Dories Aria Sp.z.o.o.

Opinie o Dories Aria Sp.z.o.o.

BYŁY PRACOWNIK DORIES ARIA 2013-06-27 17:12:14
NIE PROPONUJĘ WYJAZDU Z TEJ FIRMY ROZMOWA KWALIFIKACYJNA PRZEPROWADZONA BYŁA JAK NAJBARDZIEJ POMYŚLNIE PRACOWAŁEM W SAS RENOU NIE ZAŁATWILI MIESZKANIA PENSJA BYŁA NIŻSZA OD TEJ JAKĄ OBIECYWALI NA DODATEK ZAKOŃCZYŁEM KADENCJĘ W LUTYM 2013r. A NA WYPŁATĘ CZEKAM JUŻ 4 MIESIĄCE OCZYWIŚCIE PANIE Z DORIES ARIA NIC NIE WIEDZĄ I MÓWIĄ ŻE TO JUŻ NIE ICH SPRAWA (POTRAFIĄ NAWET RZUCIĆ SŁUCHAWKĄ NIE UDZIELAJĄC ŻADNEJ SZCZEGÓLNEJ INFORMACJI) NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU
jacek 2015-04-10 12:14:10
tak potwierdzam potrafią rzucić słuchawkę zawsze co nie wygodne to tym bardziej profesjonalista kładzie głowę w piasek. Wcale się nie dziwię takich obrotów spraw w wielu przypadkach ( menadżerki damsko męskie) sprzedają ludzi och tak nie wiem lub nie chcą wiedzieć.Sądzę że wiele spraw było by inaczej jeśli kompetentności były by należyte i szczere, atak wymaga się od innych tylko nie od siebie.Oni są jak Komercja skupieni na sobie.
nnk 2016-04-20 23:20:46
no jasne, ze warto jak kilka lat pracujesz w branży to na pewno sie opłaca to w ogóle bez dwóch zdań się opłaca, a jest ciekawa oferta jako Application Support, bo sa wysokie premie.
Zostaw swoją opinię o Dories Aria Sp.z.o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dories Aria Sp.z.o.o.