Opinie o PPHU DREWBOX w Miechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU DREWBOX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PPHU DREWBOX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU DREWBOX w Miechów

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PPHU DREWBOX?

Pawel Nowy wpis

Trzeba być osobą przebojową z pomysłami i pozytywnym podejściem do świata Ale zaczynamy od złożenia Cv ????

Ala Nowy wpis

Chciałabym się dowiedzieć o okres gwarancji na zamontowane okna

Dzial sprzedaży Nowy wpis
@Ala

Gwarancja na wszystkie produkty w Polsce to 24 mc Czasami producent udziela dodatkowej dłuższej gwarancji na cały wyrób lub jego cześć np szyby lub okucia. Szczegóły są określone wtedy w karcie gwarancyjnej. Przykładowo: w firmie DREWBOX można zakupić okna Schuco z 10 letnią gwarancją, okna Salamander z 7 letnią. O szczegóły należy pytać w biurze pod nr tel 733 601 000 lub bezpośrednio podczas wizyty.

Drewbox

Zakupił Pan drzwi techniczne stalowe z półościeżnicą o grubości 40 mm i mimo tłumaczenia ze takie drzwi nie nadają się na drzwi wejściowe twierdził Pan ze na razie takie wystarczą a decyzja Pana była podyktowana wyłącznie ceną 590 zł za kompletne drzwi. Teraz Pan ma pretensje ze przemarzają Miały być przecież tylko na chwile ? Nie przyjmował Pan również informacji ze drzwi stalowe są produkowane w określonych wymiarach i należy otwór przygotować do drzwi. Ustaliliśmy ze otwór przygotuje Pan sam ponieważ nie chciał Pan dopłacić za taka usługę. Teraz Pan pisze ze źle zrobiony pomiar? Drzwi należy wykończyć obróbka tynkarska aby nabrały estetyki. Drzwi zostały zamontowane prawidłowo tzn na odpowiedniej wysokości w w pionie i poziomie i na tyle ile pozwoliły warunki co zostało potwierdzone protokołem. Bardzo nam przykro ze Pana wyobrażenie było inne od rzeczywistości. Drzwi to jednak ważna element domu dlatego należy chociaż odrobine posłuchać przy zakupie ludzi którzy starają się doradzić jak najlepiej.

Wiecie może czy w PPHU DREWBOX szukają chętnych na staż?

Zapraszam na rozmowę z szefem Panem Pawłem który średnio jest dostępny codzień ok 8.30 To szef podejmuje takie dycyzje ale myślę że jeśli masz tylko coś dobrego, mądrego co możesz dać firmie to się dogadacie. Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PPHU DREWBOX? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
były pracownik 34

Nie spodziewajcie się terminowych wypłat a tym bardziej jakiegokolwiek poszanowania pracownika ze strony pracodawcy. Śmieszne są wypowiedzi pracodawcy o umowach, jako były pracownik mogę powiedzieć że większość pracowników w czasie gdy tam pracowałem była zatrudniona na czarno, mówię tu zarówno o montażystach jak i części pań na sklepie. Prawda jest taka że przydałaby się tam porządna kontrola , może po niej właściciel przestałby traktować ludzi jak śmieci. Jeżeli zastanawiasz się czy kupić cokolwiek w tym sklepie, to szczerze odradzam. System jest prosty wyłudzić zaliczkę a potem czekasz sobie miesiącami na montaż , z reklamacjami też zawsze był istny cyrk.

Pracownik Drewboxu
@były pracownik 34

Czytając powyższą opinie można powiedzieć tylko tyle: zawiść i podlość ludzka niezna granic! Pracuje w tej firmie 2lata i jestem jednym z pracowników którzy mają krótki staż, bo są pracownicy z 10letnim 7 i 5 stażem a to chyba o czymś świadczy.

Pawel
@były pracownik 34

Popieram jest tak jak pisze Pani

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PPHU DREWBOX?

Tego typu sprawy są indywidualnie ustalane z Właścicielem. Tak czy siak pracodawca zawsze stara się zeby pracownik był zadowolony. Pracuje tu kilka lat i naprawdę jest OK.

Klient

Nie polecam tej firmy niekompetentni fachowcy próbujący wyłudzić pieniądze od klienta, zapłaciłam z góry ustalana cenę za podłogę a po wykonaniu usługi które trwało prawie miesiąc!!!!dostałam pismo że mam dopłacić 800 zł bo ich pracownicy to co powinni zrobić w jednym dniu robili 3... żadnego pojęcia o montażu paneli, źle zrobiony pomiar w efekcie brakło desek. Lepiej kupić sobie samemu panele i zrobić niż brać takich "fachowców" a gwarancji na podłogę do dziś nie otrzymałam

Drewbox
@Klient

Niestety nie możemy się zgodzić z Pana opinią, przypominam że montaż paneli u Pana trwał 1 dzień. Wcześniej natomiast wykonywaliśmy nową ślepa podłogę na starych legarach. Prace były szacowane na 1-2 dni, jednak ze względu na bardzo krzywe i brak poziomu w legarach, musieliśmy wszystko prostować, zagęszczać oraz przede wszystkim poziomować oraz podnosić do góry aby ukryć wystającą wcześniej z podłogi rurkę od centralnego ogrzewania. W sumie zajęło nam to więcej o 3 dni niż planowaliśmy, to się wiązało z pracą dwóch ludzi i trzema dodatkowymi wyjazdami po 60 km do Pana. Niestety nie zapłacił nam Pan za ta prace, a teraz jeszcze twierdzi Pan że chcieliśmy wyłudzić pieniądze. Co do dokładności pomiaru był wykonany idealnie, tak na prawdę brakło 4 cm paska paneli przy ścianie przy których miały stać meble można było to wykonać z odpadów, ale nie wyraził Pan na to zgodny. Gdybyśmy kupili paczkę więcej została by prawie cała paczka i wtedy byłby to pomiar nieprawidłowy. Dodatkowo przyjechaliśmy specjalnie bezpłatnie aby wkleić Panu ten paseczek paneli, nie odpłatnie również docieliśmy stare drzwi na wysokość jak również panele zostały ułożone w technologii exclusive dobierając podłogę tak aby wizualnie była zgodna z przebiegiem słoi drewna. Pan nie dopłacił nam za uczciwie zrobiona pracę, a teraz wystawia Pan opinie negatywną chyba tylko dlatego aby we własnym sumieniu wybielić siebie, bo nieuczciwość nie leży po naszej stronie. Pomijając fakt że podczas montażu cały czas żona Pana przeszkadzała nam w pracach, filmując i konsultując wszystko z doktorem Google. Za taki komfort pracy powinniśmy doliczyć przynajmniej 30% do ustalonej ceny. Drewbox

Mateusz

Jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się do firmy dostać ?

Staszko

W tym roku kupiłem w firmie DREWBOX panele podłogowe.Na moje nieszczęście - z usługą montażu.Ekipa montażystów okazała się zupełnie nieprofesjonalną i nie znającą podstawowych zasad prawidłowego montażu podłogi pływającej.Prawie 3/4 podłogi nie miało zalecanych odstępow dylatacyjnych,a już całkowitą katastrofą było przytwierdzenie paneli na stałe do betonu/ w razie potrzeby służę dokumentacją fotograficzną/. Po dwóch miesiącach eksploatacji trzeba było całkowicie zdemontować panele i powtórnie,już prawidłowo,je zamontować.Przy demontażu podłogi okazało się, że kilkanaście paneli zostało uszkodzonych/zerwane zamki/, to efekt "pracy" montażystów. Z uwagi na powyższe poniosłem dodatkowe/spore/ koszty demontażu i ponownego montażu paneli. Z uwagi na powyższe nigdy nie polecę z korzystania z usług Pana firmy. Jedynym,pozytywnym,faktem w tej sprawie jest b.miła i kompetentna obsługa Pań ze sklepu.

To zwykla próba manipulacji byłej pracownicy która już dłużej pacować nie mogła ponieważ się do tego nie nadaje. Co potwierdziła zamieszczona opinią. Te kompletne bzdury o zatrudnieniu i traktowaniu klientów. Zadowolenie klientów i zadowolenie pracowników to podstawa biznesu czego ta Pani nie rozumie, a ja jako pracodawca i cały mój zespół rozumiemy doskonale. Dlatego wlasnie nie mogla pani do nas należeć. Gdybyśmy zachowywali się tak, to już dawno nie było nas na rynku. Jutro nasz dział prawny zajmie się tą osobą. Jak by nie było publicznie zamieściła oskarżenie że popełniamy przestępstwo zatrudniając kogokolwiek na czarno co akurat można łatwo sprawdzić. No cóż nieuczciwości jest jedynie po pani stronie w tym przypadku. Ja osobiscie ubolewam że tak malo trafnie ocenilem panią wybierajac na naszego pracownika i przez pol roku probowalem czegokolwiek nauczyc. To moja porażka i stracony czas.

Pracodawca Pawel Zych

Neo

Praca ok Nikt nie goni i nie stoi nad Tobą Kierownik też spoko Wypłata na poziomie 15 zł na rękę za godzinę Umowa jest nie jakieś zlecenia Ubrania robocze są Narz4dzia dp pracy super Ja pracuje niedługo i żadnych problemów nie ma.

Jolanta
@Neo

Świetnie, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Czytałam, że PPHU DREWBOX zajmuje się wyposażeniem obiektów w fasady, ogrody zimowe, witryny, okna, bramy, rolety, drzwi, podłogi, parkiety. Orientujesz się może, czy zatrudniają tam osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności? To dla mnie ważne, więc liczę na możliwie szybką odpowiedź.

Tom

Krótko i na temat banda oszustów. Uciekać z dala od nich.

@Tom

Pijaństwo w pracy nie będziemy tolerować Tomku

fred

oszust i tyle,brak umowy obiecanki cacanki,praca po 24h ciagle szuka pracownikow dlaczego? jak myslicie?,uczciwy czlowiek tak nie robi.itd.....

Pracodawca PZ
@fred

Warunki u nas są proste i czytelne Na rozmowie ustalamy czas i godziny pracy który wynosi 190 - 200 godzin praca od 8-16 czasami mogą być nadgodziny do 17 lub 18 W pierwszych 3 miesiącach potencjalny pracowni dostaje umowę zlecenie później umowa o pracę lub się rozstajemy jeżeli pracowni nie spełnia oczekiwań lub jeżeli praca mu nie odpowiada. W tym momencie Wszyscy pracownicy mają umowy o pracę i jeden właśnie skończył wcześniej umowę zlecenie (czyli ją przerwał ponieważ stwierdził że praca nie jest dla niego prawdopodobnie oczekiwał że będzie jako montażysta okien siedział do 15 przy biurku). NIGDY nikt nie pracował 12 godzin nie mówiąc już o 24 Osoby które piszą nieprawdę są oszustami. Tak jak FRED

Marcin. B
@fred

Fred jeśli pracowałeś w Drewbox a już nie pracujesz to zakładam że jesteś jednym z tych pajacow o których pisałem przed chwilą w opinii na temat firmy. I dobrze wiesz ze to co piszesz to bzdury!!!

Marcin. B

Czytając te wszystkie wypociny mam wrażenie że piszą je przyglupy pijaki i złodzieje którzy pracowali kiedys w Drewbox. A siłą rzeczy musieli się pożegnać z wyżej wymienionych powodów! 8mcy tyle już tu prącuje i krótko hajs zawsze na czas, atmosfera bardzo OK i złego słowa na DREWBOX nie powiem. A jeśli jeden deb z drugim pisze ze rotacja co chwilę inni pracownicy to może warto się pierw dopytać dla czego? Osobiście byłem świadkiem gdy do firmy zatrudni się "abstynencji"!!!! Bądź tacy którzy okradli firmę... Więc logiczne że takich gnoi nikt nie będzie trzymał w pracy. A jeżeli ktoś chce rzetelnych informacji o całej reszcie itd zapraszam na firmę i osobiście potwierdzę to co napisałem. W Drewbox wystarcza tylko chęci do pracy i uczciwość i można wtedy dobrze zarobić dodając do tego miła atmosferę.

darek

Pytałem o warunki i otrzymałem informację że okres próbny 3 mc na umowę o pracę po tym okresie umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 14 do 16 zł za godzinę na rękę w zależności od tego co umiesz. Mają też zlecenia na konkretne prace za ustaloną kwotę i szukają również firm podwykonawczych. Oferta wygląda na czytelną

Rafali

Pracowałem przy montażu okieni nie jest żle, brak ubrań roboczych, kasa zawsze na czas, zarobki na godzine 13zl na rękę Wiec trochę mało ale godzin na tyle ze zarobisz 2000 do 2500. Zaliczkę możesz dostać wcześniej jak jesteś bez kasy. Premii żadnej nie dostawałem ale mówili ze czasami coś można dostać jak pracodawca ma dobry humor :) faktycznie Pan Pawel czasami się denerwował ale nie bez znaczącego powodu. Ja osobiście mam dobre wspomnienia.

Grzegorz
@Rafali

(usunięte przez administratora)Byli u nas na wycenie przyjechali z ulicy , pomierzyli wycenili mam pytanie jak z jakością wykonania okien i czy z dobrych materiałów są zrobione tak jak w opisie ,pracowałeś przy montażu to się orjętujesz , po przeczytaniu opini mam mieszane uczucia .pozdrawiam

Maro

Na rozmowie mówili ze 3 tys brutto Wiec podajesz błędne informacje

Rafal

Z tego co pytałem to jest praca i płacą 3000 do 3700 na ręke w zależności od tego co umiesz robić i ile godzin chcesz pracować. Niewiem jaka atmosfera ale złożyłem cv i czekam na odpowiedz.

Pracowałem ponad rok Zwolniłem się z powodu wyjazdu za granice. Powiem Wam ze ja osobiście nie mam złych wspomnień. Myśle ze te negatywne opinie są złośliwe od pracowników którzy się zwyczajnie nie sprawdzili. Tacy tez byli za mnie

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU DREWBOX - Miechów

PPHU DREWBOX
3.3/5 Na podstawie 44 ocen.
  • RACŁAWICKA 51
    Miechów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042