Agrea

Rzeczyca

Opinie o Agrea

ta 2014-07-01 11:31
Proszę powiedzieć w jakiej sytuacji finansowej teraz jest Agrea ?
abc 2015-11-09 19:20
Odp
Ronald 2016-01-13 16:33
Witajcie,
proszę o informacje na temat pracy w magazynie. Czy pieniądze dla pracowników są na czas? Czy godziny są rozliczane uczciwie? Czy wszystko na legalu? Bo rolników to wiem, że oszukują na kasie jak się tylko da
Ronald 2016-01-13 16:33
Witajcie,
micky maus 2016-01-14 22:25
Kasa na czas zawsze jest ! Czasami 2 dni się spóznią ale to żadne kłopot!
Praca jak każda inna robić trzeba a kasa z nieba nie leci
według mnie polecam
micky maus 2016-03-20 11:02
Nie ma tragedi na magazynie około 2 tyś wychodzisz masz zmiany nocki i dniówki
i kierowców na ciężarowe też szukają
micky maus 2016-04-16 21:55
Możesz starać się na drivera są miejsca biorą na przyuczenie
kasa na czas
micky 2016-07-05 22:12
Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych przez firmę AGREA
boniek 2016-08-28 07:19
Witam wszystkich co się tak produkują. .... a więc jeżeli chodzi o mnie to myślę że jak ktoś ma choć grosz ambicji i samozaparcia to potrafi się odnalesc w każdej pracy... a co w innych firmach jest lepiej nie trzeba pracować? Masz etet i tylko po wypłatę przuchodzić ? Trzeba pracować jak wszędzie a poeniadze są jakie są tylko mogli by naszym dać więcej bo naprawdę pracują a nie to co Ukraińcy ...a mają więcej na godzinę a walą ściemę jak się da.... jeżeli Polacy mieli by na godzinę tyle co Ukraina to by się nikt nie zastanawiał czy przyjść czy nie.... i jeszcze jedno mnie tu dziwi bo wszyscy piszą jak z firmą przyjść czy nie przyj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie jak wam się nie chce robić to wypie..... za granicę wiadomo jest jak jest ale jeżeli będziesz pracował to dostaniesz wynagrodzenie może nie na czas ale każdy ma jakieś problemy.....
jacek 2016-08-30 10:41
A nawet ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, co oznacza, że rotacji wśród pracowników nie ma. Dobra atmosfera to połowa sukcesu w firmie.
micky 2017-04-06 18:41
Zupełnie inna firma nie wiem skąd takie informacje...
Agrea ma zupełnie innych właścicieli .wprowadzasz ludzi w błąd swoją wypowiedzią dodatkowo oczerniasz prawdziwą firmę
Prawnik 2017-05-09 22:00
Jeżeli nie możecie odzyskać pieniędzy za wykonane transporty, obojętnie czy zleceniodawcą był pośrednik, czy też sama AGREA, zwróćcie się o płatność do Jeronimo Martins. Zgodnie z prawem transportowym, jeżeli pośrednik i nadawca nie uregulował należności za transport, ten obowiązek ciąży na odbiorcy towaru. Sprawę macie wygraną. A reszcie poszkodowanych polecam wytoczenie sprawy członkom zarządu, Tomaszowi Wołuniowi oraz Andrzejowi Kotasowi. Pozdrawiam
maestro 2017-06-14 11:01
Bardzo dziękuję za pomocny wpis, zastanawiam się dlaczego moderator usuwa wpisy dotyczące oszukańczych działań zarządu Agrea. Mam nadzieję, że już niedługo nie będzie miejsca dla takich złodzieii, a ich majątki też ktoś zajmie. UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW, NIE PŁACĄ !!!!!!
anita 2017-07-04 21:05
Płacą na czas a praca jak to praca
Trzeba szanować co się ma
micky 2017-07-14 11:27
Ktoś tu liże 4 litery :)
powiedzmy sobie prawdę konkurencja ich zjadła że wgl jeszcze się trzymają to pełen podziw
oszukany przewoznik 2017-07-21 09:40
Szanowni Państwo !!! Temat oszukańczych działań Agrea i Logi Partnera jest zgłoszony do UWAGI i zawiadomiona Izba Skarbowa w Bydgoszczy. Proszę Wszystkie osoby poszkodowane o zgłaszanie swoich uwag i sugesti na adres ; uwaga@tvn.pl. Nie pomoże wyslemy petycje do Ministra Sprawiedliwości
tak bywa 2017-07-24 17:45
Agrea to już Historia na stronie GTL Leasing są już ich wszystkie auta i naczepy https://gtl.otomoto.pl/shop/
Współczuć tylko wszystkim oszukanym bo kasy już zapewne nie dostaną ..
I tak oto kończy się pewien etap historii Firmy AGREA ..
Natalia 2017-07-27 14:23
@maestro jeśli jakiś wpis został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Warto zapoznać się z nim przed zostawieniem posta. Czy nadal nie wypłacili Ci pieniędzy?
maestro 2017-07-28 15:05
Pani Natalio, obraźliwych słów nie użyłem żeby usuwać wpis. Chronicie oszustów. Pieniędzy nie wypłacili!!!! Właśnie siędzę i piszę list do Ministra Sprawiedliwości - może on panem którego nazwiska nie wymieniam bo nie chce używać słów obraźliwych (piezes agrea) się zainteresuje. Banda złodzieii. Właśnie otrzymałem nr tel. do pana Kut.... a
Maestro 2017-08-01 04:34
Panie Kotas, do końca Waszych dni bede wysylal skargi na wasza oszukancza dzialalnosc. Wszystkich poszkodowanych przez firme Agrea jak i firme Logi Partner zachecam do zglaszania problemu do Uwagi TVNu jak i do prokuratury krajowej mailto:biuro.podawcze@pg.gov.pl.
Andrzej 2017-08-01 19:22
Składajcie zgłoszenia do Ministra Sprawiedliwości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres skargi@ms.gov.pl; lub
faxem na nr: 22 23-90-655, moje zgłoszenie poszło i codziennie będe wysyłał, aż do skutku... Niech się zajmą wyzyskiwaczami z zarządu ich majątkiem,
Xawier 2017-08-01 22:29
AGREA Tomasz Wołuń

Pakowanie / Pakowanie - maszyny i urządzenia
Poznań, Ślężańska 10

602 666 689 Kontakt do platnosci !!!!!!
Legatus 2017-08-21 11:27
Nasza kancelaria poprowadzi windykacje należności z zaległych faktur lub wynagrodzeń przeciwko dłużnikowi Agrea.

kancelaria.legatus@gmail.com
AD 2017-09-11 20:04
jestem oszukanym kierowca którry nie otrzymał pieniedzy za pare miesiecy.
Wiadomo podstawa plus reszta pod stolem. PS jest nas wiecej kierowcow. ktos by pomogl ??
były ziomek 2017-09-13 15:21
Trzeba było więcej paliwa kraść to byś nie był oszukany
Zresztą są zdjęcia nagrania z waszych akcyjek więc sami na siebie bata ukręciliście
Natalia 2017-09-15 09:44
@AD czy zgłosiłeś to gdzieś? A może rozmawiałeś o tym z pracodawcą, czemu nie dostałeś pieniędzy? Czy zdarzało się tak wcześnie? Od kiedy pracujesz w firmie Agrea? Czy komuś też zdarzyło się, że nie dostał wynagrodzenia?
Boniek 2017-09-22 07:25
Co dalej z firma wiecie cos ?
Natalia 2017-09-27 16:43
@ADAMEX @Adi na forum nie możecie nikogo obrażać. Polecam abyście zapoznali się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie opinię. Czy ktoś pozostawi swoją opinię na temat pracy w Agrea?
Michał 2017-09-27 19:06
Mam ten sam problem. Czy zgłosiłeś to gdzieś?
ADAMEX 2017-09-27 21:02
Pani Natalio, proszę o oświecenie- kogo swoim postem obraziłem ? Wykonaliśmy wzorowy transport czasowo i bez zastrzeżeń odbiorcy, a gdy minął termin płatności napotkaliśmy na mur milczenia, blokowanie połączeń i brak jakiejkolwiek informacji nt płatności. Zatem trudno określić firmę Agrea mianem altruisty, nieprawdaż ? Nazywajmy rzeczy po imieniu, zostaliśmy oszukani i tak się czujemy. Swoich praw dochodzimy we wszelkich możliwych instytucjach, a co do wpisu będziemy umieszczać na wszelkich możliwych portalach, po to aby kolejny przewoźnik nie wykonał ,,charytatywnej" usługi dla Pana Wołunia. Pozdrawiam :)
Natalia 2017-10-03 16:12
@ADAMEX Proszę jeszcze raz przeczytać swój post do końca, a będzie Pan wiedział kogo obraził. Proszę wszystkich o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Agrea. Czy ktoś podzieli się jeszcze swoimi doświadczeniami z pracy w Agrea?
Były Driver 2017-10-04 16:03
No jak jest nie płacą zalegają z wypłatami od Czerwca a mamy już pazdziernik ciągle oszukują kręcą ...
Dno Dno Dno ... Do niedawna nawet było okej w tej chwili to jest totalna padaka...
Natalia 2017-10-06 16:37
@Były Driver czy próbowałeś się skontaktować z pracodawcą w sprawie zaległej wypłaty? Może firma ma chwilowy kryzys. Warto o tym porozmawiać. Czy ktoś z was jeszcze nie dostał może zaległej wypłaty? Jakie są plusy pracy w firmie Agrea?
ADAMEX 2017-10-07 19:55
Pani Natalio, dziękuję za dobre rady, ale nie zamierzam rozwodzić się nad swoimi postami gdyż prawda nie powinna nikogo obrażać (nie licząc Pana Wołunia), który jak tylko zorientował się że domagamy się należnej nam zapłaty za prawidłowy transport 10.000 PLN stwierdził ,,nie zapłacę- bo nie". Merytoryczną informacją na temat tej firmy jest fakt, że w momencie zapadalności terminu płatności telefony milczą, połączenia przychodzące są skutecznie blokowane, a ich debet rośnie w zatrważającym tempie. Jako przewoźnik nie polecam nikomu współpracy z Tomaszem Wołuniem, nie widzę żadnych plusów pracy dla oszustów. Powtarzam OSZUSTÓW. Jeśli występuje Pani na forum jako mediator; proszę zapoznać się ze sprawą niezapłaconej nam od ponad 2 miesięcy FV 282/2017/K, a dopiero później żarliwie bronić p. Tomasza i jego ,,imperium". O ile warto. Pozdrawiam.
oszukany 2017-10-11 17:39
agrea za towar odebrany też niepłaci .Nawet nieodbierają telefonów a wejscie na firme jest niemożliwe.
LUL86 2017-10-13 12:03
Z takim dziadostwem powinno się jechać: policja, prokuratura i nagłaśniać gdzie się da,żeby kolejni przewoźnicy uniknęli darmowych usług dla Tomasza Wołunia.
oszukany 2017-10-14 19:51
prawdopodobnie ma wejsc w spółke jakis warszawiak.Bo nawet im prąd odlączyli
Zostaw swoją opinię o Agrea - Rzeczyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrea