IGNEA BROKER JAROSŁAW DEMBOWSKI

Włocławek

Opinie o IGNEA BROKER JAROSŁAW DEMBOWSKI

gender 2014-01-26 19:56:17
Pracodawca jakich wielu w mieście robiących dobre wrażenie, niestety za fasadą kryje się wielka obłuda pracy.
Nie ma mowy o zatrudnieniu na umowę (nawet na okres próbny) jak to jest zapisane w kodeksie pracy, na początku proponowany jest tygodniowy okres oczywiście niepłatny, po "pozytywnym przejściu" ustalane są warunki egzystencji w firmie i nie ma mowy o umowie o prace czy też jakiejkolwiek umowie wymienionej w kodeksie pracy. Wszystko ustalane na tzw. "gębę" czyli na czarno, mamiąc osobę późniejszą umową. Oczywiście stawka jaka jest proponowana waha się w zależności od determinacji nowo "zatrudnionej" osoby, zwykle w granicy 600 zł/na m. (a nawet mniejszym) po pretekstem że dana osoba się uczy.
abc 2014-01-29 14:16:50
Unikać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)
sąsiad 2016-03-06 16:13:14
Do tej firmy wciąż są ogłoszenia z ofertami pracy. Więc wnioski same się nasuwają. Jeżeli w mieście gdzie jest duże bezrobocie nie można znaleźć ludzi do pracy to na pewno nie jest winna tych ludzi ani problem nie leże po ich stronie.
gość 2016-07-15 18:43:31
Mogę z czystym sumieniem wypowiedzieć się z pełną szczerością o tej firmie i jest dokładnie tak jak opisują tutaj inni ludzie:) Pracodawca na ogół nie konfliktowy i nie jest narwany ale ma za nic czas i pracę młodych nowo przyjętych ludzi. Niestety za próbne dwa lub jeden tydzień najchętniej nie zapłaciłby nic a jeśli się go przyciśnie to rzuci jakimś marnym groszem w granicach 100-300 zł. Gdy już zdecyduje się danego nowego pracownika zostawić na kolejny próbny miesiąc niestety po upływie jego okresu także będzie problem z uregulowaniem wynagrodzenia. Jakieś 500-600 zł. Jego pretekst na wszystko to: ,,dopiero się uczysz". Z doświadczenia wiem, że przecież każdy w nowej pracy się uczy a problemu z wynagrodzeniem nie ma. Nie polecam tej firmy.
no name 2016-09-01 18:41:21
W pełni potwierdzam wcześniejsze krytyczne spostrzeżenia. Na pseudo rozmowie kwalifikacyjnej ,,pracodawca’’ nie potrafi konkretnie odpowiedzieć na żadne pytanie. Nie wie jakie będą zarobki, ile będzie trwał bezpłatny okres próbny. Za to zadaje niestosowne pytania: o stan cywilny, posiadane dzieci, z kim mieszkamy. Panuje ciągła rotacja ,,kandydatów’’, którzy pracują po kilka tygodni bez umowy. Gdy są dwie takie osoby, ustala im się takie godziny by się nie widziały, ewentualnie stara się sadzać daleko od siebie by unikać sytuacji, w której te osoby mogłyby porozmawiać o warunkach, wymienić się spostrzeżeniami. Z każdym rozmawia się sam na sam. Tłumaczy się brak umowy i przedłużanie się bezpłatnej pracy tym , że potrzeba więcej czasu na poznanie.
Co musiałoby się zmienić? Nie da się odbudować zaufania. Dla mnie ta firma jest skompromitowana. Nie wolno okłamywać i wyzyskiwać ludzi. Wcześniej napisano, że ,,do tej firmy wciąż są ogłoszenia z ofertami pracy''. Oczywiście. Skoro nie chcą dać umowy, ludzie odchodzą, a przychodzą kolejni nieświadomi. Sadzać po datach wpisów proceder trwa latami. Przed tą firmą należy ostrzegać.
xyz 2016-11-21 10:53:42
witam, mam nadzieje ze każdy kto wybiera się do tej firmy dobrowolnie lub poprzez skierowanie z urzedu pracy odwiedzi ta stronę i poczyta wypowiedzi poprzednich pracowników. Co nie zostało zrobione przez moja osobę i żałuję. Ta firma to jakaś pomyłka... nie pod wzgledem jej działania bo prosperuje bardzo dobrze ale pod wzgledem pracodowcy i jego podejścia no nowo przyjetych młodych osób... Próbny okres darmowy przeciaga sie w nieskończonosc . Właściciel ma ciąglke wiele pytac a na zadane jemu dotyczace umowy o prace lub wynagrodzenie niestety nagle nie potrafi odpowiedzieć , wciąż mozna usłyszec wymówki typu :,,jeszcze muszę cie poznać" ,, ty dopiero sie uczysz" .A jak zdecyduje sie zapłacic to za miesiąc wychodzi sie jakies 500 zł. Rozumiem że polska nie jest krajem gdzie zarabia sie kokosy ale 500 zł to nawet na nasz region za mało tym bardziej w firmie ubezpieczeniowej. Poza tym na skierowaniu z urzedu pracy właściciel zaznacza ,że pracownik nie spełnia wymagań tylko po to żeby nie dac mu umowy i wyjśc z tego cało a do pracy i tak zaprasza z obietnica że po tygodniu/miesiacu ta umowa bedzie. ...ostregam przed tą firmą
Zostaw swoją opinię o IGNEA BROKER JAROSŁAW DEMBOWSKI - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGNEA BROKER JAROSŁAW DEMBOWSKI