"ALAUCTUS" CONSULTING & MANAGMENT MARTA WOCHOWSKA

Poznań

Opinie o "ALAUCTUS" CONSULTING & MANAGMENT MARTA WOCHOWSKA

Gość 2016-07-05 13:17:13
Bardzo rzetelna firma , pracowitość i indywidualne podejście, polecam.
Małgorzata54656 2016-10-10 12:10:12
Firma jest niepoważna i traktuje pracownika jak śmiecia. Nie polecam!!!
Anka 2016-10-10 12:33:26
Aplikowałam do tej firmy na stanowisku pracownika z językiem niemieckim. Rozmowa przebiegła w dość miłej atmosferze, sprawdzony został mój język (ustny i pisemny-przy czym pisemny wypadł cytuję,, najlepiej z dotychczasowych kandydatów"). Pani rekruterka nie skorzystała nawet z okazji i nawet nie otworzyła mojej teczki z referencjami (co wydawało mi się dziwne).Poza tym zostałam wypytana o rzeczy natury bardzo osobistej (czy cierpię na depresję? Czy miewam zmienne nastroje?) Zadawanie takich pytań jest niezgodne z polskim prawem i każdy wykwalifikowany i dobry rekruter NIGDY nie zadaje takich pytań!!! Mimo wszystko miałam po rozmowie bardzo pozytywne odczucia, że zaprezentowałam się bardzo dobrze ,tym bardziej, że aplikowałam na stanowisko nie tylko jako osoba z doświadczeniem biurowym z jęz. niemieckim, ale również jako osoba pracująca w Niemczech jako opiekunka, co jest niewątpliwie dużym atutem w staraniu się o tego rodzaju pracę. Po zakończeniu rozmowy powiedziano mi, że do końca tygodnia skontaktują się z wybranymi kandydatami i zaproszą ich na drugi etap rekrutacji, czyli rozmowę o warunkach finansowych i b. szczegółową dotyczącą stanowiska. Z racji tego, że kontakt nie nastąpił, postanowiłam rozwiać swoje wątpliwości i zdzwoniłam. Usłyszałam, że rekrutacja się przedłuży o kilka dni, ale ,,mam być spokojna". Jako, że kontakt nie nastąpił, postanowiłam za tydzień zadzwonić, żeby usłyszeć od nowo przyjętej pani, że ,,oddzwonimy". Potwierdzam wcześniejsze opinie, o tym, że firma ponawia ogłoszenie i nie informuje o wynikach. Również odniosłam trochę wrażenie zabawy w przeprowadzanie rozmów, niż rzeczywistej potrzeby zdobycia pracownika. Kto wie-może tak, ale przez znajomości????
Anka 2016-10-10 14:13:04
Dodam jeszcze w gwoli ściśłości,że znajomość języka sprawdzana była nie przez panią rekruterkę,ale przez pana rekrutera, który też udzielił mi informacji o wyniku testu.
Zostaw swoją opinię o "ALAUCTUS" CONSULTING & MANAGMENT MARTA WOCHOWSKA - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ALAUCTUS" CONSULTING & MANAGMENT MARTA WOCHOWSKA