Opinie o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Mała mi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy ktoś pracuje jako kasjer mobilny? Jakie wynagrodzenie za pracę jest? Czy pokrywają koszty paliwa? Jak to wygląda w praktyce?

Czy w Dino Polska są szkolenia zewnętrzne?

GIEM.

Wytłumaczy ktoś na czym polega praca mobilnego kasjera?

Xd
@GIEM.

W sumie pracuje jako mobilny od niedawna ale chodzi o to że jeździsz po różnych sklepach w województwie.

Użytkownik Nowy wpis
@Xd

Możesz coś więcej opisać

Użytkownik Nowy wpis
@Xd

Można prosić więcej informacji

Gabriela

A ja sie wypowiem na temat sklepu Dino w Wielkiej Wsi, ostatnio zatrudniłam sie na stanowisku kasjera, odrazu w pierwszy dzień na kasie, raz mi ktoś tam wyjaśnił później radź sobie sama, kierowniczka niechętna do pomocy, musze na mięsie a czasem na kasie, ktoś coś ukradnie ja odpowiadam i bulą moje pieniądze za to ze ktoś coś ukradł bo nie ma ochroniarza, są kamery ale nikt na nie nie patrzy, kierowniczka odbiera swoje prywatne telefony, tyle ze zamówienia zrobi, ostatnio byłam z nią na zmianie, był ruch to kazała mi z przerwy zejść i iść na kase bo ona nie pójdzie a mi przysługiwało przerwa, przerwa trwa tylko 15 minut tak samo po 12 godzinach pracy 1 przerwa na 15 minut. Rozmowa też była spk koloryzowane ale nikt wam nie powie ze wy nawet podpaski musicie mieć podpisane czy nie wyniosłyscie nic ze sklepu, telefonu nie możesz mieć wgl przy sobie bo ci robią zdjęcia i musisz sie tłumaczyć a kierowniczka z chłopakiem swoim rozmowę prowadzi a nie związanego z pracą. Płaca też (usunięte przez administratora) za tyle obowiązków i za takie pieniądze nie warto pracować tam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dino Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Olek

Jakieś podpowiedzi czy potrzebują teraz pracowników?

Martuchaaaaa
@Olek

Na stronie kariera tam można aplikować.

@Martuchaaaaa

Masz rację, pod tym adresem można znaleźć oferty pracy Dino Polska: https://marketdino.pl/kariera/. Poszukują pracowników do pracy w terenie, w centrali, na magazynie i w marketach. A ty zamierzasz aplikować do tej firmy, jakie stanowisko by Cię interesowało?

Lola
@Olek

Tak. Zgłoś się.

Dino

Dino daszyna to najgorszy sklep z którym się spotkałam obecna kierowniczka to najgorszy pracownik z jakim się spotkałam nie kopetentna, nie umie zrobic zamówień pcha się tam gdzie jej nie chcą i nie lubią bo jest kapusie regionalnej A ta druga zwalnia ludzi którzy są lepsi od niej. Moje sugestie dla Dino Polska: Takie że regionalna zwalnia dobrych pracowników A zastępuje kapusiami gamoniami których sama wybie chociaż sama nic nie umie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Regionalna z daszyna zwalnia dobrych pracowników A zastępuje remontami którzy nic nie umia jak obecna kierowniczka

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Dino Polska? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Tak gdzie pracuje jest wspaniałym atmosfera

Badacz rzeczy nie.

Co Ty powiesz- a czy otrzymałeś regulamin wynagradzania?. Ma to wpływ na ocenę- bezstronną Twojego awansu w firmie.

@Badacz rzeczy nie.

Może wyjaśnisz użytkownikom, czym jest wspomniany przez Ciebie regulamin wynagradzania w firmie Dino Polska w Iłowie? Co konkretnie on zawiera? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum, ponieważ na ten moment Twoja wypowiedź może się okazać dla użytkowników niezrozumiała.

gość

Ja też pracuję w dino ale o takiej kasie jeszcze nie słyszałam pomarzyć tylko można. Ten sklep to porażka.U nas jak by całą załogę z biura wymienili to może by było lepiej. Bo to co one wyprawiają to się w głowie nie mieści.

X
@gość

Co wy piszecie pracuje w Dino od pół roku wypłata zawsze nie mniejszą niż 2000

Badacz rzeczy nie...
@X

Gratuluję lecz 2200 brutto mam.

@X

A gdzie jest fundusz socjalny i inne świadczenia- a gdzie regulamin wynagradzania?.

Klient

Dino w Bełchatowie na Wspólnej. Nigdy tam nie pracowałem, jestem klijentem. Super atmosfera, jak w sklepiku na Dzikim Zachodzie. Bardzo swojsko, każdy się zna. Nie ma tłumów i wyścigu szczuru. Pracownicy przyjaźnie nastawieni do klijenta, jak już wspomniałem - bardzo swojsko, normalnie; bez sztuczności. Klient nie jest bombardowany nachalnymi reklamami. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte, kulturalne, aż miło robić zakupy. Na sklepie czysto i przyjemnie - nie to co w francuskich i niemieckich sklepach. B. dobre ceny. Żywność zawsze świeża, smaczna. I wiesz, że płacisz swojemu.

@Klient

Zajrzyj na zaplecze socjalne dla pracowników- włosy Ci dęba staną.

Badacz rzeczy nie...

Bieda, aż piszczy- zaplecze godne pożałowania, nie ma czym myć podłóg- zużyte myjki do podłóg, brak oddzielnych toalet dla mężczyzn i kobiet, brak szatni.

Agata

@X, czyli z kwestii wynagrodzenia jesteś zadowolona. Możesz jeszcze powiedzieć czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i jak wygląda system czasu pracy, czy można dopasować grafik oczywiście w miarę możliwości do swoich potrzeb? Zachęcam również inne osoby, które są zatrudnione w Dino Polska o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

anonin

praca w dino jakie zarobki

Filip

Dobra firma to i pewnie dobrze się pracuje?

załamana

A jeśli to klient obraża Cię wyzywa poniża i szmaci ? Nie wiem czy był pod wpływem alkoholu ale raczej nie to taki typ nerwusa , ciągle mu coś w sklepie przeszkadzało na stoisku mięsnym również zdenerwował koleżanke. To jako kasjerka mam się uśmiechać i go szanować ? Jak traktować takiego klienta ? Miałam wezwać ochronę ? Klienci z kolejki mówili nawet ,że mam prawo wezwać go sądu za poniżanie i obrażanie .I co w takim przypadku robić ?

Tygrys
@załamana

Droga Załamano, w takim przypadku ochrona - polecam siebie, jestem najlepszy w łódzkim. A jak nie ma ochrony to bomba na twarz i dziękuję. Ps. Nie było tam żadnego mężczyzny w pobliżu, który postąpił by jak mężczyzna? Ja szybko gaszę takich gości.

Iza

Chyba nie jest tak źle skoro jest cisza na forum?

Agata

@szczera czyli często tak jest, że Wasi przełożeni pomagają Wam w wykonywaniu obowiązków? To znaczy, że możecie w Dino Polska liczyć na ich wsparcie. Rozumiem, że prezentów na święta nie dostaliście, a czy była jakaś wigilia pracownicza?

@Agata

Nigdy nie było nawet regionalna życzeń nie złożyła

K.B

Piszecie o zakazie wyjścia na papierosa przecierz przerwa jest to mogę z nią zrobić co chce nie muszę jeść tylko wyjść na zewnątrz nie może mi zakazać wyjść na zewnątrz w czasie przerwy

szczera

Praca w Dino , jak każda, tylko czasami jak ktoś awansuje na wyższe stanowisko to zaczyna się problem i zazdrość , dlaczego ta osoba a nie ja . Moje zdanie na temat sieci jest dobre , są plusy i minusy jak w każdej pracy ale wspominając ostatnie lata pracy w prywatnej firmie cieszę się , że znalazłam pracę w Dino . Jeśli mogę się podzielić uwagami to nie wszyscy kierownicy siedzą tylko w biurze na telefonie znam takich , którzy pracują tak samo jak zwykły pracownik. Faktem jest , że dobrze byłoby, gdyby pracodawca w świąteczny czas podziękował swoim pracownikom za ciężką pracę dając jakieś bony do wykorzystania w sieci , przecież zakupy i tak robimy w naszych sklepach więc co za różnica . Ludzie uwierzcie , że te złe opinie to piszą osoby , które myślą że praca w sklepie to siedzenie na stołku i wychodzenie na fajki bo i takie osoby się znajduje pomimo zakazu i to one są wielce przepracowane . Ja jestem bardzo zadowolona z pracy i proszę nie wierzcie w te złe opinie

Agata

@1234 czy mobbing to dla Ciebie poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Bo właśnie taka jest jego definicja i chciałabym wiedzieć czy na pewno to wystąpiło w sieci Dino Polska. @ON a czy innemu przełożonemu nie da się zgłosić predyspozycji do grafiku?

Praca w Dino. w Checinach. to porażka zmiany daja po znajomosci jak masz nie masz znajomości to pracujesz na druga zmiane bo jest wiecej roboty czesto stosuje sie mobing. Kasjerka. Andrzelika chodzi i sie obija

Lila
@1234

Co Ty za głupoty gadasz ? Znajomości,żeby pracować na rano.w jakim Ty świecie żyjesz?

ON
@Lila

Tak prawdę mówi ci co sa prywatnie znajomymi kierowniczki to maj grafik układany jak chcą .A pozostali albo pracują kilkanaście dni pod rząd albo same drugie zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Iłowa

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska