Opinie o Dromil w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dromil. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dromil na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dromil w Żywiec

Czy firma Dromil udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zuzanna Nowy wpis

W końcu jak długo trwa ten proces upadłości? W 2020 ogłaszaliście, że już upadła, a w 2021 był nabór. Z KRS-u nie wykreślili jeszcze firmy, choć odpowiedni dopisek przy nazwie ma. Może wciąz szukają pracowników drogowych?

Grzegorz Nowy wpis
@Zuzanna

Dromil jest w upadłości, natomiast wytwórnia w Łękawicy ma nowego właściciela który poszukuje pracowników drogowych

Czy urlop w Dromil jest płatny 100%?

Karol Nowy wpis

Tak, 100% płatny. Są przyjęcia do pracy przez nowego pracodawcę

Patrycja

To prawda , że firma już dawno nie funkcjonuje? Ktoś się do tego odniesie ?

@Patrycja

DROMIL nie działa już od roku. Teraz została ogłoszona upadłość.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dromil? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Dromil?

pracownik były

DROMILu dawno nie ma !!!

@pracownik były

@pracownik były Co masz na myśli? Firma zakończyła swoją działalność? Nie widzę żadnej informacji na ten temat w internecie. Odpisz proszę.

pracownik były
@Edyta

To, że nie ma żadnej informacji nie świadczy o niczym. Firmy nie ma. Wszyscy pracownicy zostali zwolnieni końcem 2018 roku (ok 120 osób). Alpine sprzedała Dromil firmie mbnh s.r.o.Tylko dla proformy. Drzwi zamknięte na klucz, wszystko ruchome sprzedane !!! Nie ma tam nic. Tylko w KRS nie ma żadnego info.

Tycek

Dana, żyjesz tam jeszcze?

ZagramCiNaMandolinie

Hej. Czy to prawda, że Alpine rezygnuje z Dromilu?

@ZagramCiNaMandolinie

Tak, to niestety prawda.

@ZagramCiNaMandolinie

Nie, to nie tak. To Alpine doprowadziło Dromil do bankructwa, bo to oni pierwsi upadli. Posprzedawali samochody i maszyny należące do Dromilu, po czym się zawinęli

@xxx

Oni (Alpine) nie upadli - upadł ich właściciel ! Oni się sprzedali do PORR ale bez Dromilu !!!

Tycek 2

Tak pozwalniali firmę zliwidowali a o świadectwa pracy ostatnią pensję i odprawy to trzeba będzie się sądzić

@Tycek 2

Firmę zlikwidowali, a co z majątkiem i siedzibą? syndyk, komornik czy na sprzedaż?

Podobno już ktoś kupił firmę. W KRS widnieje nowy właściciel od stycznia 2019

@xxx

a wiadomo co to za firma? jaka będzie przyszłość majątku na leśniance? czy zbudują nową firmę od podstaw?

@misiek

ha ha ha dobre :-) Nie kupili tej firmy po to aby coś odbudowywać, tylko po to aby ją zlikwidować. I sprzedać resztę (tzn nieruchomości) - wszystko inne zostało sprzedane wcześniej.

@pracownik

Ok, no ale ktoś kto kupi te nieruchomości będzie miał dobre zaplecze do otwarcia firmy. Pytanie tylko czym się zajmuje firma która to kupiła?

@misiek

To jest czeska firma, zupełnie nie związana z budownictwem. Oni to tylko muszą sprzedać, nic innego.

Nie wiem dlaczego tutaj taka cisza. Wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia. Ponad 120 ludzi zostało zwolnionych. Firma idzie do likwidacji i nikt o tym nie pisze ???

Edyta

@Ktoś, często zdarza się, że wpisy użytkowników są niezrozumiałe częściowo lub wymagają doprecyzowania. Z tego powodu zawsze podkreślam jak ważne jest pisanie opinii w sposób merytoryczny. Czy jesteś pracownikiem Dromilu? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w tym miejscu?

Edyta

@Zenek, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mógłbyś powiedzieć coś na temat pracy w firmie Dromil? @o, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i jako użytkownik forum GoWork.pl jesteś zobligowany do przestrzegania regulaminu. Komentarze łamiące regulamin mogą zostać usunięte. Jeśli chcesz przekazać nam informację na temat firmy Dromil, zrób to w sposób merytoryczny i zgodnie z zasadami języka polskiego a także bez używania wulgaryzmów i określeń powszechnie uważanych za obraźliwe.

Ktoś
@Edyta

Co to ,, o,, za analfabeta pisał

Edyta

Czy ktoś mógłby podzielić się z nami informacjami na temat aktualnej sytuacji w firmie? @ZagramCiNaMandolinie, nie znalazłam informacji na ten temat. Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jesteś obecnie pracownikiem Dromilu?

Edyta1
@Edyta

Mam na imię Edyta i pracuję w firmie 8 m-cy. To nie ja jestem autorską wpisów pod nick'iem "Edyta". Pozdrawiam moje koleżanki i kolegów z DROMILU!.

Zenek

Idealnych firm nie ma ale czytając niektóre wpisy uważam, że z pracownikami jest jeszcze gorzej!!

ryj

Wszystkie matactwa i kradzieże pani D. zaczynają wychodzić na jaw. Kradła baaardzo długo - zaczęła od okradania "mądrego inaczej" Cycka, potem po połączeniu Tirmetu z Dromilem, rozwinęła swoje złodziejskie skrzydła niczym gołębica. Kradła sama, potem zatrudniła całą rodzinę i kradła cała rodzinka Capdamsów. Nawet nie musieli przychodzić do pracy, bo i tak wypłaty szły na konto., a mężuś wystawiał fikcyjne faktury - no genialnie to sobie wymyśliła. Ale niestety, nie wszystkie bajki mają szczęśliwy finał, czasami można wdepnąć w gówno. No i znaleźli się tacy, którzy odkryli i odkrywają wszystkie jej matactwa. Teraz pani D. siedzi w domu (chora na złodziejstwo) i nawet ryja z niego nie wystawia.

Edyta

@Wiki, a to potwierdzone informacje? Ja, nie nie znalazłam nigdzie takich informacji, że firma została sprzedana? Przejął ją, ktoś inny ale działa pod tą samą nazwą? Ktoś z Was może potwierdzić te infromacje?

sss

Tak jest. 100% udziałów zakupiła grupa Alpine Bau CZ

Wiki

W miarę normalna wreszcie praca. Zarobki trochę marne, ale trudno się dziwić bo takiego draństwa, które mam nadzieję minęło bezpowrotnie świat nie widział. Ludzie pracowali jak woły w kieracie i dla kogo? Bo na pewno nie dla siebie. Nic się nam nie należało bo byliśmy tylko najemnikami bez prawa głosu. Zniszczyli firmę a na koniec sprzedali z długami i ogłupiałymi ludźmi. Skandal. Tylu wartościowych ludzi odeszło i przez kogo? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Marek i Jarek

Firma Dromil z z Żywca jest firmą, która nie płaci. Nie podejmujcie żadnej współpracy z Dromilem. Oszukali już niejednego.

Samuel
@Marek i Jarek

Może Pan, Panowie albo Pani powiedzieć której firmie Dromil nie płaci? Nie jest to prawda.. Podam prawdziwą odpowiedź. Firma ma dużo robót, zatrudnia nowych ludzi, którzy mają pensje na czas i funkcjonuje jak inne firmy budowlane.

J.K.

Pani D.C. kombinuje w papierach. W dokumentach ma bałagan (celowy) po to, żeby nie zapłacić .

Samuel
@J.K.

Pani D.C. już w firmie Dromil nie pracuje. Już nie ma bałaganu w z księgowości.

Gacek

Bajzel, bajzel , bajzel. Wspomnę też o pani D.Przypomniał mi o niej przedmówca. Ma fajną fuchę. Ciągle krąży tam gdzie nie powinna i buja w obłokach oraz zastanawia się, co zrobić, żeby nie zapłacić. Takiej pani, to dobrze.

JANEK

Nic dodać, nic ująć.Bardzo niesolidna firma. Nie płacą za solidnie wykonaną pracę. UWAGA: Przestrzegamy przed Dromilem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dromil - Żywiec

Dromil