Opinie o Morfeusz Sp. z o.o. w Lubanie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Morfeusz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Morfeusz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morfeusz Sp. z o.o. w Lubanie

Alicja Nowy wpis

Hejka, czy zauważyliście, że podana strona www w zakładce z kontaktem nie działa? Chciałam sprawdzić oferty pracy, bo chłopak mówił, że widział jakąś dawną dla magazyniera a za niedługo roboty będzie szukał. Przyjmują tu jeszcze?

Kandydat Nowy wpis

Zero profesjonalizmu i poszanowania człowieka. Po pierwszej rozmowie zostałam poproszona o przesłanie wszystkich świadectw pracy, listów referencyjnych, nr tel do osób mogących poświadczyć moje referencje. Wykonałam wszystkie te prace, zadzwoniłam do byłego szefostwa aby uprzedzić o możliwym telefonie. I co?! Po 2 tygodniach, kiedy sama zadzwoniłam aby zapytać się o postępy w rekrutacji, dowiedziałam się, że rekrutacja jest już zakończona. Czy to naprawdę tak wiele, wysłać maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji??? Wielkie rozczarowanie ludźmi tam rekrutacyjnymi.

Agata

Pracowałam w biurze niemal piętnaście lat temu. Niewiele osób przyjęłoby do pracy kobietę z kilkumiesięcznym dzieckiem, jednak pani Emilii to nie zraziło, za co jestem jej do tej pory bardzo wdzięczna. Pracowało mi się naprawdę świetnie, do czasu gdy nie została zatrudniona nowa osoba jako logistyk, która zwyczajnie próbowała przerzucić swoje obowiązki na innych w tym na mnie. Prawdopodobnie moje decyzja o odejściu była dla pani Emilii niezrozumiała, być może zadziałałam zbyt emocjonalni i impulsywnie, zamiast przedstawić jej sytuacje jak wygląda współpraca z nową osobą zdecydowałam się odejść. Bardzo wiele nauczyłam się pracując w firmie Morfeusz, dzięki czemu kilka miesięcy później mogłam otworzyć własną działalność i sprawnie poruszać się w temacie księgowości, logistyki i gospodarki magazynowej. Uważam, że pani Emilia jest bardzo wyrozumiałym i uczciwym pracodawcą.

@Agata

Pamiętam,pracowałaś-1,5 miesiąca.Nikt cię mile nie wspominał i nie wspomina do dziś Kłamczucha,podrzegaczka i pieniaczka,z którą nikt nie chciał nawet rozmawiać.(usunięte przez administratora)z zdzieckiem,która pracowała raptem 5 tygodni,bez szacunku dla starszych i najstarszych wiekiem pracownic. Mam nadzieję,że do dziś jestes bezrobotna albo życie sprowadziło cie już na ziemię!?

Agata
@Anonim

Pracowałam nie 1,5 miesiąca, a 10 miesięcy. Tak więc mylisz osoby albo kłamiesz.

@Agata

Nie mylę.Zbyt długo prcowałam(przed i po tobie),żeby sie mylić w tym temacie-była jedna Agata w firmie.Ale z resztą się zgadzasz?!

@Agata

Pani Agato, Dziękujemy za opinię i cieszę się że miło wspomina Pani moją mamę. Jesteśmy małą firmą rodzinną, wktórej wartości są ważne. Jeżeli będzie chciała Pani do nas wrócić lub potrzebowała wsparcia to proszę o bezpośredni kontakt do mnie gabriela.benites@morfeusz.net.pl lub do mamy. Jeszcze raz dziękujemy za wkład i zaangżowanie w firmie kiedy Pani u nas była. Pozdrawiam, Gabriela Grabowska

@Anonim

Firma Morfeusz nie akceptuje takich komentarzy i zachowań w ralacjach między pracownikami!!!!

Anonim 2 Nowy wpis
@Gabriela

To chyba nie widzi Pani ,co wokół niej się dzieje? Do tego czasy ,o których tu mowa ,nie są Pani znane. Podobno do dziś z atmosferą jest słaaabiutko. Jak inaczej wytłumaczyć ów rotację i opinię pracowników?

Agnieszka Nowy wpis
@Anonim 2

"Podobno"? Czyli skąd tak naprawdę są wzięte tego typu informacje? Chyba, że to jedynie przypuszczenia? Prócz atmosfery znane są konkrety odnośnie samych warunków pracy? Mam na myśli podstawowy zakres obowiązków oraz to jak faktycznie za jego odpowiednie wykonanie tutaj wynagrodzą. Ze względu na co ludzie kandydują skoro padła o rotacji wzmianka?

Szwaczka

Ja pracowałam na szwalni i nie narzekam praca jak każda. Jak ktoś chce pracować to będzie. Chętnie bym tu wróciła. Jedno co bym zmieniła to takie panie emerytki co dużo plociuchują. A praca ogólnie na plusie. Pani E. osoba ciepła i serdeczna.

@Szwaczka

Piszesz, że pracują tam też osoby, które są już na emeryturze. Czy można podjąć zatrudnienie na część etatu, żeby właśnie dorobić do emerytury lub połączyć pracę z nauką?

Szwaaczka
@Piotr

Te panie emerytki pracują 5-6 dni po 9 godzin dziennie. Blokując miejsca, a po za tym idąc tam do pracy tak podsumowywują właścicielkę,że się odechciewa tam pracy. Sądzę ,że gdyby nie te emerytki byłoby ok. Młodsza brygada ,szefostwo bez zarzutu. Trochę słaba organizacja noi maszyny z prl. Obecnie pracuję w szwalni na całkiem innym poziomie i praca ta to sama przyjemność. Zwolnić te staruchy, albo założyć im podsłuch ile to one mają do powiedzenia na was. Zdziwicie się....

@Szwaczka

Pani E osoba ciepła i serdeczna! Hahaha dobre!

@Szwaczka

Dziękuję za miłe słowo. Jeżeli chce Pani do nas wrócić to proszę o maila na mój adres email gabriela.benites@morfeusz.net.pl.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Morfeusz Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel regionalny – Doradca klienta?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w firmie Morfeusz Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Gabriela

Planujemy wprowadzenie regularnych szkoleń. Rozwój pracowników i wprowadzanie nowych lepszych standardów pracy jest dla nas ważny i będzie naszym celem na najbliższe lata.

W Morfeusz Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Lukas

FIRMY NIE ZNAM I POZNAWAĆ JUŻ NIE CHCĘ.. PRZEDSTAWICIELE FIRMY SĄ NIEKOMPETENTNI. UMAWIAJĄ SIĘ NA ROZMOWĘ, A PÓŹNIEJ NIE DAJĄ ZNAKU. OMIJAĆ Z DALEKA :)

Agnieszka
@Lukas

To na jakiej zasadzie to całe umówienie się wyglądało w takim razie? To był jakiś kontakt telefoniczny czy jak to było?

@Lukas

Panie Lukas, Dziękujemy za szczere podzielenie sie opinią. W trakcie obecnej rekrutacji zadżyła nam się sztuacja że musiałyśmy przełoyżyć w ostatniej chwili jedną rozmowę na późniejszy termin. Była to jedna na ponad 100 które zaplanowałyśmy. Jeżeli była to Pana to bardzo nam z tego powodu przykro i zapewniamy że był to wyjątek. W razie wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt ze mną gabriela.benites@morfeusz.net.pl Pozdrawiam, Gabriela Benites Grabowska

Czy firma Morfeusz Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracują praktycznie same Panie, więc trudno mówić o równości w płacach.

Widzę tu głos byłych dyrektorów i prezesów,którzy załozyli niedawno swoją firmę i plują jadem wszędzie:):) Ciekawe,jak to się zakończy i kto kogo wykończy?!

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie. Zero poszanowania dla ludzi... (usunięte przez administratora)

@Anonim

W jaki sposób rzekomo w tej firmie objawia się brak poszanowania dla ludzi, którzy tam pracują? Twój wpis jest na tyle niepokojący, że postanowiłem na niego odpowiedzieć i o to zapytać. Czy mógłbyś mi wyjaśnić?

@Piotr

Nie rzekomo,a faktycznie tak jest,Piotrze!

Czy pracownicy Morfeusz Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

była pracownica

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z tych imprez:):):)Entuzjazm aż tryska.Na hasło koniec imprezy ,lepiej nie stac na drodze "wybiegu" pracowników :):)

Dorota
@była pracownica

Zastanawiam się, jak Wam się na co dzień pracuje w tej firmie, już nawet pomijając te imprezy integracyjne. Ile można zarobić na produkcji oraz jaka jest podpisywana na początku umowa? Chociaż teraz i tak nie ma w Internecie żadnych ogłoszeń, to chyba szanse na zatrudnienie są jednak marne.

Zuza

Może podpowiecie jak się pracuje i czy firma potrzebuje kogoś?

Somebody

Trafna uwaga! Współpraca w zespole polega na rozmowie z tym się zgodzę. Jednak problem w tym że szefostwo nie chciało słuchać :-/ Problemy były zgłaszane, ale niestety ten kto je zgłaszał, był później traktowany jak "gówn…"

Stella

Idealnych firm nie ma. Czasami przychodzi gorszy moment dla firmy, tak bywa.

@Stella

Zgadzam się, ale niestety w tej firmie dzieje się tak od lat. Nie ma idealnej firmy i wszędzie są chwile lepsze i gorsze, ale to co wyczynia się w firmie Morfeusz przechodzi pojęcie. To jak działa dane środowisko jest zależne od ludzi którzy je tworzą, w głównej mierze od osób zarządzających. W firmie Morfeusz nie ma zarządzania tylko brak poszanowania dla jednostki ludzkiej. To dotyczy pracowników jak i klientów firmy.

Somebody

Właścicielka niestety nie powinna nigdy kierować ludźmi bo zwyczajnie ich nie szanuje. Mówię tu zarówno o pracownikach jak i klientach. Brak wynagrodzeń na czas, oszukiwanie przy rozliczaniu premii "uznaniowych"...etc. Dużo się wymaga od pracownika nic nie dając od siebie. Bardzo zła fama na rynku w całym kraju! Nie polecam nikomu, bo tylko zepsuje sobie nerwy i zmarnuje czas! Właścicielka żyje w swoim świecie i uważa że jest najlepsza i zjadła wszystkie rozumy. Dyrektor Przemo F. - szkoda słów! Idealnie dopasował się do właścicielki. Człowiek bez wiedzy, bez podejścia do klienta, bez szacunku dla innych, bez jaj i odwagi by się odezwać! Kolejny dyrektor Mario L. - szkoda gadać bo cisną się na myśl brzydkie słowa... Ostrzegam wszystkich przed tym bagnem....

Jednym słowem dno... Brak poszanowania pracownika, brak wypłaty na czas, brak lojalności wobec klientów... Nie polecam najgorszemu wrogowi...

Akudu

Nie polecam Firma dynamicznie się rozwija zmieniając pracowników co miesiąc. Brak słów... Jeżeli nie wiesz jak to jest w dzisiejszych czasach pracować za najniższą krajową, możesz śmiało aplikować.

Ader

Nie polecam. Atmosfera do kitu, rotacja w biurze ogromna,na produkcji płaca -szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Morfeusz Sp. z o.o. - Lubanie

• Jak się pracuje w Morfeusz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Morfeusz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morfeusz Sp. z o.o.?

Morfeusz Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 9
    87-732 Lubanie