Opinie o Smart Systems w Gdynia

Firma Handlowa; Branża: Nowoczesne Technologie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Systems w Gdynia

jar Nowy wpis

To oszuści, ciągle zmieniają lokalizację, uciekają, to kombinatorzy, nie polecam nikomu.

tokon Nowy wpis

Stanowisko jak najbardziej atrakcyjne @tiaoak, tylko, że musisz znać bardzo dobrze język angielski, ponieważ praca odbywa się w takim otoczeniu, z benefitów czeka na Ciebie prywatna opieka medyczna czy też multisport

smiley Nowy wpis

nie takt, gdyby patrzeć na daną stronę pod względem tego czy zdjęcia są stare czy nie to możnaby zwariować, Patrząc na te młode uśmiechnięte osoby nasuwa się wniosek że są zadowoleni ze swojej pracy :D chciałbym do nich dołączyć, mój uśmiech powala prawie wszystkich :) chcę jako przedstawiciel handlowy wprowadzić nowe jakości, piszą że jast kasa z pensji, z premii i z prowizji, są gokarty, wspólne mecze piłki nożnej i wiele innych .... ale , jest jedno ale,, gdyby tylko ktoś z grubsza przyblizył podstawę netto??

zofia kalafior-bluszcz

ja również szukam wszelkich informacji o zatrudnieniu w Smart Systems, bardzo by mi pilnie zależało na takiej pracy bo to moja branża z zamiłowania i wykształcenia. jednakże nie moigę zadnych konkretnych informacji odnaleźć w internecie. ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat albo może mnie skierować gdzieś?

Przedstawiciel Handlowy

Plytka 5 minutowa rozmowa

Dlaczego chce pracowac w tej firmie

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Nie takt

Coś uważam, że ta strona smart systems nie jest do konca dopracowana jakieś stare zdjęcia i to odpiero po przegrzebaniu się przez stronegłówną która nie do końca działa. Dopiero sprytnym sposobem udałosię mi jakieś artykuły znaleźć. Jest tam jakaś praca bo niestety ze strony nic się nie dowiem konkretnego

maciek

tam naprawde to praca handlowca może wyglądać w różnie, w zależności oczywiście od firmy i produktów czy usług, które ma się do sprzedania, ale w dużej mierze polega na tym samym - na utrzymaniu dobrych relacji z klientem, na budowaniu pozytywnego wizerunku w firmie itd. No a czy praca dla kazdego.. nie sądze.

Iwona

Ja pisalam przedstawicielach...

Iwon

Pracowalam dla firmy(usunięte przez administratora)rzeswietlaja przedstawicieli na kazdym kroku, codziennie slyszy sie ze jest sie kiepskim albo wrecz nieudolnym pracownikiem, nie motywuja swoich pracownikow, a placa to 12.OO a pracuje sie po 12 godzin dziennie i zawsze jest zle i malo, nie polecam tej firmy, czeste wyjazdy calo tygodniowe, a nie placa zadnych diet, trzeba sie samemu zywic w hotelu co nie jest najtanszym sposobem przetrwania tygodnia, poza tym umieszczaja w obskurnych hotelach a sami dyrektorzy spia w 5 gwiazdkowych, pozdrawiam wszystkich smartow Iwona.

kaja

ojoj, w firmie nie dzieje się dobrze, co z tą ofertą na przedstawiciela handlowego, ktoś wie? bo z warunkami to różnie, da się zawsze negocjować

Madz

Jakieś opinie o pracy Handlowca/Przedstawiciela Handlowego w tej firmie??

on/ona/ono

(usunięte przez administratora)nie wypłacają pensji pracownikom. Nie polecam zatrudniania się.

Zbyszek

Na innym forum przeczytałem, że nie polecaja pracy dla smart systems, podobno płaca kiepsko, coś około 1200.

Ktoś Nowy wpis
@Zbyszek

Na Call Center-jeszcze mniej :)

kazek

dzisiaj bylem na takiej prelekcji-zaproszenie owszem ladne i nic pozatym bzdurna pogawedka o niczym konkretnym zecz idzie okupno jakich pierdul za duza kase za to ze wysluchalem tych bzdur otrzymalem prezent gwarantowany w postaci kremu do rak i to zamiast 50gr.bylo o polowe mniej.zastanawiam sie kt na gloszenie takich bzdur daje zezwolenie nie macie za grosz wstydu by ludziom taki kit wciskac

s

z tego co widzę czytając wpisy tutaj firma musi naganiać nowych pracowników, a przy obecnym braku pracy nikogo to nie dziwi ;) Po drugie wydzwaniają do ludzi i namawiają na spotkania na których sprzedają "#@$%" za 2x większe pieniądze niż gdzie indziej ....

on

Nie tylko Ty zostales zaproszony na rozmowe i nie tylko Ty nie masz pojęcia czy warto :) ale zobaczymy może ktoś cos napisze :). Czym dokładnie się oni zajmują jak wygląda praca przedstawiciela tzn., czym się zajmują?? otrzymujesz samochod, czy wymagają wlasny, laptopa trzeba posiadac wlsnego?? Czy zupełnie praca wygląda inaczej, jeżeli tak to jak?? :)

grzesiek

Wlasnie zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna do firmy smart- system na stanowisko przedstawiciel handlowy czy ktos zna szczegoly pracy oraz waronkow jakie produkty sprzedaja i czy jest to tylko ten robot rumba jak dzialaja tam przedstawiciele pensja i realne zarobki jakie sa tez narzedzia spracy czy oferuja auto i jakto to wyglada od strony technicznej informuje tez iz jestem umuwiony na jutro a po przeczytani tych opini naprawde sie zastanawiam czy warto pomocy!!!

Ciekawy

Jeśli jest tak cudownie to dlaczego ciągle pojawiają się ogłoszenia rekrutacyjne. Tzw. Rekrutacja ciągła wynikająca z ogromnej rotacji kadr ???

BydL00rD

pracowałem na cc, praca łatwa, warunki komfortowe, płacą

slayer

firma rekrutuje obecnie na MCC. proszę o informację jak zarobki i coś o strukturze CC (ile konsultantów itp) i funkcjonowaniu CC (jak wygląda outbound i inbound) z góry dzięki

tom

powiem szczerze ze do kilku rzeczy można by się przyczepić w tej firmie. Ale w porównaniu do tego jak pracowałem wcześniej jest naprawdę nieżle. najważniejsze że pieniądze zawsze na czas. ciężka praca to to nie jest, z reszta mamy dużo przerw na których można zajarac i pogadać z kolegami. ogólnie na plus

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Systems - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Systems?

Kandydaci do pracy w Smart Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Systems