Dromil

Żywiec

Opinie o Dromil

anonim 2011-04-04 22:03:00
Nie dbają o ludzi, nie płacą za soboty i nadgodziny w tygodniu. Stawki najnizsze chyba na całym Śląsku.
domin 2011-05-23 18:18:10
Prawda, nie płacą za soboty, a do tego bałagan straszny.Nie wiadomo co kto ma robić.
ABC 2012-03-01 18:58:39
Takiej firmy swiat nie widzial! Nie ma zadnego szacunku do pracownikow! Prymitywne traktowanie innych osob! Nadgodzin nie placa a wolnego w tej firmie nie ma!! Zadowoleni by byli tylko wtedy, gdyby czlowiek caly tadzien na nich robil a w sobote na siebie (ale po godzinach)! [usunięte przez moderatora]
dana 2012-03-06 08:40:46
ludzie tam pracują po 300godz żeby zarobic te dziady nie płacą za nicgdzie jest inspekcja pracy i urząd skarbowy powinni sie za to zabrac.
promil 2012-03-10 12:23:15
dramat [usunięte przez moderatora] dawno to powinni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby sie ludzie nie meczyli.
promil 2012-05-12 14:18:11
szlag trafi ten syf dają do podisania umowy zeby robic za 1050zł sami nie mają wstydu zawiadomiłem inspekcje pracy żeby zlozyli im wizyte może coś wykopią nie ma tam juz dobrych fachowców [usunięte przez moderatora] każdy kto tam robił to wie o kogo chodzi.
spartan 2012-05-16 16:52:45
dromil syf dziadostwo rozpierducha ludzi za parobkuw maja rub a o wyplate sie nie pytaj
...... 2012-05-18 19:48:22
to co teraz dzieje sie w firmie dromil to sodoma i gomora podstawa 1020zl i premia uznaniowa jak uznadza to ci dadzą a ze wiecznie nie maja wiec na wyplate duza nie licz....apropo duza wyplata to wedlug dromilu 2 tys zl !!!
Dro 2012-06-25 20:22:00
To co się dzieje w Dromilu to przechodzi ludzkie pojecie cuda na kiju!!
krzywy łep 2012-08-29 10:08:59
Cuda na kiju :P
pontontrans 2012-09-14 21:03:50
Samochody pani księgowej w krzakach stoją po 9 godzin a skąpy Jon za te chytrość podwójnie babie płaci. A chłopu 500zł na miesiąc za 300godzin rzuci.
obserwator 2012-10-07 15:25:30
Dromil to dziwny twór nikt do końca nie wie o co tam chodzi ale jedno jest pewne każdy ciągnie w swoja strone tępy (usunięte przez administratora)w swoją (usunięte przez administratora)w swoją i bielsko w swoją dziwne jest że to jeszcze nie padło w łękawicy postawili chinskiego kolosa na glinianych nogach cały powiat leje ze śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tej inwestycji.
odsrodka 2013-03-07 14:10:47
Najlepsi odchodzą zarzad ma w (usunięte przez administratora) wszystko KONIEC RYCHŁY pakuj sie kto moze
widz 2013-03-12 13:38:50
Prawda Zarzad sie wyżywi brak myslenia o przyszłosci, pracowniku A wlasciele to by najlepiej chnczykami w chinskich maszynach robili! z chinska pensja! zdaleka od tonacego okretu!
leo 2013-03-30 21:06:57
firma beznadziejna kierownicy z mysleniem nie mają nic wspólnego zarobki niskie jedyny pozytyw to mozna ukraś troche paliwa mimo ze mają gps na których i tak sie znają ale paliwo mają marnej jakości
ob 2013-04-02 18:37:20
Fajna firma wszyscy sracie do własnego gniazda ale wiem ze jest dziadostwo i płacom jak dzieciom .
tdk 2013-04-07 18:41:38
Trafne okreslenie dla tej firmy to kolos na glinianych nogach na stronie internetowej wszystko piękne a tak naprawde kupa złomu,dziadostwa i matolstwa .
Kiepski 2013-04-08 15:20:15
Jak to mówi F.Kiepski niech to się w końcu "rozdupcy"!!! Dla pracowników byłoby lepiej gdyby się rozdzielili Żywiec w swoją str a Bielsko w swoją i każdy byłby zadowolony.
kolos 2013-04-12 15:48:54
dobro osiagniete przez pracownikow wyszlo i wychodzi na zewnatrz do firm transportowych i innych wlasnych .... nie uciagnie dalej
olo 2013-04-14 17:47:58
czego mozna sie spodziewac jak firmom zarządza duet sprzątaczka i cukiernik to bylo dobre ale 20 lat temu juz nie wspomne o kadrze kierowniczej którzy sprzedają informacje o przetargach konkurencji to jest firma wszyscy sie z was napierdzielają jak w mitologi kolos na glinianych nogach który runie .
Pracownik 2013-04-30 08:28:05
Mati weź się otrząśnij z tej firmy trzeba Dromilsyf kiła i mogiła!
gino 2013-05-03 15:42:26
nie wyplacają nadgodzin więc pracownik nie wiele ich kosztuje dlatego 1maja pracowli na rozkaz duetu tępy jan i dana kpina
cba 2013-05-26 17:03:57
Firma jest normalna pracownicy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cały dzień nic nie robic widziałem was na trakcie cesarskim przy klejeniu dziur koń usmiał by sie z waszej pracy cały dzien stac Dromil
gość 2013-07-07 11:15:06
wszyscy narzekają a siedzą tam dalej jak nie pasuje to firm kupa jest innych trzeba ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
vojka 2013-07-31 22:30:02
DROMIL to jest super firma bardzo podobna do MATBUD i PL.INVEST
ludzie co wy tam jeszcze robicie,opuscic to miejsce pracy i szefostwo niech pracuje,kazdy chce byc tylko prezesem lub wiceprezesem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robic a kase zbierac-parodia
izi 2014-01-05 23:16:37
bo tam nie pracują fachowcy.Prawdziwy fachura nie robiłby w takim szambie albo dawno by już siedział za granicą.tam robią same mamyje.
hy 2014-01-25 20:53:44
nie jest tam tak zle mało placom ale dużo można ukraśc gps nie dzialają zrezygnowali mozna spuszczac paliwo
hehe 2014-07-15 18:10:52
hehe za chwile nie bedzie mial kto tam jezdzic od poczatku roku zwolnilo sie juz czterech kierowcow a z tego co mi wiadomu na tym nie koniec
jan 2014-08-07 18:38:16
ŁADNE ZDJĘCIA NA WASZEJ STRONCE ale ten Bednarz wygłąda jak kloszard.
jj 2014-09-28 07:17:28
nie 4 tylko juz 7 kierowcow sie zwolnilo dziwie sie ze tylko 7
jan 2014-11-01 12:40:34
z moich obliczen a wszystkich kierowcow znam zwolnilo sie juz dziewieciu i na tym nie koniec
1234 2014-11-12 19:38:49
a moim zdaniem z kierowców zostali tam sai konfidenci
tomek 2015-01-30 18:29:58
Ja widziałem od nich ogłoszenie pracy w powiatowym urzedzie pracy w Żywcu, ogłoszenie jest już co prawda nieaktualne, ale i tak dla potomnych napiszę, co tam wyczytałem. Poszukiwali operatora walca drogowego, proponowali umowę o prace na czas okreslony, minimalne zarobki brutto to 2000 złotych miesięcznie, czyli tak sobie.
kioolek 2015-03-31 21:15:42
Pewnie kogoś teraz też szukają, patrząc że mają szeroką ofertę, nawet powiedziłąbym, że bardzo szeroką, bo oferują budownictwo drogowe, budownictwo mostowe, budownictwo hydrotechniczne, roboty żelbetowe, renowację konstrukcji żelbetowych, a przy tylu ofertach to pewniw każde ręce do pracy potrzbne jak są zamówienia oczywiście
jah 2015-04-04 12:49:59
wypłaty wpływają z trzy tygodniowym opóżnieniem kierowcy i operatorzy muszą ratować swój budzet sprzedając paliwo zeby nie pozdychać z głodu.
TylkoPrawda 2016-06-08 06:41:26
Hubi zapewne jest pracownikiem biurowym tejze firmy bo oni maja zalegla 1 pensje... Coz duzo pisac firma ktorej wgl nie zalezy na pracownikach fizycznych. Nie sa oni informowani o jakichkolwiek zmianach dotyczacych firmy o jej stanie faktycznym nie wspominajac juz o wyplacie pensji ktora nie wplywa na ich konta juz drugi miesiac. To smutne ze w ten sposob trkatujecie ludzi ktorzy latami pracowali na wasza marke bo to oni a nie biurokracja daja Wam zyski. I prosze pamietac ze kazdy z waszych pracownikow jest w stanie zrozumiec zla sytuacje finansowa ale z ludzmi trzeba rozmawiac a nie ich lekcewazyc. Ja osobiscie sie dziwie ze pracownicy jeszcze nie zeszli z robot powinni to zrobic wlasnie za to jak ich traktujecie.
tylko prawda 2016-06-16 16:28:22
po dziszejszym spotkaniu okazało się na czym komu zależy janek potrzebuje takich ludzi jak paweł pytlarz zapunktował u szefa a u ludzi ma przejebane u niego tylko robota się liczy
TylkoPrawda 2016-06-20 11:42:40
Wg. Ciebie lepiej siedziec w domu z reka w spodniach i drapac sie po jajach ! Bylem na tym zebraniu i uwazam ze dobrze postapil wypowiadajac sie w ten sposob . Widac ze zalezy mu na firmie w ktorej przepracowal kilkanascie lat . I jeszcze jedno co wg. Ciebie ma sie liczyc w pracy ? Praca. No ale co moze wiedziec ktos kto nie wie ze imie i nazwisko piszemy z duzej litery :/ Nie chcesz nie pracuj idz na lewe L4 a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] glupot w internecie. I nie podszywaj sie pod prawde bo TylkoPrawda jest jedyna i niepowtarzalna ! Bawo dla tych ktorzy potrafia wyrazic swoje zdanie a nie ukrywaja sie w necie i hejtuja bez sensu :/
troll do TylkoPrawda 2016-06-21 06:00:40
siedzisz za biurkiem i w h u j a walisz , popierasz ich bo kasiora w kieszeni kazdego 1 miesiąca a hejtuja tylko ludzie którzy nic nie robia czyli ty
ona 2016-08-05 21:29:07
Wie ktoś może jak nazywa się taki PAN, robi teraz na Godziszce droge. Grubszy, obciety na irokeza.
Scyro prowda 2016-10-10 21:53:29
Dromil przejęła Alpina za długi. Wszyscy prezesi łącznie z panią D. okradli firmę do cna. Podobno pani D. dostała rachunek za serwisowanie samochodów, które "pożyczyła" z Dromilu. Fajny interes - "pożyczyć" tzn. przywłaszczyć samochody, a potem naprawiać na konto Dromilu, a ludzie tynk ze ścian jedli prawie 2 lata. Tak się w Polsce robi biznes, jak owa pani D. - zaczęła pracę u Tyca, to koszulki z ciuchlandu nosiła, a po paru latach firmę dla mężusia otworzyła.
j 2016-10-11 16:00:07
Determinację w zadaniach musi posiadać każdy pracownik i nic dziwnego, że są teraz tak opłacalni. Wiecie czy atmosfera jaka teraz panuje w Warszawie jest lepsza niż przedtem? Podobno relacje są całkiem niezłe.
Zostaw swoją opinię o Dromil - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dromil