LUKAS

Ligota

Opinie o LUKAS

DŁUGOLETNI PRACOWNIK 2011-04-04 14:57:33
PRACOWNICY W NASZEJ FIRMIE PRACUJĄ NAWET 12 LAT I DŁUŻEJ SPRAWDZENI PRACOWNICY WOGÓLE NIEROTUJĄ. LUKAS ORGANIZUJE SPOTKANIA INTEGRACYJNE DLA ZAŁOGI WARYNKI SOCJALNE B.DOBRE DUZO SZKOLEŃ MOŻNA SIE SPORO NAUCZYĆ OBIEG INFORMACJI PRZEJRZYSTY . POLECAM MŁODYM LUDZIOM!!!
anonim 2011-07-03 13:57:21
jestem w lukasie kierowcom jeżdzę juz tu 9 lat robota jest też zimą w lecie zarabiam dużo bo i kursów jest więcej do domu zaglądam prawie ciedziennie bo i kursy są nie dalekie kasę dostaje na czas samochody są naprawiane w naszym warsztacie jak tylko się coś spieprzy to zaraz to naprawiają jezdzi sie ilesie chce inni kierowcy tez długo pracuja nawet kilkanascie lat i u nas można brac urlop nawet latem oby tak dalej tera jeż bardzo dużo kursuw można zarobić kierowca
pracownik biurowy 2011-07-22 11:41:20
dobra firma polecam, zarobki przyzwoite, dużo się dzieje koledzy z działu pomagają w szkoleniu, ostanio byliśmy na spotkaniu integracyjnym dla pracowników było sympatycznie można w Lukasie zdobyć doświadczenie i wiedzę ......
kierownik 2011-08-01 13:07:30
oszukujcie się dalej; z braku laku i kit dobry; życzę powodzenia w kontynuowaniu kariery zawodowej w firmie Lukas. Pozdrawiam. BS
Zostaw swoją opinię o LUKAS - Ligota
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUKAS