Opinie o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Agata

Czy są na forum mobilni kasjerzy lub po prostu kasjerzy, którzy wiedzą coś na temat pracy, o którą pyta użytkownik @GIEM.? A ogólnie ktoś chciałby się wypowiedzieć o pracy w sklepie Dino Polska w Iłowie? Szukają kogoś nowego do pracy? Odpowiedzi mogą pomóc bezrobotnym z okolicy.

Agata

@Kladia a teraz po kilku miesiącach nadal jesteś zadowolona z pracy w Dino Polska? Jak wygląda Twoja praca? Czy Dino Polska jest dobrym pracodawcą? Jak wygląda socjal w tej firmie?

Kladia

Ja zaczełam prace w Dino miesiac temu i nie mam żadnych zastrzezen wiec nie wiem skad te opinie....

zuza

praca dino trablice nie polecam 3 miesiące wytrzymałam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dino Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kasjer/Sprzedawca dyskont paliwowy
Iłowa
Goldfinch Investments Sp. z o.o.

Prace w Dino polecam jak ktoś ma stalowe nerwy i siły niczym robokop. Przedmiotowe traktowanie to tez jedna z zalet, wyrabia sie osobowość:)

buggs

to chyba dość małe stawki.. nie wiem czy praca jako kasjer-sprzedawca też podobnie wygląda.Według oferty jest to dość ciekawe zajęcie, chętnie bym wysłał CV

zielony rynek umowa o dzieło 7zł za godzinę 0,45zł za 1 km dojazdu do danego miejsca własnym samochodem

arek

witam mam pytanie ile powinni zaplacic za szkolenie na ktore wysyla sie pracownikow dino ktorzy zawarli umowy o dzielo z zielonym rynkiem

@arek

7 zł na godzinę plus koszt dojazdu tj.0,45zł za 1km

Abc

Jest mozliwosc awansu z kasjerki na kierownika. Jest tak u mnie obecnie moja kierowniczka byla kasjerka 2lata potem zastepca kolejny rok a teraz jest kierownikiem..., mozna, mozna! Tylko chcieć

JOLA

Cyrki sobie robicie w DINO nie dość ,że płace są jak kot napłakał to trzeba pracować za pięciu.To jest wyzysk pracownika.A WY tam na wyższych stołkach jakie macie premie na święta ??????? Bo My zwykli pracownicy zapierdzielamy na Wasze wypłaty i premie.Święta są RAZ w roku i żeby nie dać jakiegoś talonu na Święta ????ŚMIECH NA SALI !!! Teraz się nie dziwię , że ludzie nie chcą pracować w dino.Dostaniesz wypłatę to człowiek musi się zastanawiać co kupić a rachunki trzeba opłacać a do kolejnego 10 nie wiadomo czy starczy.WY TAM NA WYZSZYCH STOŁKACH ZACZNIJCIE SZANOWAĆ NAS bo dzięki nam to dino istnieje. My zapierdzielamy jak woły a wy plaszczycie dupska na stołkach i liczycie zera.

Robert

Byłem ostatnio w Dino w Barcinie. Ten sklep to jakaś porażka. Obóz pracy niemalże. W środku strasznie zimno. Rozumiem, że to pewnie zarządzenie odgórne - ale kasjerki pracują jakby były tam za karę, co więcej odzywają się wulgarnie jedna do drugiej, przy klientach. Prostactwo i tyle!

stala klientka

Witam wszystkich robiacych zakupy w markecie dino w Ilowej.Widac duze zmiany kierowniczka nowa,mloda ale daje rade powiedzialabym ze nawet lepiej niz jej poprzedniczka,ale co sie dzieje z pracownicami non stop nowe twarze,a gdzie sie podziala nasza pani Iza super kobitka zawsze usmiechnieta,pomocna drugiej takiej nie ma,wszystkie dziewczyny jakies naburmuszone chodza szczegolnie pani Magda reszta ok.Kobiety nie jest tak zle w tym markecie nie bojcie sie tam pracowac uwierzcie w innych marketach jest sto razy gorzej!!Obserwuje to wiem.Ruszajcie skladac papiery zeby te dziewczyny ktore tam jeszcze zostaly mialy lzej.Pozdrawiam i trzymam kciuki za zaloge dino w Ilowej.Wasza wierna klientka.

vip

czy osoba z orzeczeniem ma szansę na awans

ilaa

sklep czysty dotowarowywany ciągle ale czy ktoś widzi jak my pracownicy się musimy napracować>? że czesto jest tak ze nia ma czasu na przerwe ? przyjdzie taki "klient" buc i on rząda otwarcia wiekszej ilosci kas bo on jest na zakupach a my ekspedientki mamy usługiwac od zaraz. Czy ktos pomyslal ze my tez musimy jesc i pic jak inni i troche odpoczac w ciagu 8 h pracy?! atmosfera fajna praca ciezka idzie sie przyzwyczaic

klient2

Uwielbiam robić zakupy w Dino Iłowa .Dziewczyny uśmiechnięte, pomocne,pracowite widać to jak zapierdzielają codziennie.Sklep zadbany miło się wchodzi na zakupy tam gdzie gości UŚMIECH I MIŁA ATMOSFERA. Pozdrawiam stały klient.

Klaudia

Co za głupoty piszą ją też pracowałam i nic takiego nie było kto wam daje takie pomysły terminy są wyrzucone pracownicy są sprawdzani przed wyjściem i nikt nie leży sklep zadbany idzie zobaczyć inne markety A pracowników jest za mało ale to nie zależy od kierowniczki tylko od ludzi którzy są nad nią zamiecie się z tymi dziewczynami na jeden dzień

T,AK

JA TEŻ PRACUJE W DINO W IŁOWEJ U NAS TO LUZIK PO TERMINY MOŻNA BRAĆ KIEROWNICZKA NIC NIE MÓWI A WRĘCZ KAŻE BRAĆ ŻADNEJ KONTROLI JUŻ DAWNO NIE BYŁO PIWKO JOGURCIKI 1, 2 DNI PO TERMINIE NIC IM NIE JEST NO I MOŻNA KOMUŚ JE SPRZEDAĆ NA LEWO TO DO WYPŁATY DOCHODZI 300ZŁ 400ZŁ ZALEŻY ILE SIĘ WYNIESIE

T,AK

KOCHAMY PANIĄ KIEROWNIK ZA TE POZWOLENIA BRANIA CHOCIAŻ ,ONA SAMA BIERZE WIĘCEJ PO TERMINÓW CZEKOLADKI,ŚLEDZIKI ITP ,NAM CHOCIAŻ ZOSTAWIA PIWKA I JOGURCIKI . POZDRAWIAMY

b

kasjer 1800 zł?brednie!trzy lata pracowałam i nigdy nie dostałam nawet 1400 zł.premie miały osoby które dobrze donosiły na koleżanki do kierowniczki na koleżanki.nie polecam pracy w dino.beznadzieja!!!

rapido

A île za zarabia kierownik w dino?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Iłowa

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska