manuli hudraulics

Mysłowice

Opinie o manuli hudraulics

ZBULWEROSWANY 2009-06-04 11:29:55
PANIE KIEROWNIKU - [usunięte przez administratora] Ciągle pan chodzi i zarzuca załodze że pana oszukujemy, nie pracujemy sumiennie i nie ma pan do nas żadnego zaufania. A wie pan czemu tak jest????????? Bo pan się wogóle nie znasz na tym co robimy i najwyższa pora uzupełnić studia w tym kierunku, żeby pana nie rolowali i oszukiwali. Bo jak ktoś, kto się nie zna na swojej pracy może wiedzieć czy my robimy to dobrze czy źle????? Jak się pan Wykształcisz w tym kierunku to będziesz dopiero mógł z nami dyskutować. A jak nie to może niech się pan zwolni bo my nie chcemy już takiego KIEROWNIKA POGANIACZA .Aha jeszcze jedno: potrzebne PANU szkolenie z zakresu wychowania i kultury osobistej w stosunkach interpersonalnych.
nastawiacz 2009-06-09 11:34:04
mnie sie podobało tam byłem sobie AF-owym miałem spora kase bo 5 tys . tylko ci ludzie ich podejscie i brak tej taknki w puszcze mózgowej powoduje odraze. Pozdrawiam wszystkich z kursu zaczetego w 2000r tych co sa i co byli . A co do kadry dowodzacej brak słow a nawed jesli by były to i tak admin zablokuje hehe . dziekuje bogu ze mnie tam niema i niebedzie nigdy bo cos pawełek i del moro mnie nie polubili :P [usunięte przez administratora]fajny tylko trzeba uwazac bo plski zna hehe wiem cos o tym a i nie wyzywajcie ludzi od białych murzynów bo moze sie obrazic [usunięte przez administratora] hehe
Zostaw swoją opinię o manuli hudraulics - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie manuli hudraulics