Agrea

Rzeczyca

Opinie o Agrea

ta 2014-07-01 11:31
Proszę powiedzieć w jakiej sytuacji finansowej teraz jest Agrea ?
abc 2015-11-09 19:20
Odp
Ronald 2016-01-13 16:33
Witajcie,
proszę o informacje na temat pracy w magazynie. Czy pieniądze dla pracowników są na czas? Czy godziny są rozliczane uczciwie? Czy wszystko na legalu? Bo rolników to wiem, że oszukują na kasie jak się tylko da
Ronald 2016-01-13 16:33
Witajcie,
micky maus 2016-01-14 22:25
Kasa na czas zawsze jest ! Czasami 2 dni się spóznią ale to żadne kłopot!
Praca jak każda inna robić trzeba a kasa z nieba nie leci
według mnie polecam
micky maus 2016-03-20 11:02
Nie ma tragedi na magazynie około 2 tyś wychodzisz masz zmiany nocki i dniówki
i kierowców na ciężarowe też szukają
micky maus 2016-04-16 21:55
Możesz starać się na drivera są miejsca biorą na przyuczenie
kasa na czas
micky 2016-07-05 22:12
Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych przez firmę AGREA
boniek 2016-08-28 07:19
Witam wszystkich co się tak produkują. .... a więc jeżeli chodzi o mnie to myślę że jak ktoś ma choć grosz ambicji i samozaparcia to potrafi się odnalesc w każdej pracy... a co w innych firmach jest lepiej nie trzeba pracować? Masz etet i tylko po wypłatę przuchodzić ? Trzeba pracować jak wszędzie a poeniadze są jakie są tylko mogli by naszym dać więcej bo naprawdę pracują a nie to co Ukraińcy ...a mają więcej na godzinę a walą ściemę jak się da.... jeżeli Polacy mieli by na godzinę tyle co Ukraina to by się nikt nie zastanawiał czy przyjść czy nie.... i jeszcze jedno mnie tu dziwi bo wszyscy piszą jak z firmą przyjść czy nie przyj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie jak wam się nie chce robić to wypie..... za granicę wiadomo jest jak jest ale jeżeli będziesz pracował to dostaniesz wynagrodzenie może nie na czas ale każdy ma jakieś problemy.....
jacek 2016-08-30 10:41
A nawet ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, co oznacza, że rotacji wśród pracowników nie ma. Dobra atmosfera to połowa sukcesu w firmie.
micky 2017-04-06 18:41
Zupełnie inna firma nie wiem skąd takie informacje...
Agrea ma zupełnie innych właścicieli .wprowadzasz ludzi w błąd swoją wypowiedzią dodatkowo oczerniasz prawdziwą firmę
Prawnik 2017-05-09 22:00
Jeżeli nie możecie odzyskać pieniędzy za wykonane transporty, obojętnie czy zleceniodawcą był pośrednik, czy też sama AGREA, zwróćcie się o płatność do Jeronimo Martins. Zgodnie z prawem transportowym, jeżeli pośrednik i nadawca nie uregulował należności za transport, ten obowiązek ciąży na odbiorcy towaru. Sprawę macie wygraną. A reszcie poszkodowanych polecam wytoczenie sprawy członkom zarządu, Tomaszowi Wołuniowi oraz Andrzejowi Kotasowi. Pozdrawiam
maestro 2017-06-14 11:01
Bardzo dziękuję za pomocny wpis, zastanawiam się dlaczego moderator usuwa wpisy dotyczące oszukańczych działań zarządu Agrea. Mam nadzieję, że już niedługo nie będzie miejsca dla takich złodzieii, a ich majątki też ktoś zajmie. UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW, NIE PŁACĄ !!!!!!
Zostaw swoją opinię o Agrea - Rzeczyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrea