani beata (celowo z małej litery) zasiadajaca w biurze, stosująca (usunięte przez administratora) w stosunku do pracowników, co mysli, że jest najważniejsza osoba w firmie, a nie zna podstawowych praw i obowiązków, masakra. Że tacy ludzie jeszcze pracują na takich stanowiskach. Naraża firmę na duże straty związane z pozwem przeciwko tej pani. Oj odszkodowanie będzie, wszystkie rozmowy z panią zostały nagrane, dowodów co niemiara na stosowane przez panią praktyki. Pracownicy rozstrojeni nerwowo jak tylko muszą mieć jakiś kontakt z tą panią.

Hela Nowy wpis
@Gorzka prawda

Rozumiem, że chodzi o jakieś słowne potyczki na linii pani z biura - pracownicy, tak? Ciekawi mnie co to są za praktyki, o których wspominasz, że ta pani je stosuje. Ja akurat pracy przy sprzątaniu szukam ale, że jestem z okolicy to zainteresował mnie twój wpis.

????

Firma stekop pracują tam ludzie nie kopetetni co dzieńie u mawiając się z panią o pracę dzwoniąc do Pani Iwony codzienie to samo muwiła ze będzie co do czego nigdy nie przyjechała nie kopetetna osoba na takim stanowisku pracuje skoro nie oogarnia spotkań i ludzi ludzi traktuje jako zebracych o prace wtedy dla firmy powinno być

@????

Hej, a od jakiego czasu się ubiegasz o prace juz? Długo firma cię zbywa?:( I jakie stanowisko cię interesuje? Teraz ja nie wiem co mam robić.. bo mi zależy od pracy od zaraz, myślałam ze szybciej można sie z nimi dogadac.

Marcin Nowy wpis

Ja dzis bylem ,dastalem od reki skierowanie na badania ktore zreszta juz zrobilem i jutro jade dostarczyc. Mysle ze praca bedzie na juz. Mowie o Krakowie

Ja Nowy wpis
@Marcin

Dzięki za cyk, tak dla pewności, chodzi o prace w ochronie? A uzgodniłes już z firmą warunki, daj znać czy zadowolony jesteś

Gosc

Omiać z daleka Stekop z Warszawy szczególnie Kordynator p Edytę jest opryskliwa i arogancka poniża Osób Niepełnosprawnych nie ogarnia obiektu i nawet głupiej dokumentacji. jest opryskliwa Omijać z daleka tą osobe jak i firmę. Mam pewność firme ze kordynatorzy i brygadzisci nie przeszli szkolenia postepowaniu osobami niepełnosprawnymi.

@Gosc

Dzień dobry mogę poznać więcej szczegółów. Sama chce tu kandydować również jako pracownik z niepełnosprawnością.

Stróż Prawa

Niestety ogłaszam że praca w STEKOP w Warszawie jest absolutnie nie do przyjęcia Negatywna atmosfera wrabianie w nieswoje pracę (usunięte przez administratora) finansowe szczególnie na myciu okien NIE WARTO NIE PRACOWAĆ W FIRMIE STEKOP

@Stróż Prawa

Nie wprowadzaj innych w błąd. Firma wypłaca pieniądze za mycie okien pod warunkiem, że usługę tę odebrał klient a zdarzyło się ostatnio tak, że tak jedna z osób myła okna, że faktycznie klient tego nie odebrał, nasz kolega tłumaczył klientowi, że framuga to nie jest część ( pewnie to byłeś ty ), klient kazał odsunąć tego kolegę od tej usługi a jego pracę wykonywaną w godzinach pracy (!!!) musiał poprawić ktoś inny a firma musiała za to zapłacić i to był jedyny przypadek a ty ciesz się, że dostałeś wypłatę bo gdybym ja była koordynatorem byś nie dostał ani złotówki. Najlepiej brać pieniądze za nic a atmosfere to my sami sobie tworzymy.

gosc
@Ania

A inni nie dostawali pieniadze i kazali myc ramach godzin umowę o prace.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Dworzec PKP Kraków

Szukają ludzi do pracy na Dworcu PKP w Krakowie. Mógłby ktoś się tu wypowiedzieć? Niby 25zl na rękę. Ale czytając opinie ogólne o Stekop mam pewne obawy czy wszystko będzie tak jak w ogłoszeniu.

@Dworzec PKP Kraków

Czemu masz obawy, a dzwoniłeś już albo wysyłałeś papiery? Też się zastanawiam nad tym, żeby aplikować do tej pracy na dworcu, ciekawe czy każdemu odpisują. I ile trzeba czekać aż się odezwą, bo nie widzę informacji, kiedy jest początek pracy?

muminek

najgorsza firma w jakiej pracowałem, nie odprowadzaja składek do ZUS , ZASŁANIAJĄC SIĘ WŁASNĄ POLITYKĄ FIRMY .... :)

@muminek

Hej, mój tata chce się tu dostać na ochronę i teraz to się mocno zaniepokoiłam. Jak to zasłaniają się własną polityką firmy? Gdzieś to jest uregulowane w ich regulaminie? Chociaż wątpie, czy to jest zgodne z przepisami? Muszę o tym więcej poczytać. Uprzedzili cię, że tych składek nie odprowadzają, czy dopiero później to wyszło?

W internecie widnieje jeszcze oferta pracy na stanowisko instalatora instalacji niskoprądowych - elektrycznych. Firma oczekuje od kandydata gotowości do wyjazdów służbowych. Dajcie znać, jak często mają one miejsce? I ile zazwyczaj trwają? Czy pracownik będąc w delegacji może spodziewać się lepszego wynagrodzenia? Czy co do wieku, jest jakieś ograniczenie? Bo wspomniano o pracy w młodym zespole, no i nie wiem... Jak to jest - napiszcie! :)

Widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisko inżyniera budowy. W wymaganiach wspomniano o dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych. Jak często odbywają się takie delegacje? I ile tak średnio trwają? Pracując na takim wyjeździe można liczyć na ekstra pensję? Jak to jest? Jeśli wiecie, to dajcie znać, bo się zastanawiam, czy aplikować...

Bardzo chętnie się tu udzielacie, ale o dziale księgowości jakoś nic nie mogę znaleźć :( Pracuje ktoś z nim? Chcę się upewnić, czy to dobry pomysł wysłać cv na stanowisko księgowej. W ofercie piszą, że oferują stabilne zatrudnienie. Na tym koniec :) Co z innymi benefitami? Premiami? Nic takiego nie ma w firmie? Może chociaż widełki są na dobrym poziomie? ;) Mam trzy lata doświadczenia, przy gospodarce magazynowej również już pracowałam. Myślicie, że firma będzie skłonna do małych negocjacji w razie w? Tak ogólnie, to jak pracuje się w dziale? Zespół jest zgrany, o jasnej strukturze?

Będąc aktualnym pracownikiem mogę polecić pracę w tym dziale, dziewczyny mają obowiązki wydzielone tematycznie, atmosfera jest pozytywna, co do zarobków to zależą od tego co masz do zaoferowania a w późniejszym czasie od zaangażowania, jakbym miała porównać pracę w tym dziale z pracą w innych działach to nie wiedziałabym od czego zacząć :) ja polecam.

@Ania

Hmmm, a chociaż możesz podać widełki, w jakiej granicy się wahają zarobki? :) Bo rozumiem, że one zależą od doświadczenia, zaangażowania. W takim razie czym przewyższa ten dział nad innymi działami? :) Możesz podać kilka takich kwestii, bo mam zamiar złożyć tu swoją aplikację.

Grzesiek

Anonimowo
@Grzesiek

Zgadzam się z Twoją opinią.Firma ok ale gościu bezczelny, zarozumiały i dużo osób z jego powodu nie chcę tam pracować.

Jolka
@Grzesiek

To jakie padają epitety z ust tego Pana? Ma jakieś konkretne powody żeby tak mówić do swoich ludzi? Jak rozliczane są dodatkowe godziny, które wyrabiasz?

Ochraniaz
@Grzesiek

Jaka jest stawka początkowa w Stekop S.A.? 2 stycznia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony.

Wieckowskaweronika53@gmail.com

Ta firma jest najgorszą firma w jakiej pracowałam P. Edyta koordynatorka tego miejsca jest kawał (usunięte przez administratora) kobity zero w niej ematii i zrozumienia tego ze na zwolnieniu przebywałam ze wzgledu na pogorszony stan mojej rodziny . Słucha się (usunięte przez administratora) babci które kompletnie (usunięte przez administratora) mnie i zaniżały mój poziom w tej firmie jest zero emati i zero zrozumienia a już nie wspomnę o tym ze żadnej pomocy nie otrzymasz kiedy jej potrzebujesz . Kiedy dwa tygodnie temu stanęłam w windzie na terenie pracy to nikt mną się nie przeją jeszcze mi ubliżali za cytuje te słowa „(usunięte przez administratora) ja nie będę(usunięte przez administratora) za ciebie to były słowa Brygadziska wziętej pierwszej lepiej osoby która nie miała żadnego doświadczenia na tym stanowisku ale P. Edyta ma na to (usunięte przez administratora). Podam miejsce nawet gdzie pracowałam ul. Rakowiecka 26. Mogłabym wiele tu wypisać jak ta firma obchodzi się z ludzimii . Szczerze wszystko napisałam mam nadzieje że ta firma się zajmie jakaś służba !

Koleżanka
@Wieckowskaweronika53@gmail.com

Weroniko Singch zapomniałaś nadmienić że pracowałaś z nami pare miesięcy i nie było miesiąca żebyś nie była na zwolnieniu tydzień lub dwa tygodnie a my musiałyśmy za Ciebie robić.Przyjeżdżałaś do pracy jak ci się podobało, wychodziłaś z obiektu nikomu o tym nie mówiąc. To Ty byłaś bardzo arogancka do starszych koleżanek i to Ty nie miałaś za grosz kultury i szacunku. Ja na miejscu pani Edyty dawno bym się z Tobą pożegnała ale jej było Ciebie szkoda i wyszła na tym ooo właśnie tak…Właśnie tak wyglada dorosłe życie to nie przedszkole żeby prowadzić Cię za rękę i głaskać po głowie za swoją prace dostawałam wynagrodzenie wiec na przyszłość ugryź się w język za nim kogoś tak publicznie oczernisz pozdrawiam koleżanka z pracy.

Opinie z tego co czytam dotyczą różnych działów. Co wiecie przy tym wszystkim o dziale IT? nie widzę chyba ostatnio opinii na jego temat? po ofertach z takiego portalu widzę, że kierownik do niego jest teraz potrzebny a także informatyk. Z czego wynika takie jednoczesne zapotrzebowanie? ile osób tak w sumie pracuje na dziale? ocenicie warunki dla informatyka? Na kierownika kwalifikacji mi jak na razie brak

SochaczewskivStekop

Oferują 25 zł netto /h na jednostce w Sochaczewie dla nowych pracowników - ciekawe czy zapłacą. Ci co już pracują mają mieć płacone po 20 zł netto /h a robią to samo to sprawiedliwość Stekopa . @Pracodawca

@SochaczewskivStekop

A nie ma szans by podwyższyli starym pracownikom pensji? W ogóle można indywidualnie ubiegać się o podwyżkę lub chociaż jakiś awans? No i inna kwestia czy poza płacą za godzinę to mają jeszcze jakieś premie dla pracowników, bo jak pracuje się za gołą podstawę, to tak średnio opłacalna praca u nich ;

Sochaczew96

Dobra ściema nie jest zła 25 zł w ustach menadżera nic na kwicie i wszystko po cichu aby nowy się przyjął a staremu 20 zł godzina i tyra jak tamten nowy. Już kiedyś tak obiecywał a po wypłacie udawał że problemu nie ma .

@Sochaczew96

Jeszcze raz: ci co już pracują mają mieć płacone 20 zł/h. Skoro mają mieć, to od kiedy? I ile mają teraz? Sorry brachu, ale niezbyt jasno tłumaczysz, Jn pyta, dalej nie wyjaśniasz, o co chodzi. Od kiedy taka podwyżka ma być, bo z tego co piszesz, to nie jest stan aktualny.

Serio proponują łączoną umowę? Wiesz na czym to polega? Do tego jak nie można dorobić w nadgodzinach za wyższą stawkę to słabo bo na to liczyłem.

Narbert

Umawiasz się na netto za godzinę, a oni tak kręcą ze bez względu ile wyrobisz godzin zawsze dostajesz 18 na łapkę. Raz z zus, drugi bez zus to z jednej firmy to z drugiej. Mieli już sprawę i jada na beszczela.

Poman

I teraz wyjaśnione dlaczego nie zgadzają się wypłaty. Sztukowanie nie zawsze jest robione przez kadry i brak właściwego liczenia nadgodzin 50 i potem 100% dodatkowe do godziny wychodzi źle. Dlaczego nie płacą za nadgodziny? Chyba się zobowiązali.

Stary

Nie tak ze skladkami i podatki pokrecone a wypłaty i tak się mylą.

@Stary

To jakie miewacie różnice w tym, co obiecali a tym, co przyszło na konto?

Masa

A co widzisz nielegalnego w dwoch umowach glupku? ???????? Ludzie poczytajcie troche przepisy a dopiero sie wypowiadajcie na forach publicznych

@Masa

Ale dlaczego nie mogłoby być jednej?

Secur

Bzdury piszesz nic tu nie ma sprzecznego z prawem , podejmujac prace godzisz sie na prace w dwoch spółkach i tyle

Wiktoria
@Secur

I to naprawdę tylko tyle zmienia? Ne ma z tego tytułu jakiś niezgodności dla pracownika? Tu pisał ktoś, że ze składkami są nieścisłości podobno...

JW
@Masa

Nie używaj słowa głupek do osoby która ma rację. Na Jednostkach Wojskowych we Wrocławiu STEKOP zgodnie z dokumentacją przetargową i umowami ma obowiązek zatrudniać jedynie na umowę o pracę a robi wałki żeby uciec od kosztów. Jednak Wojsko zaczyna mieć już dosyć. Stekop płaci kary ponieważ brakuje KPOF i żeby utrzymać stan osobowy na obiektach przerzucają ich z obiektu na obiekt i tym samym zasuwają nawet po 72 godz. ciągiem. Ale PIP niedługo dobierze im się do tyłka gdyż ludzie mają dosyć. Wielu się zwolniło, duża część pracuje tylko na umowę o pracę olewając te lewe umowy zlecenia. Reasumując, jeżeli nie znasz faktów to się nie wypowiadaj ponieważ to Ty wyszedłeś na głupka

Marcela
@JW

Praca

Wszystko Pięknie i fajnie zmieniają ludzi mówią ze likwidują stanowisko ze coś tam a dzień później jest w portalu jak jesteś z rodziny lub kogoś z rodziny to będziesz miał super a jak z ulicy to ….

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Stekop S.A. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony.

Zniesmaczonym być.

Banda (usunięte przez administratora) i ściemniaczy. Najgorsza firma ever w historii jaka może się komuś przytrafić. Spychologia to jedna z zasad ale nie możemy zapomnieć o najważniejszej... nic nie jest ważniejsze od firmy, firma ponad wszystko. Nie liczysz się ty. Stanowczo i koniecznie - Omijać to coś szerokim łukiem. Nie szanują ani klientów ani tym bardziej pracowników. Traktują pracowników gorzej niż zwierzęta. Brak empatii ze strony kierowniczej.

Lola
@Zniesmaczonym być.

Przytoczysz konkretne sytuacje? Klienci wiadomo, zdarzają się i różni, ale jak to wygląda z tym brakiem szacunku do pracownika ze strony firmy?

Hanna
@Anonim1

Co to znaczy braki w wynagrodzeniach? Są aż takie opóźnienia, czy realnie ludzie nie dostają swoich wypłat? Chyba tak źle nie jest, wtedy pracownicy nie robiliby tych nadgodzin, o których piszesz?

@Hanna

Na JW w Oddziale Wrocław nie powinno być żadnych umów zleceń tylko firma powinna wypłacać nadgodziny czyli 100 i 50. Pracownicy pracują po 240 g w miesiącu a w związku z brakami w obsadzie na obiektach to niektórzy więcej i przerzucają ich z obiektu na obiekt i dochodzi do tego, że pracują nawet po 72 godz ciągiem. Do tego ciągle komuś brakuje w wynagrodzeniu i trzeba dzwonić i prosić się o swoje. A wtedy menagerowie wypłacają w gotówce (koperta) czyli szara strefa albo w przyszłym miesiącu. Ludzie masowo rezygnują z pracy i dyrektorzy i menagerowie zasuwa ją na obiektach. Te braki to celowe działania gdyż korzystają na tym proceder że przełożeni. Do 2017 roku w Oddziale Wrocław było ok a teraz to jest jeden (usunięte przez administratora) i dlatego ludzie odchodzą albo rezygnują z tych lewych uwów zleceń i pracują jedynie limit godz na umowę o pracę. Jeżeli Zarząd STEKOP nie dobierze się do tyłka przede wszystkim Bałuszyńskiemu i Buraczyńskiemu to skończą na jednostkach wojskowych jak poprzednią firmą z ogromną karą. Zresztą już kierowane są sprawy do Sądów.

@Anonim1

Masz racje. Za nadgodziny powinno być więcej płacone np. 100 lub 50%. A tak jak dadzą oddzielną umowę to mogą zapłacić mniej i pracownik jest stratny. Nie ma w firmie żadnych związków zawodowych które by tego przypilnowały?

Antek

Norbi

Mam nadzieje że ktoś zarządu z Białystok przeczyta .Jestem z Łodzi i niestety od 01,06,2023 grupa interwencyjna przestaje istnieć szkoda że firma Stekop tak szybko pozbyła się grupy i od dała swoje obiekty firmie impel gdzie ŁÓDŻ ma naprawdę duży potencjał zdobywania obiektów ale jeśli ma się handlowca w łodzi który nic nie robi i bierze za to pensie to nie dziwne że wszystko tu pada pracowałem prawie 5 lat i ani razu nie widziałem naszego handlowca który chodzi z ofertami po sklepach domach czy zakładach jego praca polegała na przyjściu na dwie trzy godziny i do domu i dziwie się jak zarząd Stekop go rozliczał z jego pracy przez tyle lat Żadna ulotka nigdy nie była w nowych otwartych sklepach,żadna wieża nie była na żadnej budowie stekopu ale jak się nie chodzi to jak ma być,

@ Arek
@Norbi

Kolego nic nie trwa wiecznie ale niestety masz dużą rację . Tak to jest jak nie ma nadzoru nad takimi osobami i pozwala się na to żeby latali po siłowniach w czasie pracy , bo po pracy dorabia się w konkurencji. Gdzie tu sens .

@@ Arek

Myślisz że przez tyle lat nie ma nadzoru? Przecież handlowcy są rozliczani z wyników. Jak nie ma zysków to zwykle nie ma też premii. Takie wyjścia podczas pracy są odnotowywane? Trzeb się odbijać kartą czy można wyjść nie opowiadając się nikomu?

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.