M.S. Metal

Koszalin

Opinie o M.S. Metal

Były 2012-09-12 20:21:09
Ocena najgorsza z możliwych, opóźnienia w wypłacaniu wypłat nawet miesiąc (nie przytrafiło się jeszcze żeby były na czas). Złe warunki pracy, ubranie robocze i buty BHP to po prostu luksus w tej firmie tylko dla wybranych. Bardzo dużo nadgodzin - szkoda tylko, że nie są należycie płatne (normalna stawka godzinowa, żadnych \"setek\" czy nawet \"pięćdziesiątek\"). Mimo braków pieniędzy w firmie szefostwo jednak stać na coraz to nowsze samochody. Nie polecam z całego serca.
zły !!! 2013-01-27 12:21:27
Firma Ms Metal to oszustwo w biały dzień. Jawne wykorzystywanie ludzi, pozostawienie ich bez środków do życia w postaci niewypłaconych pieniędzy za ciężką pracę. Zalegają z płatnościami wszędzie co doprowadziło do upadku firmy. A miało być tak pięknie :-((( zostaliśmy oszukani i upokorzeni, ale nie pozostawimy tego bez echa !!! będziemy walczyć o swoje !!! nawet jeżeli miało by to potrwać nie odpuścimy. Na szczęście są instytucje, które zajmą się tą sprawą i firmą kant !!!
grono 2016-05-04 20:21:46
jak widać, nikt tego nie potwierdził @anonim, co jest dobrym znakiem :)
Zostaw swoją opinię o M.S. Metal - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.S. Metal