Silpol

Katowice

Opinie o Silpol

anonim 2009-06-04 10:17:04
Słowa kojarzące się z SILPOL (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w SILPOL:
Najbardziej nie podobało mi się w SILPOL:
Zuzanna 2013-05-10 14:31:16
Dziwią mnie powyższe wpisy. Pracowałam w tej firmie kilka lat na umowe o pracę. Również moje koleżanki były zatrudnione na mowe o pracę. Ustaloną pensję otrzymywałam w ustalonym terminie. Byłam bardzo zadowolona z tej pracy lecz ze względu na zmiane adresu zamieszkania byłam zmuszona z niej zrezygnować. Z czystym sumieniem moge każdemu polecić tą firmę.
silpol 2013-05-20 20:57:46
Witam . Proponuję wszystkim piszącym fałszywe opinie o mojej firmie o zapoznanie się z paragrafem 212 K.K.( dotyczy pomówień).Zgłosiłam sprawę do właściciela portalu i nie zamierzam takich oszczerstw pozostawić bezkarnie.
Właścicielka SILPOL
Teresa 2013-10-07 11:19:38
POLECAM KAŻDEMU TĄ FIRMĘ !!!!!!! Pracuje tam od paru lat i nigdy nie miałam żadnych problemów czy zastrzeżeń.
PRACOWNIK 2014-11-11 21:14:32
HA HA. TE DOBRE OPINIE TO CHYBA ZARZĄD TU PISZE:) ROTACJA PRACOWNIKÓW TŁUMACZY WSZYSTKO. ŻENADA.
iza 2016-05-12 11:43:06
Ja żałuje , że przeoczyłam u nich ogłsozenie na stanwosiko Telefonistki gdzie do głownych zadan należalo umawianie telefonicznie spotkań, szkoda, że teraz niczego nie maja aktualnego, jezeli wiecie cos na ten temat to dajcie znac bardzo by mi taka praca odowiadała
Zostaw swoją opinię o Silpol - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silpol