fischerpolska

Kraków

Opinie o fischerpolska

ph 2014-11-08 00:32
jak sie pracuje na stanowisku ph w fischer, jakie narzędzie, jak szybko rotują pracownikiem, jaka kasa do wyrobienia (relana kasa)
jeżyk 2016-05-02 21:17
czy nadal poszukiwany jest u nich inżynier wsparcia sprzedaży?
Komandos 2016-12-12 22:01
Ta firma to już blady cień tego co było kiedyś. Ptasi prezio i blondasek ze stolicy narobili syfu trudnego do posprzatania.
Plany wywal ne w kosmos, bajzel i marne zarobki jak na branżę.
jon 2017-01-10 16:58
Podobno przyjęli Artura Hoffmana z SIGu, więc firma pójdzie szybciutko na dno, ponieważ na robieniu dobrego wrażenia (w czym Artur się wyspecjalizował przez lata pracy w SIGu) nie zrobi się budżetu. Do tego A. Hoffman jako prezes to śmiech na sali. To człowiek, który nie szanuje ludzi.
Mikołaj 2017-04-20 23:28
Byłem na rozmowach w lutym , rekrutacja na stanowisko PH.
Na spotkaniu obecny wymieniony tutaj dyrektor p. Adam H. i jeden z kierowników na Polskę Południową. Sama rozmowa dosyć luźna , choć kierownik wyraźnie spięty i zadający nietaktowne pytania.
Wszystko można zrozumieć , ale brak jakiejkolwiek informacji co do wyników tej rekrutacji to już jest kpina , tym bardziej że należę do handlowców z długoletnim (ponad 15 lat) doświadczeniem w branży.
Później z rynku dowiedziałem się , że przyjęli jednego z kandydatów , co nie zmienia faktu , że pozostał niesmak.

Mikołaj 2017-04-20 23:31
Artur H. oczywiście , mój błąd.
Zostaw swoją opinię o fischerpolska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fischerpolska