Opinie o Carrefour w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Carrefour. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Zielona Góra

Jak wygląda ścieżka kariery w Carrefour? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Carrefour?

Byly Pracownik Nowy wpis

Nie polecam tobie Pracy w tym Markecie.Kadra nie wyszkolona wogole.Nikt nic nie wie.Tylko zebys robil na wszystkich dzialach jeszcze za marna kase.A Pan dyrektor ci powie jakim (usunięte przez administratora) jestes.Taka jest praca W tym Markecie.

kasy samoobsługowe Nowy wpis

Witam Chciałabym zwrócić uwagę na obsługę na kasie samoobsługowej młode panie, które tam pracują to jakiś żart, przy blokadzie kasy z różnego powodu , poproszenie o pomoc pani, która jest tam przydzielona do pomocy klientom, jej chęć mina to czysta kpina, podchodzi obrażona zero przywitania z klientem, odblokuje kasę skasuje towar rzucając go na kasę ( po co zwyczajnie odłożyć, odchodzi bez słowa) takie sytuacje spotkały mnie dwa razy , dwie różne panie, jednej spytałam poirytowana czy zawsze jest taka miła. Więc po kolejnej wizycie , kolejnym problemie na kasie , kolejna pani tak się zachowuje, zastanawiam się czy to taki standard firmy, ponieważ bywam w wielu sklepach i nigdzie tak beznadziejnej obsługi nie spotkałam.

Staly klient

Masz racje Tam chyba na warzywarz nikt nie pracuje.Bo owoce sa splesniale.A maliny to szkoda gadac.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carrefour? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Zgora771

Super sklep,duży wybór,duży darmowy parking,duży sklep.

Czy Carrefour zatrudnia studentów?

Staly klient

To nie sa ludzie do Roboty.Lenie tylko imprezy im w. Glowach.

Klient

Robiłam zakupy w waszym sklepie poraz któryś płacąc przy kasie samouslugowej i poraz któryś proszę o pomoc nikogo nie ma kasjerka mówi , że ją to nie obchodzi a ochrona jest na śniadaniu i muszę czekać chodzę po sklepie nikogo nie ma z obsługi w końcu znajduję panią wołając obsługę sklepu ale pani nie pomoże mi bo nie jest od tego pytam się a kto mi pomoże ona nie wie że więc mówię że biorę zakupy i wychodzę jeśli nikogo to nie obchodzi a pani mówi że nie ma pracowników,a etatu też a co mnie to obchodzi chore kto tam pracuje omijać ten sklep albo samowolka brać towar i wychodzić bez płacenia ????

Ala

Awans?? Raczej nie jest w ogóle możliwy :)

Wicia
@Ala

jedynie mogą cie zwolnic z dnia na dzien :)

Paulina
@Wicia

Ale on nie jest możliwy, bo w sumie to tu nie ma gdzie awansować a nie dlatego, że nie doceniają? Uznanie za dobrą pracę to jakby okazali?

Dąbrówka Z- Góra

Dziisiaj byłam wasza klienta i przyznaję po raz ostatni pani sprzedająca ryby minęła się chyba z powołaniem ponieważ nie powinna mieć kontaktu z ludźmi Krzyczała na mnie i syna i mnie obrazala. Zgłosiłam ten fakt ochronie mam nadzieję że poniesie konsekwencje swojego zachowania bo takie zachowanie jest karygodne.

Bora
@Dąbrówka Z- Góra

Proponuję pani zatrudnić sie w dziale ryb.

klient
@Bora

Witam Nie rozumiem odpowiedzi, na siłę nikt nie trzyma....to po 1 po 2 wszyscy jesteśmy ludźmi i potrafimy zrozumieć sytuację że ktoś ma ciężko. Ale potencjalnego klienta średnio interesuje polityka firmy, mała obsada personelu co skutkuje kolejkami, i nerwową atmosferą.... W żaden sposób nie tłumaczy to opryskliwych sprzedających. Jestem u Państwa bardzo często, zawsze mi szkoda obsługi na dziale wędlin, tam jako klient zawsze marnuje najwięcej czasu stojąc w długiej kolejce. Rano zawsze jeden pracownik, sery, wędliny....podziwiam samemu ogarnąć kolejkę , która w ogóle się nie kończy. Ale tu wszyscy są bardzo mili!!! Pozdrawiam. Dział z mięsem, filety tam też mam ulubioną Panią (usunięte przez administratora)..nigdy miła nie była. Szczerze jak nie muszę nie kupuje.....Pani wiecznie zła wr! Na dziale z żeberkami, łopatką ...itd. PAN chyba jedyny super szybko , konkretnie z uśmiechem. Ogólnie cały sklep fajny, mimo paru obrażonych pracowników. Pracownik czasem musi postawić się w sytuacji klienta, jak sam by się zachował po takiej a nie innej obsłudze. Z całym szacunkiem do ciężkiej pracy. Pozdrawiam.

klient
@Dąbrówka Z- Góra

Witam Jeśli chciała Pani porozmawiać na temat pracownika , trzeba było poprosić przełożonego nie ochronę .. to firma zewnętrzna nie ma nic wspólnego z pracownikami na sklepie. Więc na sto procent dalej informacja nie poszła.

@klient

czyli firma zewnętrzna to darmowa siła roboczych (usunięte przez administratora) Skoro nie są pracownikami...

@Bora

Ja proponuje nie być wredną...

Czy pracodawca Carrefour motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, pracodawca motywuje ???? pan dyrektor mówi ci jak wielkim zerem jesteś!

Mily

Tak tak.Masz Racje.

Ala

Chyba nie tylko pan dyrektor XD

Jakie narzędzia pracy zapewnia Carrefour? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Co to za marzenie?

Były praconik

Dział z wędlinami to jedno wielkie zbiorowisko mobbingowe, nakręcane przez jego kierowniczkę. Kobieta jest niespełna rozumu, jednego dnia liże ci (usunięte przez administratora) żeby jutro zapluc w twarz. Oczywiście nie powie ci tego na osobnosci tylko specjalnie przy kims lubi krecic drame. Ludzie omijają ten dział szerokim lukiem, stad tez ciagle jest potrzeba zatrudniania. Ostatnio widząc ogloszenie na to stanowisko chcialam wrocic, ale słyszac ze Dorota dalej tam jest zrezygnowalam z marszu. Dziwi mnie postawa przelożonych ktorzy nic z tym nie robia.

Mily
@Były praconik

Popieram Cie Masz racje nie ma perspektyw na tym dziale.Duze wymagania a placa za grosze.

@Były praconik

Na innych działach podobnie. Dziwne, że nikt ich jeszcze nie zgłosił. Można by mieć tutaj ładną dokumentację...

Zuza

Bardzo dobra firma, świetnie sie tu pracuje więc polecam zatrudnić się!!

@Zuza

na pewno nie, wieczny (usunięte przez administratora) szefostwo się tylko wydziera i każe (usunięte przez administratora) na czas, zmieniają ludzi jak w loterii, nie szanują, pracownicy płaczą za złe humory kierowników, słabe stawki, zdecydowanie nie jest warte uszczerbku (usunięte przez administratora)chice.

@Ala

Bardzo ładnie dawać cenzure w w miejsca, gdzie nikogo nie obrażałam, bardzo ładnie. Sami widzicie.... :D

Ala

I jeszcze usuwają komentarze za szczerość, mimo, ze nikogo nie obrażałam. :)

klientka

po raz kolejny nacięłam się na cukiernie na wigilie zamawiałam tort (usunięte przez administratora) dna gdzie tu jakiś biszkopt? sama śmietana !! jaja sobie robicie? Ludzie za to paca! a dziś kupiłam sernik krakowski kruszy się ser nie dobry jakby przed świętami robiony jeszcze z pleśnią tym razem zgłoszę sprawę do sanepidu cukiernicy chyba PO OHP ! Nie polecam nikomu zakupu na tym stoisku lepiej zapłacić parę groszy więcej a zjeść ze smakiem i czuć się usatysfakcjonowanym CUKIERNIKÓW ZWOLNIC!

@klientka

Zawsze moze Pani zamawiac torty u prywaciarza.Jest Rema Grono.tylko cena za kg 50 zl.I prosze tych ludzi nie obrazac.Bo oni charuja rano wstaja.zeby klient mial swieze do kupienia.

Mała

Analizując kilka razy oszczerstwo w stronę Marcina myślę że i jest raczej pewne że napisały to dwie osoby,ktore wcześniej to zaplanowały.Wystarczy zauważyć że powtarzają się te same teksty, o błędach nie wspomnę.Akurat też Marcin pomiędzy regałami nie pracuje, kolejna rzecz bardzo dziwna jest taka że opinie owych chorych pań pojawiły się w tym samym prawie czasie ,czy to nie jest dziwne?

On

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy przy rozkładaniu towaru w Carrefour Dąbrówka Zielona góra ??

Bodzio

Nie polecam tego sklepu zeby ktos cos bral na gwarancje odalem deske bo przestala dzialac 2 tygodnie na naprawe jest ja czekam miesiac i albo z reklamacji niema pani albo oni nic nie wiedza i tak od 2 tygodni juz wiecej nic tam nie dam i nie kupie

amelka

Nie polecam pracy na sklepie, każdego traktują jak złodzieja.

Krzysztof

Czy można prosić o informację jakie obowiązki pełni pracownik techniczny ? Nie chce mi się wierzyć w to co jest napisane w ofercie pracy . Z tego co się dowiedziałem praca również na telefon , przyjazdy nocne , czy może to ktoś potwierdzić ??

@Krzysztof

Będziesz chłopcem na telefon u Pana dyrektora który nie szanuje ludzi. Kobiety często płaczą przez niego. A pracownik techniczny? Najniższa krajowa. To powinno Ci dać do myślenia czy chcesz tam pracować. Jest wiele innych firm które cię szanują i płace dobre pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour?

Carrefour