Opinie o Polo Market w Dobrodzień

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polo Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Polo Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polo Market w Dobrodzień

Weronika Nowy wpis

Czy ciężko się dostać tam na kasę ?

Marian Nowy wpis
@Weronika

Chyba nie :) sami się pchacie czy polecacie

klijet Nowy wpis

Dzisiaj kupilam w polo markiecie biala kielbase , ktora nie nadaje sie do sporzycia. skandal takie cos sprzedawac. Ten kto zrobil te paskudztwo niech to wszystko zje. SKANDAL.

Hanna Nowy wpis

@adsd, a co możesz powiedzieć na temat warunków pracy?

rfgvb

@flo no ale Twoje pytanie jest bardzo ogolne bo rpzeciez to wszystko zalezy od tego na jakim stanowisku pracujesz bo nie wiem o jaki konkretnie pytasz to tez zalezy od tego jakie msz wykszztalcenie i dosiwadczenie

Aplikowałeś do firmy Polo Market? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
adsd

Kierownik to leser nic nie robi !!!!!

dfgg

Chciałbym podjąć pracę w firmie polo, potrzebuję auto żeby dowozić córkę do szkoły, słyszałem że teraz już nie trzeba robić planów i umowy dają na 5 lat a auto na 8 godzin jest, troszkę się można pokręcić po sklepach i po córkę do szkoły. Dorabiam jako malarz więc van jak najbardziej się przyda. p.s. ma ktoś kontakt do firmy..

elf

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2016. Oby był lepszy od tego 2015. Oby kadra kierowników w koncu sie zreflektowala, ze zarzadza Zespołem ludzi, których należy traktować jak ludzi, a nie śmieci.

fgt

Kiedyś byli kierownicy ,teraz tylko jada i nic nie robią tylko piją kawki,nie interesuje się.

Ateista

Na premię to możesz liczyć przy emeryturze.

Ateista

Hela coś Ci powiem jak chcesz być wykorzystywana pod każdym względem i zarabiać 1.200 zł na rękę to napewno Cię przywitają z otwartymi ramionami.

GoŚć

Niestety rownież się ostatnio zawiodłem na niby tak dobrym polomarkecie mianowicie ci klienci co są bystrzejsi napewno to wyłapali rozchodzi się o piwa i ich ceny zdumiewającym faktem jest ze 4 - pack piwa Żywiec wychodzi drożej niż to jak by się miało kupić 4 piwa luzem, niewiem jak jest z innymi markami piw, ale spodziewam się ze może być podobnie albo różnica będzie groszowo się opłacać

Tragedia się dzieje ostatnio w tym markecie nie ma kto obsługiwać same praktykantki chodzą po sklepie pracownikow to szukać z latarką tam.

Niewierny

Jestem byłym pracownikiem tego PoloMarketu, Zarobki tam mijają się z tym ile trzeba roboty wykonać a już nie mowię o pretensjach od kierownictwa. Mało tego każda szkoda czy tez manko na kasie pokrywa nikt inny jak pracownik sklepu nawet inwentaryzacja jak wyjdzie za duża niż oczekiwano to rownież różnice pokrywają pracownicy. Gdyby kierownictwo było normalne to pracownikom robiło by się dużo lepiej i spokojniej, nie długo wpadną na pomysł żeby pracownicy biegali po sklepie roznosząc towar.

Niewierny

Buli tak pracowałem w kilku innych marketach tez i w żadnym sytuacja nie wygladała tak jak w tym Polomarkecie. Nigdzie nie było tak ze pracownicy byli odpowiedzialni finansowo za inwentaryzacje bo wyszła nie tak jak by sobie tego ktoś z góry obmyslil, w końcu to ńie wina pracownikow ze ludzie dziś nie kupują tyle towarów co niegdyś, ale i tak kogoś musza obwiniać wiec najlepiej pracownika z tej i tak nędznej pensji pociągnąć.

gość
@Niewierny

@gość

Mało tego że całymi dniami potrafi siedzieć i gadać przez telefon to jeszcze gnębił pracownikow jakimiś docinkami a potem się z tego naśmiewał. Teraz podstawił na swoje miejsce swojego człowieka żeby dalej mieć kontrole nad dobrodzieniem. Pracownicy są wiecznie poganiani i żeby było tego mało jak się kończy zmianę trzeba się zacnych kierowników zapytać czy można iść wogole do domu.

xce
@gość

Do tego szef, który swoje obowiązki oddaje PH, w regionie nic nie działa wszystkim mają zajmować się PH a kiero siedzi cały dzień w domu...

kim
@xce

Zgadzam się z opinia na temat kierownika sklepu Potrafi tylko cały dzień przesiedzieć w biurze i gadać przez tel na sklepie wogóle nie przebywa i się nie interesuje.

kierownik to leser i nieroba ia bym go (usunięte przez administratora) jak się nie zmieni w polomarkecie kierownik to mu sklepie miche

wooodzu

Jeśli ktoś lubi otrzymywać najniższą krajową, i słyszeć: do roboty, bo mało bo to bo siamto... To zapraszam;-)

serwetka

mnie się w polo dobrze robi zakupy i obsługa jest super ale klient jak jest wredny to jak obsługa ma się jeszcze do niego uśmiechać

klient

to jeden z moich ulubionych sklepów w Dobrodzieniu,również polecam go wzsystkim.

sklep godny uwagi,wszystkim którzy mieszkają w gutten tag-u:)polecam

sklep warty uwagi i polecenia,nie ma kolejek,w środku czysto,obsługa zawsze uśmiechnięta,kierownictwo pracuje na sklepie,chętnie pomocą służą.

3 razy \"D\"dobry sklep,dobre ceny,dobra obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Polo Market - Dobrodzień

Polo Market