Opinie o Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 w Sosnowiec

Daniel Nowy wpis

Interesuję się tu pracą, możecie coś opowiedzieć?

Robek Nowy wpis
@Daniel

Tej firmy już nie ma, upadła, ludzie poszli bez pieniędzy, teraz jest harispal, ale firma wciąż jest syfem

Tru Nowy wpis
@Robek

Firma Harispal jest całkowicie oddzielna firmą niż BHM3. BHM3 zbankrutowało, Harispal obecnie radzi sobie dobrze mimo Covidu

norbioks Nowy wpis

chyba byłoby troche cięzko, jeśli faktycznie byłaby to jednoosobowa działalnośc moim zdaniem, sporo pracy jest u nich.

uuuuu

lalala - przecież ich już nie ma sprawdź CIDG

narcyz

informacja dla "norbioks" . od 2 tygodni firma jest w upadłosci wiem bo jestem na bierząco syndyk wkroczył do firmy , będzie sprzedawał majątek który zostanie podzielony na ponad 70 pracowników -ktorym szef zalega odszkodowania i wypłaty. Nie ma nigdzie info o upadłości bo jeszcze na to za wcześnie nie zostało to jeszcze aż tak nagłosnione.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ w firmie Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
narcyz

co do pytania z dnia 2015.09.07 To nie wiesz ta firma jest w upadłości.Wszyscy pracownicy sa zatrudnieni w kolejnej firmie Szilistowskiego ktory jest na 5 lat odsunięty od prowadzenia firmy przez urzad.Ma same długi. Kupa ludzi sie z nim sądzi i sprawy pooddawane sa do komorników bo nie płaci

JANEK

TEN GOSC POWINIEN SKONCZYC W KRYMINALE ZA PRZEKRETY FINANSOWE WOBEC PANSTWA BYNAJMIEJ TAK BY SKONCZYŁ W KRAJU PRAWA

właściciel tej firmy to potwór dla którego kadzie piekielne są już przygotowane nie płacenie za prace to jest jest najgorsze co można sobie wyobrazić człowieku my przez ciebie popadamy w ruinę nie płacimy za mieszkanie nie dojadamy zycze ci aby w życiu spotkało cie samo zło aby twoje sny byly ciągłymi koszmarami dla mnie jesteś potworem pisze to żona pracownika tego getta

kolega

to na policje do sądu ,prokuratury można iść . nie wszędzie ma znajomości .za niedługo kontrahenci henia będą dostawać informację z kim mają do czynienia .pajacowo i tyle konta ma pełne aludzi od grudnia bez wypłat trzyma . nikt my nie daruje . tego darcia i wyzywania na hali.

przodownik

wiele osób pisze ale nic nie robi . zachęcam do składania zawiadomień do PIP które są anonimowymi . a pomogą na pewno.wypłaty muszą być do 10go . nie układajcie się z henrykiem bo on kłamie w żywe oczy .

wyzwolony

Za tydzień zakładam sprawę i idę do pipet.to musiało się tak skaczący. Namawiam pracowników do działania i nie wierzcie w obiecanki Henia. To jest klamca!

właściciel myśli tylko o nowych samochodach i gapieniu się na koniec wędki, wszyscy pozostają bez wypłat na długi czas

drinkmaster

Najgorsza firma w jakiej pracowałem...dno...nie wypłacalny szef...ludzi traktuje się tam jak szmaty...radzę omijać ten zakład

misiek

kiedy skończy się ten wyzysk ludzi znowu nie płaci idą święta a tu nie zapłacone za październik i jest po 10 a wypłaty niema za to szef dwa razy do roku na wczasach kamery kupił żeby widział jak ludzie za darmo pracują

hudy

co Hyeniek nawet na ryby juz niema ze firma w upadlosci? Jak tak bedzie placil to sam bedzie robil , hyba ze ludzi pod monopolem znajdzie 12 zl brutto i beda mu (usunięte przez administratora) lizac

no napewno spawanie przy minus 15 na dworze. to sie nazywa fachowa praca

misiek

To ta firma jeszcze istnieje , (usunięte przez administratora). Pamiętam jak Henio klękał przed ludźmi i mówił "kto ze mną zostanie dobrze mieć będzie" ale jak już stanął na nogi to ..... szkoda słów . Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi no chyba że ktoś lubi psychiczne sado-maso w 12-godzinnym hardkorowym wydaniu .

rs

Nie płacą kasy właśnie złorzyłem pozew do sądu

hudy

niewiem co sie dzieje na dzien dzisiejszy ale byl syf, brud , balagan i buractwo szylistkowskiego. ludzi mial w (usunięte przez administratora) ktorzy (usunięte przez administratora) na niego i jego nowe infiniti , no chyba ze ma juz inne. Takze ludzie jak macie gdzies inna prace to omijajcie henka .Bo bedziecie chodzic narobieni i bez pieniedzy

wsioatack

Witam, panowie chcecie robić w BHM-3? To na początku powiem Wam, że mówcie że nie macie na badania bo nie zwracają!!! Następnie jak zostaniesz np. Ślusarzem to będziesz pracownikiem od wszystkiego czyli operatorem suwnicy ( bez uprawnień)itp. (usunięte przez administratora)

maćko

bhm zajmuje się wyzyskiem i gnojeniem pracowników .wypłaty znowu niema ,co dalej nie wiadomo same zwroty i reklamacje .obietnice bez pokrycia.

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 - Sosnowiec

Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3
2.1/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Fabryczna 1
    41-200 Sosnowiec