AUDITIO SP Z O.O.

Łódź

Opinie o AUDITIO SP Z O.O.

mmmm 2012-09-01 14:53:59
czy ktoś miał przyjemność pracować w tej firmie jako student i chciałby się podzielić informacją??
xyz 2016-02-26 09:25:43
Tak, miałam przyjemność tam pracować. Zrezygnowałam po 3 dniach. Umowa tak skonstruowana że właścicielka moze ci nie wyplacic pieniedzy za caly miesiac pracy. I trzeba będzie iśc do sądu. Krzyczy cytuje "niczego was na tych studiach nie nauczyli", "ja wymagam biegłej znajomosci excela a to są jakies kpiny". Także radze nie isc tam do pracy. Szkoda nerwów.
xyz 2016-02-26 09:34:21
oczywiscie sprawe zglaszam do Państwowej Inspekcji Pracy. Ludzie nie dawajcie się pomiatać, miejcie swoją godność. Pracodawca nie ma prawa was obrażać i was poniżać!!!
kimmy 2016-03-02 21:12:21
Hej
A jaką umowę Ci zaproponowali? Generalnie właścicielka wydała mi się w porządku i zastanawiam się nad podjęciem pracy tam, ale jak teraz czytam Twój wpis to ogarnia mnie zwątpienie
xyz 2016-04-09 15:37:27
Nie wiem czy podjelas tam prace czy nie licz sie z tym ze wynagrodzenia na oczy nie zobaczysz plus bedziesz ponizana i mobbingowana. Mialam umowe zlecenie, ktora powinna byc umowa o prace, ale tym zajmie sie ZUS i PIP.
xyz 2016-04-12 20:16:03
Konsultowalam sie z prawnikiem, ktory stwierdzil ze nie ma szans na odzyskanie wynagrodzenia bo umowa jest jednym wielkim oszustwem, ludzie nie pracujcie tam!
kolool 2016-10-10 10:10:20
Auditio to kiepska firma. Pani Prezes niewiele robi tylko wymaga. Jej spóźnienia to już legenda w wielu firmach. Jeżeli coś jej nie idzie, to wina pracownika. Umowy są tak skonstruowane, żeby mogli nie wypłacić wynagrodzenia. I wieczna praca po godzinach za psie pieniądze. To firma która nie szanuje pracowników. Zatrudniają studentów, aby zaoszczędzić na zus. A student odwala całą czarną robotę. No i mąż pani prezes, który ma dużo do powiedzenia. A nie daj Boże powiedzieć swoje zdanie. Tam ludzie pracują max 2 miesiące, bo nie dają rady. Pani prezes ma gadane, ale na tym się niestety kończy, bo jej wiedza pozostawia wiele do życzenia. Ale zawsze warto spróbować. Zawsze to jakieś doświadczenie. Największy minus tej firmy, to że mieści się ona w domu mieszkalnym właścicielki i trzeba wysłuchiwać spraw rodzinnych.
Zostaw swoją opinię o AUDITIO SP Z O.O. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUDITIO SP Z O.O.