AUDITIO SP Z O.O.

Łódź

Opinie o AUDITIO SP Z O.O.

mmmm 2012-09-01 14:53
czy ktoś miał przyjemność pracować w tej firmie jako student i chciałby się podzielić informacją??
xyz 2016-02-26 09:25
Tak, miałam przyjemność tam pracować. Zrezygnowałam po 3 dniach. Umowa tak skonstruowana że właścicielka moze ci nie wyplacic pieniedzy za caly miesiac pracy. I trzeba będzie iśc do sądu. Krzyczy cytuje "niczego was na tych studiach nie nauczyli", "ja wymagam biegłej znajomosci excela a to są jakies kpiny". Także radze nie isc tam do pracy. Szkoda nerwów.
xyz 2016-02-26 09:34
oczywiscie sprawe zglaszam do Państwowej Inspekcji Pracy. Ludzie nie dawajcie się pomiatać, miejcie swoją godność. Pracodawca nie ma prawa was obrażać i was poniżać!!!
kimmy 2016-03-02 21:12
Hej
A jaką umowę Ci zaproponowali? Generalnie właścicielka wydała mi się w porządku i zastanawiam się nad podjęciem pracy tam, ale jak teraz czytam Twój wpis to ogarnia mnie zwątpienie
xyz 2016-04-09 15:37
Nie wiem czy podjelas tam prace czy nie licz sie z tym ze wynagrodzenia na oczy nie zobaczysz plus bedziesz ponizana i mobbingowana. Mialam umowe zlecenie, ktora powinna byc umowa o prace, ale tym zajmie sie ZUS i PIP.
xyz 2016-04-12 20:16
Konsultowalam sie z prawnikiem, ktory stwierdzil ze nie ma szans na odzyskanie wynagrodzenia bo umowa jest jednym wielkim oszustwem, ludzie nie pracujcie tam!
kolool 2016-10-10 10:10
Auditio to kiepska firma. Pani Prezes niewiele robi tylko wymaga. Jej spóźnienia to już legenda w wielu firmach. Jeżeli coś jej nie idzie, to wina pracownika. Umowy są tak skonstruowane, żeby mogli nie wypłacić wynagrodzenia. I wieczna praca po godzinach za psie pieniądze. To firma która nie szanuje pracowników. Zatrudniają studentów, aby zaoszczędzić na zus. A student odwala całą czarną robotę. No i mąż pani prezes, który ma dużo do powiedzenia. A nie daj Boże powiedzieć swoje zdanie. Tam ludzie pracują max 2 miesiące, bo nie dają rady. Pani prezes ma gadane, ale na tym się niestety kończy, bo jej wiedza pozostawia wiele do życzenia. Ale zawsze warto spróbować. Zawsze to jakieś doświadczenie. Największy minus tej firmy, to że mieści się ona w domu mieszkalnym właścicielki i trzeba wysłuchiwać spraw rodzinnych.
KKKKKKKKKKK 2017-03-10 20:16
Pani Prezes tej firmy to już cała legenda... Do jej "zalet" należy między innymi:
-spóźnianie się i każe tłumaczyć to pracownikowi również kłamać,
- brak umowy od początku pracy, trzeba ciągle się dopominać,
- brak terminowych płatności wynagrodzenia,
- brak zgłoszenia do zus,
- brak terminowych płatności podatków,
- bałagan w dokumentach, co zwala ciągle na pracownika. Codziennie po zakończonej pracy całe biuro było posprzątane, ale rano jak się przychodziło wszystkie dokumenty były w każdym miejscu tylko nie w segregatorach tam gdzie powinny być. Oczywiście za wszystko był posądzany pracownik.
- wszystko na ostatnią chwilę-brak jakiegokolwiek planowania oraz poinformowania pracownika o tym co ma zrobić,
- źle potraktowanie pracowników ponieważ byłem świadkiem jak pewnego dnia przyszła do pracy dziewczyna(pracowała już 2 msc) i Pani Prezes oświadczyła jej,że dziękuję za prace,
- miała sprawę w sądzie,
- mobbing, wymuszanie aby zostać po pracy po czym brak wypłaty wynagrodzenia.
Ogólnie nie nie nie polecam, nawet dla studentów...
kkk 2017-03-19 16:38
nie polecam właścicielka to parszywa i kłamliwa osoba
Oliiss 2017-04-11 11:26
Pod wszystkim się podpisuje. Takiego pracodawcy to ja jeszcze nie spotkałam. Pracowałam tam jakiś czas, to sama się przekonałam co to za człowiek. Za każdym razem pracownik musiał tłumaczyć ją przed klientami. Zawsze jakieś wytłumaczenie było. Pracownik musi kłamać przed zarządami bardzo dużych spółek dlaczego znowu pani prezes się spóźnia. Tam nie ma żadnych umów o pracę, żadnego zgłoszenia do zus. Umowy o dzieło to czysta fikcja. Nawet biegli rewidenci uciekają tak szybko jak mogą. Tą firma powinien zainteresować się PIP, ZUS i inne organy. Tam przewinęła się masa ludzi. I za każdym razem był bałagan. Zero planowania i organizacji. I nie tylko w papierach. O wiszących w toalecie skarpetkach rodziny nie wspomnę. Tam człowiek nie tylko zapierdziela za darmo, to jeszcze musi załatwiać im sprawy rodzinne. Dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje. Znam co najmniej 10 osób które mogą potwierdzić to samo co ja.
Magda 2017-04-12 14:54
ta firma została zgłoszona do ZUS i PIP ale zastanawia mnie jedno czemu wy ludzie pracujący tam sami nie zgłosicie tez tej firmy do ZUSu i PIPu im więcej ludzi ją zgłosi tym lepiej, może w końcu wezmą się za to firm [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Isia 2017-05-05 08:08
Też się dziwię, że nie zgłaszają tego. Ale jako osoba która tam pracowała, to przyznaje, że nic to nie daje. Nie wiem jakie plecy ta pani ma w różnych instytucjach, ale zawsze ktoś jej tyłek ratuje. Sama też zgłaszałam i jak widać sytuacja taka trwa nadal. Szefowa firmy ma za nic prawo. O wiedzy tej pani też wypowiadać się nie będę, bo właściwie nie ma o czym.
Magda 2017-05-08 12:57
Gdzie zgłaszałaś do PIPu? ZUSu?
Co ci odpowiedzieli?
ona 2017-05-31 22:13
Potwierdzam, praca ciężka a pomocy od Pani brak, tylko wieczne niezadowolenie. Pieniądze po czasie i to po wielu prośbach. Sama mówi, że nie ma czasu przelewu zrobić a przy mnie robi przelew rodzinie na zawołanie. Odradzam zdecydowanie nawet studentom.
Zostaw swoją opinię o AUDITIO SP Z O.O. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUDITIO SP Z O.O.