Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Proxi

Czy można zatrudnić się do produkcji wędlin, jak wyglądają pierwsze dni pracy tam? Czy za pracę próbna jest płacone? Czy jest szkolenie jakies wprowadzające?

Nic
@Wiola

Wszędzie płacą za każdy dzień pracy od 1 dnia, niestety u gaika robisz za free pierwsze dni

Katarzyna

Czytam wasze opinie na temat porządków w sklepie. Zastanawiam się z czego wynikają tę opinię. Może brakuje ludzi do pracy po prostu. Orientuje się ktoś jak z pracą w tej firmie? Jaka płaca dla kasjerek? Umowa o pracę czy zlecenie?

Luk
@Ktos

To w tej firmie się płaci manka? Czy to jest średniowiecze, w dawnych czasach chłopi biedny naród musieli placic podatki królom ha dobre , no w życiu bym się nie spodziewał że takie rzeczy się dzieja jeszcze i pracownicy się na to godzą to jest sprawa dla pipu i sądu pracy i wielka kara dla pracodawcy

Jakie są obecnie z umową o pracę znalazłem co prawda już starsze ogłoszenie dla pakowacza w firmie i jest tam wymieniona umowa o pracę, ktoś niżej napisał, że co 3 miesiące jest taka umowa przedłużana czyli w takim razie wychodzi, że za czwartym razem firma musi dać pracownikowi umowę na czas nieokreślony. Faktycznie po okresie tych 9 miesięcy taką umowę o pracę na czas nieokreślony można dostać? Zarobki dwa lata temu podane jako zaczynające się od 3700 zł brutto, na chwilę obecną od jakich kwot na start zaczynacie?

Klient Sulmierzyce Nowy wpis

@Pracodawca Sklepu w Sulmierzycach koło biedronki cieszy się bardzo dobra opinia i miła obsługa zawsze chętnie chodzę tam na zakupy. Panie wybiorą produkty które odpowiadają moim oczekiwania jeśli czegoś nie posiadają zawsze zapisują i jak tylko mają na stanie dzwonią do mnie.

Na olx widziałam ogłoszenie na produkcję wędlin, ale z grudnia. Jest nadal to aktualne, bo nie widziałam właśnie info o zakończonej rekrutacji. Na jaki czas firma oferuje pierwszą umowę, jest okres próbny na start? Pisano o atrakcyjnym wynagrodzeniu, a ile ono rzeczywiście wynosi? Jak ktoś nie ma doświadczenia to jak długo trwa przyuczenie, które zapewniają?

Pracuje akurat w sklepie, ale na dzień dobry umowa na okres próbny na 3 miesiące i później co 3 miesiące umowa o pracę. Jak im się nie widzisz to szukają kogoś na twoje miejsce, ale nie powiedzą o tym. Także jak kończy się umowa to potrafią bez uprzedzenia nie przedłużyć po prostu. Umowa na najniższą krajową. Pracuje się w każdą sobotę , 2 poniedziałki są wolne. Generalnie praca nie jest zła , ale kierowniczki to nieporozumienie. Wpisują mniej godzin , niż się faktycznie przerobiło, szacunku w ogóle, generalnie traktują z góry i po chamsku ( Pani Śmietana )

A nie da rady kolejnej dostać na rok czasu, jak ktoś się sprawdzi podczas okresu próbnego? Pracownicy jakoś musza sami kontrolować godziny pracy? Potem zgłaszacie takie nieprawidłowości i przelewają Wam tyle pieniędzy ile powinniście dostać?

A za taką sobotę pracującą stawka jest trochę większa niż za zwykły dzień?

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
@Pracodawca

Odnośnie zakładu mięsnego gaik w miejscowości Działoszyn,woj.łódzkie...panie kombinują -sprzedają stare,obślizgłe i śmierdzące wędliny! Fuuuj!Podłość!!!!

Betka302

Polecam jak najbardziej produkty Gaik i sklep mięsny w Busko-Zdrój z produktami firmy Gaik.Sklep czysty zadbany aż pachnie. Panie sprzedawczynie bardzo miłe. Polecam z czystym sumieniem????????

@Betka302

Szkoda że w Niedospielinie takie panie ekspedientki nie są.Nie znając człowieka potrafią obgadywać kiedy jeszcze stoi się przy ladzie

Będąc na zakupach po raz kolejny i widząc wciąż to samo została zwrócona pani obsługującej uwaga,że powinna wbić wagę która jest podana na opakowaniu wędliny a nie waga po zważeniu wraz z opakowaniem. Pani obsługująca nerwowo wzięła wędlinę przecięła opakowanie na złość po czym wrzuciła do jednorazówek i rzuciła jak psu ,że wędliną spadła na półkę pod ladą. Widocznie potrzebna jest jakaś kontrola wtedy może ktoś nauczy Panie jak powinny ważyć towar.

Zorro
@Gość

Myślę że samemu trzeba iść tam do pracy wtedy się pozna ten smak wybrednych klientów ????

Mirosław
@Zorro

Tu wiele zależy od warunków pracy i wsparcia ze strony przełożonych. Wiesz jakie oferują pieniądze i na ile pomocne jest kierownictwo? Czy to w kwestii urlopu, czy gdy idzie się do nich z jakimś własnym pomysłem?

Jogus
@Gość

To nie wina ekspedientki tylko warunków pracy w tej firmie , gdyż są wieczne manka i każą ekspedientka płacić za braki, dlatego nabijają z opakowaniem

Jak wyglada praca na stanowisku kierowcy w tej firmie? Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy?

@Anonim

Kierowcy w tej firmie pracują za grosze pracy nie polecam tną na pensjach

@Anonim

Nie polecam najniższa placa

Estera

Hej, a co z umową? Na jakiej umowie jest ta kasa? I jak płaca słaba, to wiecie coś o bonusach finansowych? Może dochodzą premie regularne lub częste?

Koko
@Estera

Zamiast premi i dodatków za pracę,w podziękowaniu masz manko do splacenia, praca marzeń ???? wiem od byłych pracowników

Jak

Z tego co wiem od znajomej adwokat to pracodawca nie ma prawa robić ci potrąceń z pensji w razie takich potrąceń to jest sprawa karna w sądzie kara nie mała dla pracodawcy ,chyba że komornicze z nakazem lub alimentacyjne

Katarzyna

Pracownik zaraz były
@Katarzyna

Umowy są i zlecenie i o pracę. Pracy nie polecam , odpowiedzialność za braki i dziwnym trafem księgowej taka sama kwota braków wychodzi za każdym razem. Tną na pieniądze . Najniższa płaca. Nie polecam

tajemniczy klient
@Katarzyna

dla jakich kasjerek ? osoba zatrudniona w firmie Gaik jest sprzedawcą, sprzątaczką, a także księgową - papierów co nie miara do wypełnienia , nie ma żadnych godzin nadliczbowych a chcesz mieć czysto w sklepie to za "friko" zostajesz dłużej - bo płacą Ci tylko za godziny, które masz w umowie

@Pracownik zaraz były

Zgadza się praca nie jest godna polecenia wieczne manka, potrącenia z pensji, najniższa płaca , brak premi i innych dodatków , wieczne pretensje kierowniczek że za małe utargi , ekspedientki są ksiegowymi papierów pisania bardzo dużo zero zainteresowania ze strony pracodawcy żeby był sprawny sprzęt na sklepie krajalnica ,noże itp. A to są narzędzia pracy codziennie używane ,

Ktos

Wiem coś o tym manka po 1000zl trzeba by w czynie społecznym pracować w tej firmie szczęśliwa jestem że z tamtąd odeszłam tylko żałuję że wcześniej tego nie zrobiłam szkoda nerwów

@tajemniczy klient

No zgadza w uczciwej firmie jeśli pracujesz np. do 18 a wychodzisz do domu o 18.30 to wpisujesz że pracujesz do 18.30 i płacą za te pół godziny, bo wiadomo ze nikt punktualnie o 18 nie wychodzi, ale z kad taki geniusz pracodawca , czy kierowniczka ma wiedzieć skoro oni zielonego pojęcia nie mają o pracy w sklepie, jak to wygląda, niech stanie jeden z drugim za lada i obsługuje ludzi dokłada towaru sprząta pomyje wszystkie sprzęty pochowa towar na koniec, księgowość prowadzi jeszcze i wkoncu idzie padnięty prawie zawsze po godzinach do domu a w podziękowania za pracę zamiast premii dostaje manko do splacenia, czy uważacie że to uczciwe?

Luk
@Ktos

Wiola
@Proxi

A czemu by mieli nie płacić? Nie wiem, czy tak można robić jeszcze w tych czasach… w ogóle jest tam jakiś okres próbny czy od razu się normalnie pracuje? Jestem zainteresowana też.

@Wiola

Nooooo niestety z tego co wiem to od razu się pracuje, bez badań, szkolenia bhp i nie wiadomo czy na okres próbny czy umowę o pracę na czas określony czy umowę zlecenie. Czy tak jest - proszę o odpowiedź @Pracodawca

Łucja
@Proxi

A skąd masz takie informacje? No i jak bez badań, czy to nie jest obowiązek przy umowie o pracę? Osoby bez doświadczenia jak przyjdą do pracy też nie mają żadnego szkolenia?

moni
@Łucja

Jakie szkolenia? Jakie BHP ? ???? Przychodzi nowa osoba do pracy, inne dziewczyny pokazują jej co i jak i pracuje już od pierwszego dnia. Badania - dopiero jak osoba się sprawdzi na stanowisku, tydzień, dwa, miesiąc, różnie to wygląda. Szkolenia dla obecnych pracowników : przychodzi świstek z dostawą, dzwoni kierownik i mówi - wszystkie mają się podpisać, że były na szkoleniu. Po pytaniu co jak przyjdzie kontrola i zacznie wypytywać o rzeczy z tego "szkolenia" Proszę przeczytać ten druczek co pani podpisała, tam jest rozpiska z czego było szkolenie.... Osób chętnych do pracy brak, kto przychodzi odchodzi po maksymalnie kilku miesiącach, a mimo to Ci którzy wytrzymali i nadal pracują po kilka lat totalnie niedoceniani ani przez kierowniczki ani przez szefostwo a nawet wręcz przeciwnie.

@moni

A kto płaci za te badania? To pracownik sam musi sobie to załatwiać i płacić za to, czy jednak firma pokrywa koszty i wskazuje konkretną placówkę na badania? Albo zwraca koszty zrobienia badań?

tajemniczy klient
@Wiola

Jeżeli przychodzi nowy pracownik na okres próbny to nie ma płaconych tych dni, które przepracował, to kierowniczka decyduje o tym kiedy dana osoba jest zdolna do pracy, przez następne np. 2 tygodnie dana osoba uczy się przy osobie, która jest zatrudniona na stałe, a później wrzucana na tzw. "głęboką wodę" aby firma nie musiała płacić godzin nadliczbowych osobie zatrudnionej na stałe

@Gość

Za badania nie wracają w całości tylko część

Nic
@Wiola

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

A kto to był, ktoś z pracy? Właścicielka? Weszłam tutaj poczytać o zatrudnieniu, nie spodziewałam się takiego komentarza. Czy firma nadal zatrudnia ludzi lub będzie zatrudniać?

Klient

Byłam dzisiaj w sklepie w Gorzkowicach smród taki ze nie dało się wejść do sklepu . Czy kierownictwo tej firmy sprawdzą czystość . Siedzą trzy panie , klientów coraz mniej a nie ma kto wymyć lodówek.

Czy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik zatrudniani są obcokrajowcy?

ktosik

Tak, zatrudnia sie

Iwona
@ktosik

Na takich samych warunkach co Polacy? mam też przy tym na myśli ogólne traktowanie ludzi, nie ma żadnych różnic, nawet ze względu na płeć?

Salsa

Nie no wciąż jest za mało dziewczyn na sklepach:/ Te urlopy nas wykoncza:/ Dychnie się na urlopie ale później pracujesz bez dnia wolnego:/ Niech się ktoś w tej firmie ogarnie!? I Manka wciąż jedno i to sama o tak w kółko... Muszą zbierać na swoje straty z niewinnych najbardziej wyzyskiwanych ekspedientek?!

była eksp
@Salsa

kto pracuje, a ktos tylko udaje ze pracuje.....

@Salsa

To prawda odpoczywasz na urlopie a potem (usunięte przez administratora) za kogoś a najgorsze jest to ze za freeee

Klient
@Salsa

Nie tylko bo Panie na stoisku nie umieją wbić poprawnie wagi z opakowania, tylko ważą wędlinę wraz z opakowaniem i tzw pampersem po deku po dwóch . W msc paresetek przewinie się takich osób więc odrobią straty.

Klient Delikatesów Niedospieli

Nie moge tego zrozumieć jak Pani kierownik może nie dostrzegać jakim pracownikiem jest Pani Beata z miesnego w Niedośpielinie. Czy szef tego zakładu wie że ta Pani tam pracuje. Okropna osoba, obgaduje ludzi którzy jeszcze nie odeszli od lady. Wciska towar nie patrząc czy jest w terminie. Jest nieuprzejma. Ze względu na tą osobę przenieśliśmy się do Stokrotki.

K
@Klient Delikatesów Niedospieli

Dokładnie

Iwona
@K

Dalej sytuacja niezmienna? No bo szef to chyba wie o tym, że Pani tam pracuje, bo chyba jej płaci prawda? ;) Wszyscy tej Pani nie lubią czy jednak ma jakieś swoje grono fanów?

Olo
@Iwona

Może pupil albo po prostu nie ma kto pracować

Ni
@Olo

Na układy nie ma rady.

Bożena
@Ni

o jakich ukladach mowisz ?? miedzy kim a kim ??

Były pracownik - rozbiory

Nowy rok spowodował, że na reszcie zrozumiałem, że trzeba uciekać od tych ludzi co tak źle płacą i nie doceniają pracownika. pracowałem ponad 4 lata na rozbiorach samodzielnie i jak majster nie dał premii to ledwo na życie starczyło . od stycznie 2022 jestem w innej firmie w niemcach i tak samo pracuje na rozbiorach wieprzowych, kasa zupełnie inna, a warunki bardzo dobre i zjazdy do Polski też często , jak by kto chciał popracować za granicą to dzwońcie na ten numer , to jest pan z biura bo umowa jest niemiecka 531 676 755, on powie czy są jeszcze jakieś miejsca.

Olga
@Były pracownik - rozbiory

No, ale skoro odszedłeś, to już teraz możesz bez problemu napisać, ile jako rozbiorowy zarabiałeś i ile tej premii majster dawał :) Co Ci szkodzi, już jesteś poza firmą ;)

Klient zadki ale zawsze

W Delikatesach w Niedospielinie na mięsie z powrotem przyjęli panią co tylko chodzi i krzyczy, aż odechciewa się chodzić do tego sklepu.

STAŁY KLIENT

Najwięcej mieszają kierowniczki regionów, narzekają na małe utargi, niech postoją 10 godz dziennie i przekonają się jak trudno zdobyć klienta, tym bardziej, że sklepy są blisko innych sklepów mięsnych, ponadto ciągle mają pretensje o czystość, niech zatrudnią dodatkowe osoby aby obciążyć ekspedientki, tym bardziej, że każda dziewczyna pracująca w sklepie jest sprzedawcą, sprzątaczką, księgową itd. Uważam, że kierowniczki mają za utargi premie a załoga wielkie zero, jeżdżą samochodami firmowymi a pracownik jak ma dotrzeć do pracy nikogo nie obchodzi.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Xman

Tylko na własne ręce

Dominika
@Xman

@Xman Dziekuje, że odpowiedziałeś. A, czy szkolenia dla pracowników są realizowane w Gaik?

marusia 26
@Dominika

chyba zartujesz? przywiozą papiery i masz podpisac i to całe szkolenia

harry

co masz na myśli?,

Tadeusz

Facet nakłania bardzo młode kobiety do wspólnego życia i oferuje samochody i lepsze zarobki. Zboczeniec, nie placi godnie ludzia , a u każdego dostawcy jest zadłużony. Ktoś kto nie potrafi zając się własnym synem nie będzie umiał zając się nigdy swoim pracownikiem. Zakompleksiony karakan

Moda
@Tadeusz

To prawda, współczuje kolejnej wykorzystanej Pani adwokat, chyba , ze zależy jej tylko na pieniądzach to wie co robi :) obiecywanie złotych gór, awansów, nagabywanie do łóżka to cały Pan Wituś.

Jj
@Moda

Kto to jest Witek? W ZPM GAIK Niedośpielin nie kojarzę człowieka?

Mój nick
@Jj

Bo w Niedośpielinie nie ma żadnego Witka. Witek, to konkurencja. Wszystkie Świeżyzny są jego. A te gamonie piszą i jeszcze się nie zorientowali, że na stronie konkurencji. Może i dobrze, że akurat tutaj jadą po swoim szefie. Kto w miarę czający, to załapie, że nie chodzi w ich wpisach o Andrzeja.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik - Niedośpielin

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik