Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof w Oleśnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof w Oleśnica

renia

najgorszy to jest tam kierownik blazej,najwiekszy kretacz , dupowlaz ,juz przepowiednio rodzice mu dali na imie blazen....

Ktoś
@renia

Znam Błażejka - potwierdzam. Wazeliniarz u szefa , fałszywy , dwulicowy - czyli jedno mówi w Twojej obecności a drugie jak Ciebie nie ma a jest np. ktoś z kierownictwa. Powszechnie znane są jego "występy" podczas spotkań towarzyskich , targów itp. Na początku sprawia pozorne , pozytywne wrażenie , te jego śmieszne i tanie zwroty "droga Pani" :)) , w rzeczywistości to cwany lis , na którego musisz uważać pracując w tej firmie.

Aneta
@Ktoś

Muszę Wam przypomnieć, że na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi - nie jest to zgodne z regulaminem forum. Skupiliście się na osobie Kierownika, a ja potrzebuję rzetelnych informacji o zarobkach w Armakan -Pvc. Czy można tam w miarę dobrze zarobić?

Waldemar Witowski
@Aneta

Który punkt regulaminu mówi o tym , że nie można operować imionami na forum ? Może niedługo niech wszystko będzie tutaj anonimowe ? I drugie pytanie , co to znaczy w miarę dobrze zarobić , ile według Ciebie wynoszą dobre zarobki ? Ubiegasz się o pracę w Armakanie czy takie pytania kazał Ci zadawać Twój pracodawca ?

Obserwator
@renia

Błażej? Lizus, krętacz i podszyty fałszem. Zdecydowany przerost formy nad treścią.

Stefan Nowy wpis
@Obserwator

Obrażanie innych osób na forum nie jest w dobrym tonie. Nie możesz napisać, czemu masz takie zdanie? Miałeś z nim jakieś spięcie w pracy?

Radek Nowy wpis
@Stefan

To nie obrażanie Stefan to są wymienione cechy głównego bohatera. Jeśli czytałeś książki to na pewno wiesz , ze bohaterowie maja cechy pozytywne ale tez i negatywne.

@wernyhora Nowy wpis
@Obserwator

Już w podstawówce takim był. Znam kooperanta z branży półproduktów, który go zna z młodzieńczych czasów.

Ryszard Nowy wpis
@@wernyhora

Tak ? :} To jeszcze w pyrogrodzie się na nim poznali, no proszę :}

Katarzyna

Dzień dobry, jak wygląda (mniej więcej) wynagrodzenie dla kierownika działu utrzymania ruchu w Armakanie? Co się na nie składa, czy są dodatki do podstawy? Jeśli tak, to na co można liczyć? Byłabym wdzięczna za jakieś obszerniejsze informacje na ten temat :)

hmmm

@renia a co takiego konkretnie robi ten kierownik ?

Czy w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gosia

Za moich czasów nie było skutecznej reakcji. Jak jest teraz niech wypowiedzą się pracownicy biurowi lub z produkcji.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Szczerze nie polecam tej firmy, wszyscy skacza wkoło szefa, kazdy pracownik traktowany jak potencjalny nie rób i (usunięte przez administratora) Pracowałem nie polecam, pozdrawiam.

Stefan

Jak długo tam pracowałeś, czy od początku sprawy nie układały się po Twojej myśli? Jako były pracownik na pewno wiesz coś na temat szkoleń w firmie- czy są one organizowane dla nowych pracowników? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Obserwator

Rozumiem, że pracowałeś na produkcji, bo ludzie z biura nie zmieniają się od kilkunastu lat - co w mojej opinii jest dużym błędem. Niech właściciel spojrzy na to jakie są wzrosty w sprzedaży kanalizacji w stosunku rok do roku i niech wyciągnie konsekwencje. Taka moja rada.

Tadeusz

Ten przyboczny szefa, szara eminencja, pochodzący z Poznania jeszcze tam pracuje?

Grażyna
@Tadeusz

Nie bardzo rozumiem, co Twój komentarz miałby wnieść do dyskusji o pracy w Firmie Produkcyjno-Handlowo-Usługowej Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof. Na forum dzielimy się własnymi spostrzeżeniami z pracy w danym miejscu. Piszesz z pozycji byłego pracownika? Jeśli tak, to zachęcam Cię do napisania kilku słów więcej na temat tego pracodawcy.

Tadeusz
@Grażyna

Mam rozumieć, że na tym forum mają się wypowiadać tylko i wyłącznie byli lub obecni pracownicy firmy ? A co z tymi, którzy współpracowali np. jako klienci lub w inny sposób byli związani z tą firmą ? Nie mają prawa głosu ?

Jakim przedsiębiorstwo Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Rick

Obecni pracownicy z biura się nie wypowiedzą bo to całe grono (za wyjątkiem ph) nie zmienia się od 10 lub więcej lat , trzymają się ciepłej posadki i im odpowiada aktualny stan rzeczy. Inna sprawa z pracownikami produkcji , szczególnie byłymi pracownikami. Zapraszamy do wypowiedzenia się.

Chętny do pracy

Zastanawiam się dlaczego nikt od dawna nie pisze na forum?

Kanalizator

Czy na produkcji są dobre zarobki? To zależy. Tam policzą Ci od ilości przepracowanych godzin. Natomiast ogólnie jakby na to spojrzeć to zawsze lepiej mają Ci wyżej , bo są wynagradzani uznaniowo (oprócz stałej pensji) czyli koperty i inne takie historie. To jest w sumie małe miasto , tutaj jeden drugiego zna i również w tej firmie panują nieformalne układy i układziki.

Rubik

No z racji tego, że zajmują się kanalizacją @ago no to takie rzeczy muszą posłużyć parę lat spokojnie. Szkoda, że nie szukają obecnie pracowników produkcji. Słyszałem, że dobre zarobki są na takim stanowisku i jeszcze firma zatrudnia na umowę o pracę.

Krasiwyj

Produkt ok , bez zarzutu - rury i kształtki z dobrego tworzywa. Co do ludzi w biurze - opinie są podzielone. Dyrektorka raczej nie jest menadżerem z prawdziwego zdarzenia. Jak chcą się rozwijać to nie do końca pewne decyzje są właściwie przemyślane. Tyle ode mnie.

klaro

Przedsiębiorstwo F.P.H.U. ARMAKAN-PVC powstało w 1995 roku i jest producentem systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej w zakresie średnic od 32 do 110 mm i kanalizacji zewnętrznej w zakresie średnic od 110 do 200 mm. W ostatnim czasie co raz odważniej poczynają sobie na rynkach zagranicznych .

BB

Psychicznego spokoju to chyba tu nie zaznasz,zresztą gdzie znaleźć ten spokój :) Zależy pod kogo będziesz podlegał. Na stałe można iść,ale za bardzo lepiej się nie wychylaj,za dużo konfidenctwa-można łatwo wylecieć. Czy są premiowani pracownicy? Raczej według uznania pryncypała i jego wasali,przeważnie są to jednak koperty pod stołem.

Magf - 2010-12-31 01:09:50JAK TAM WIGILIA W ARMAKANIE? BĘDĄ JAKIEŚ INTEGRACJE POD MILICZEM W NOWYM ROKU?Lepiej byś się spytał kiedy "(usunięte przez administratora)poleci ze stanowiska. Może kiedyś wszyscy w firmie się tego doczekamy , przecież to leży w interesie właściciela.

Magf

JAK TAM WIGILIA W ARMAKANIE? BĘDĄ JAKIEŚ INTEGRACJE POD MILICZEM W NOWYM ROKU?

Stanisław Włodarczyk

trzymanie (usunięte przez administratora)na wysokich stołkach to w Armakanie norma

Były PH

Miałem nie pisać o tej firmie,ale czemu nie , w końcu spędziłem tam kilka ładnych lat. Od czego tu zacząć , hmm , może od totalnie zafajdanej organizacji , nigdy do końca nie wiesz co należy do twoich obowiązków a co nie , jak szef każe ci po niego jechać na lotnisko to jedziesz , odwozisz jakiś gości albo (usunięte przez administratora) z towarem do Kielc bo nie ma kierowcy który by mógł ten towar zawieźć. Niby jesteś PH ale jesteś od wszystkiego. Chłopaki z produkcji i magazynu mogą coś więcej powiedzieć o organizacji w tej firmie albo kierownik ds. utrzymania ruchu , którego wykonywane zadania idealnie pasują do roli zaopatrzeniowca. Bałagan organizacyjny w biurze jak i na produkcji to nie jedyny minus tego zakładu. Tak jak napisał ktoś wyżej , w biurze panuje (usunięte przez administratora)na potęgę , każdy jak może stara się przypodobać szefowi , to temat strasznie długi , ale ogólnie zgadzam się z tym co napisali przedmówcy. Kolejna sprawa to kadra , sporo ludzi dobieranych jest po znajomości lub układzie, przykro się patrzy na niekompetencję i lenistwo pewnych osób , które zarabiają niewspółmiernie dużo do wykonywanych funkcji, mam tu na myśli np.(usunięte przez administratora) Następna sprawa to komunikacja w tej firmie a raczej jej brak , możesz składać raporty dyrektorce a ona i tak przekaże szefowi to co uzna dla niej wygodne. Z kolei sam szef dopuszcza do siebie głównie(usunięte przez administratora) więc nie masz większych szans by przekazać mu osobiście istotne sprawy które załatwiłeś. A nawet jeśli zdołasz przekazać mu swój punkt widzenia na pewne sprawy to i tak on będzie wiedział lepiej i prędzej czy później okaże się , że twoje zdanie nie miało żadnego znaczenia. Ktoś wyżej wspomniał o podmiankach umów , owszem miało to miejsce, jestem tego dobitnym przykładem. Na szczęście mi się udało połowicznie wygrać sprawę w Sądzie Pracy gdzie pracodawca zawarł ze mną ugodę , tylko cwaniactwo kadrowej uchroniło go od większej porażki. Na koniec dodam, że za całą kilkuletnią pracę którą włożyłem by zwiększać obroty firmy na krajowym rynku , nie usłyszałem od właściciela nawet słowa dziękuję ani żadnych wyjaśnień przyczyn rozstania. Tak czy owak właściciel wie jakie jest moje zdanie nt jego postępowania , skoro bał się spojrzeć mi prosto w oczy - jego sprawa. Naprawdę cieszę się , że już mnie nie ma w Armakanie :)))))))))))))

Potwierdzam powyższe opinie. Jak ktoś tam pracuje i nie należy do "zaufanych" to na umowę na czas nieokreślony nie masz co liczyć , ciągle tylko te "podmianki" , kadrowa zabiera starą umowę na czas określony i wystawia nową na czas określony z datą zawarcia , która widniała na poprzedniej (przedłużają tylko okres zatrudnienia) - co jest podobno niezgodne z prawem. Druga sprawa to zarobki(usunięte przez administratora)est strasznie skąpy pod tym względem, na okresowe podwyżki nie ma co liczyć. Podobno "zaufani" dostają pod stołem koperty tzw.premie osobiście od szefa , oczywiście są to wybrani ludzie , sprawiedliwości w tej firmie nie zaznasz. Poza tym kierownik produkcji to(usunięte przez administratora) i gnębi ludzi na produkcji. Ogólnie się cieszę , że już mnie tam nie ma choć zdaje sobie sprawe jak trudno jest o pracę w Oleśnicy i okolicach.

Armakan to (usunięte przez administratora) firemka , źle zarządzana przez (usunięte przez administratora)( kobieta która nic nie robi , zupełnie nie zna się na zarządzaniu , ile razy nie wejdę do biura to coś je albo pije, żenada ).Na produkcji i magazynie ludzie(usunięte przez administratora)za marne stawki podczas gdy ich szef kupuje sobie na kredyt nowe porsche prosto z Niemiec.(usunięte przez administratora)akich mało.W biurze też nie lepiej - sami klakierzy i zausznicy, którzy na każdym kroku pucują właścicielowi, dbając tym samym tylko o własny tyłek a nie o dobro klientów ( obłsuga klienta leży po całości ). A co najważniejsze - ludzie z biura dobierani są po znajomości lub dobrych układach , przykładów jest wiele. Piszę dosyć śmiało te słowa prawdy , ponieważ niedługo stamtąd odchodzę do pracodawcy. Ogólnie odradzam pracę w tej firmie, chyba że jest to akt desperacji. Z pozdrowieniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof - Oleśnica

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof?

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus Krzysztof
1.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Wądoły 20
    56-400 Oleśnica