Agrea

Rzeczyca

Opinie o Agrea

ta 2014-07-01 11:31
Proszę powiedzieć w jakiej sytuacji finansowej teraz jest Agrea ?
abc 2015-11-09 19:20
Odp
Ronald 2016-01-13 16:33
Witajcie,
proszę o informacje na temat pracy w magazynie. Czy pieniądze dla pracowników są na czas? Czy godziny są rozliczane uczciwie? Czy wszystko na legalu? Bo rolników to wiem, że oszukują na kasie jak się tylko da
Ronald 2016-01-13 16:33
Witajcie,
micky maus 2016-01-14 22:25
Kasa na czas zawsze jest ! Czasami 2 dni się spóznią ale to żadne kłopot!
Praca jak każda inna robić trzeba a kasa z nieba nie leci
według mnie polecam
micky maus 2016-03-20 11:02
Nie ma tragedi na magazynie około 2 tyś wychodzisz masz zmiany nocki i dniówki
i kierowców na ciężarowe też szukają
micky maus 2016-04-16 21:55
Możesz starać się na drivera są miejsca biorą na przyuczenie
kasa na czas
micky 2016-07-05 22:12
Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych przez firmę AGREA
boniek 2016-08-28 07:19
Witam wszystkich co się tak produkują. .... a więc jeżeli chodzi o mnie to myślę że jak ktoś ma choć grosz ambicji i samozaparcia to potrafi się odnalesc w każdej pracy... a co w innych firmach jest lepiej nie trzeba pracować? Masz etet i tylko po wypłatę przuchodzić ? Trzeba pracować jak wszędzie a poeniadze są jakie są tylko mogli by naszym dać więcej bo naprawdę pracują a nie to co Ukraińcy ...a mają więcej na godzinę a walą ściemę jak się da.... jeżeli Polacy mieli by na godzinę tyle co Ukraina to by się nikt nie zastanawiał czy przyjść czy nie.... i jeszcze jedno mnie tu dziwi bo wszyscy piszą jak z firmą przyjść czy nie przyj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie jak wam się nie chce robić to wypie..... za granicę wiadomo jest jak jest ale jeżeli będziesz pracował to dostaniesz wynagrodzenie może nie na czas ale każdy ma jakieś problemy.....
jacek 2016-08-30 10:41
A nawet ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, co oznacza, że rotacji wśród pracowników nie ma. Dobra atmosfera to połowa sukcesu w firmie.
micky 2017-04-06 18:41
Zupełnie inna firma nie wiem skąd takie informacje...
Agrea ma zupełnie innych właścicieli .wprowadzasz ludzi w błąd swoją wypowiedzią dodatkowo oczerniasz prawdziwą firmę
Prawnik 2017-05-09 22:00
Jeżeli nie możecie odzyskać pieniędzy za wykonane transporty, obojętnie czy zleceniodawcą był pośrednik, czy też sama AGREA, zwróćcie się o płatność do Jeronimo Martins. Zgodnie z prawem transportowym, jeżeli pośrednik i nadawca nie uregulował należności za transport, ten obowiązek ciąży na odbiorcy towaru. Sprawę macie wygraną. A reszcie poszkodowanych polecam wytoczenie sprawy członkom zarządu, Tomaszowi Wołuniowi oraz Andrzejowi Kotasowi. Pozdrawiam
maestro 2017-06-14 11:01
Bardzo dziękuję za pomocny wpis, zastanawiam się dlaczego moderator usuwa wpisy dotyczące oszukańczych działań zarządu Agrea. Mam nadzieję, że już niedługo nie będzie miejsca dla takich złodzieii, a ich majątki też ktoś zajmie. UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW, NIE PŁACĄ !!!!!!
anita 2017-07-04 21:05
Płacą na czas a praca jak to praca
Trzeba szanować co się ma
micky 2017-07-14 11:27
Ktoś tu liże 4 litery :)
powiedzmy sobie prawdę konkurencja ich zjadła że wgl jeszcze się trzymają to pełen podziw
oszukany przewoznik 2017-07-21 09:40
Szanowni Państwo !!! Temat oszukańczych działań Agrea i Logi Partnera jest zgłoszony do UWAGI i zawiadomiona Izba Skarbowa w Bydgoszczy. Proszę Wszystkie osoby poszkodowane o zgłaszanie swoich uwag i sugesti na adres ; uwaga@tvn.pl. Nie pomoże wyslemy petycje do Ministra Sprawiedliwości
tak bywa 2017-07-24 17:45
Agrea to już Historia na stronie GTL Leasing są już ich wszystkie auta i naczepy https://gtl.otomoto.pl/shop/
Współczuć tylko wszystkim oszukanym bo kasy już zapewne nie dostaną ..
I tak oto kończy się pewien etap historii Firmy AGREA ..
Natalia 2017-07-27 14:23
@maestro jeśli jakiś wpis został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Warto zapoznać się z nim przed zostawieniem posta. Czy nadal nie wypłacili Ci pieniędzy?
maestro 2017-07-28 15:05
Pani Natalio, obraźliwych słów nie użyłem żeby usuwać wpis. Chronicie oszustów. Pieniędzy nie wypłacili!!!! Właśnie siędzę i piszę list do Ministra Sprawiedliwości - może on panem którego nazwiska nie wymieniam bo nie chce używać słów obraźliwych (piezes agrea) się zainteresuje. Banda złodzieii. Właśnie otrzymałem nr tel. do pana Kut.... a
Maestro 2017-08-01 04:34
Panie Kotas, do końca Waszych dni bede wysylal skargi na wasza oszukancza dzialalnosc. Wszystkich poszkodowanych przez firme Agrea jak i firme Logi Partner zachecam do zglaszania problemu do Uwagi TVNu jak i do prokuratury krajowej mailto:biuro.podawcze@pg.gov.pl.
Andrzej 2017-08-01 19:22
Składajcie zgłoszenia do Ministra Sprawiedliwości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres skargi@ms.gov.pl; lub
faxem na nr: 22 23-90-655, moje zgłoszenie poszło i codziennie będe wysyłał, aż do skutku... Niech się zajmą wyzyskiwaczami z zarządu ich majątkiem,
Xawier 2017-08-01 22:29
AGREA Tomasz Wołuń

Pakowanie / Pakowanie - maszyny i urządzenia
Poznań, Ślężańska 10

602 666 689 Kontakt do platnosci !!!!!!
tak bywa 2017-08-14 18:37
Banda złodziei !! Dlaczego CBA /CBŚ się tymi szumowinami na zajmą ! ! Czy ktoś ich kryje ? Chroni przed odpowiedzialnością ! ?
Legatus 2017-08-21 11:27
Nasza kancelaria poprowadzi windykacje należności z zaległych faktur lub wynagrodzeń przeciwko dłużnikowi Agrea.

kancelaria.legatus@gmail.com
Zostaw swoją opinię o Agrea - Rzeczyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrea