Opinie o Agrea w Rzeczyca

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agrea. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agrea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrea w Rzeczyca

Co wchodzi w socjal Agrea?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Agrea odbywa się w siedzibie firmy?

xyz Nowy wpis

to Agrea znow istnieje???

Oszukany Nowy wpis

Agrea- Wegefarm ogłosili upadłość

szkoda

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agrea. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Wojtek

Czy firma działa normalnie?

Natalia

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy Agrea obecnie prowadzi rekrutację? Szczególnie interesują mnie warunki, jakie mają do zaproponowania. Jeśli znacie jakieś konkrety dotyczące pracy tam, to koniecznie podzielcie się nimi z innymi użytkownikami forum, gdyż Wasze opinie mogą okazać się pomocne osobom zainteresowanym.

Zenek

Natalia

@ADAMEX @Adi na forum nie możecie nikogo obrażać. Polecam abyście zapoznali się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie opinię. Czy ktoś pozostawi swoją opinię na temat pracy w Agrea?

Mam ten sam problem. Czy zgłosiłeś to gdzieś?

Boniek

Co dalej z firma wiecie cos ?

anita

Płacą na czas a praca jak to praca Trzeba szanować co się ma

micky

Zupełnie inna firma nie wiem skąd takie informacje... Agrea ma zupełnie innych właścicieli .wprowadzasz ludzi w błąd swoją wypowiedzią dodatkowo oczerniasz prawdziwą firmę

jacek

A nawet ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, co oznacza, że rotacji wśród pracowników nie ma. Dobra atmosfera to połowa sukcesu w firmie.

boniek

Witam wszystkich co się tak produkują. .... a więc jeżeli chodzi o mnie to myślę że jak ktoś ma choć grosz ambicji i samozaparcia to potrafi się odnalesc w każdej pracy... a co w innych firmach jest lepiej nie trzeba pracować? Masz etet i tylko po wypłatę przuchodzić ? Trzeba pracować jak wszędzie a poeniadze są jakie są tylko mogli by naszym dać więcej bo naprawdę pracują a nie to co Ukraińcy ...a mają więcej na godzinę a walą ściemę jak się da.... jeżeli Polacy mieli by na godzinę tyle co Ukraina to by się nikt nie zastanawiał czy przyjść czy nie.... i jeszcze jedno mnie tu dziwi bo wszyscy piszą jak z firmą przyjść czy nie przyj (usunięte przez administratora) ludzie jak wam się nie chce robić to wypie..... za granicę wiadomo jest jak jest ale jeżeli będziesz pracował to dostaniesz wynagrodzenie może nie na czas ale każdy ma jakieś problemy.....

micky

Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych przez firmę AGREA

micky maus

Możesz starać się na drivera są miejsca biorą na przyuczenie kasa na czas

micky maus

Nie ma tragedi na magazynie około 2 tyś wychodzisz masz zmiany nocki i dniówki i kierowców na ciężarowe też szukają

micky maus

Kasa na czas zawsze jest ! Czasami 2 dni się spóznią ale to żadne kłopot! Praca jak każda inna robić trzeba a kasa z nieba nie leci według mnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Agrea - Rzeczyca

Agrea
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Szelągowska 25 lok. 4
    61-626 Rzeczyca