Eurofinance Consulting

Opinie o Eurofinance Consulting

Była pracownica 2011-11-09 04:35:12
Ogólnie polecam, praca wymagająca, odpowiedzialna i należy liczyć się z dużym poświęceniem czasu. W samej firmie klimat troszke sztywny, ale są pojedyncze osoby godne uwagi i symapatii. Poza firmą: na szkoleniach bardzo miło, stała współpraca z miejscami, gdzie odbywają się szkolenia powoduje ciepłą atmosferę - pracownicy znają opiekunów szkoleń i są bardzo pomocni, życzliwi. W sumie polecam, ale w temacie finansów ciężko polecić, jeśli ktoś chce zarabiać powyżej 2 000 i mieć spokój to odradzam.:)
Magda 2013-07-15 17:44:55
Odradzam, nuda, brak kompetencji przełożonych. Warunki finansowe słabe. Wyzyskiwanie.
zr 2015-11-18 23:27:21
Jaki awans? Jakie szkolenia? Chyba nie o tej samej firmie mowa. Ja o tej na Chałubińskiego 8 w Warszawie. Odradzam, omijajcie szerokim łukiem. Praca asystentki Zarządu/Sekretarki poza typową pracą biurową(korespondencja,telefony,zakupy,kawa, herbata, kalendarz Prezesa itp.) obejmuje noszenie walizek "Pani Prezes", robienie zakupów dla dzieci "Członków Zarządu", kupowanie biletów do parkomatu, lataniem z dokumentami po całej Warszawie - czy to w deszcz, śnieżycę czy 40 C upał. Dodam, że załatwianie spraw na mieście odbywa się za pomocą komunikacji miejskiej na swój koszt. W ramach obowiązków załatwianie spraw prywatnych, od kupowania x boxa dla dzieci pod choinkę (wraz z odbiorem własnym bo Członka Zarządu nie stać na kuriera) po jeżdżenie po szpitalach w celu odbioru badań Prezesa. Ponadto dowóz laptopa jednej z "wyżej postawionych" na Pragę (przypominam komunikacją miejską)bo Pani A. przez przypadek zapomniała zabrać z biura.Dużo by jeszcze wymieniać ale nie chcę zanudzać. Ekstra zadań jest jeszcze na co najmniej strone A4 ale juz nie będę do tego wracać. Ogólnie brak szacunku, wywyższanie się, traktowanie innych jak śmieci. Na stanowisko asystentki szukają kozła ofiarnego, który będzie wykonywał ich polecenia od a do z. Biuro porażka, obracaja taka kasa, że głowa mała a na komplet filiżanek żałują - żenada. Zero możliwości rozwoju, żadnych szkoleń, nic ze swojej strony nie oferują. To ty masz być kreatywny i coś wymyśleć żeby wejść w ich hermetyczne szeregi.Ponadto praca po godzinach - odprawa wszystkich członków zarządu jak gdzieś lecieli w tą i z powrotem - czy to była 6:00 rano czy 22:00 w nocy. W weekendy odbieranie pakietów startowych na maratony - oczywiście korzystając ze swojego samochodu i wypalając swoją benzynę, która przecież nic nie kosztuje. Generalnie porażka na całego a to wszystko za aż 1750 zł/mies.! W dodatku okazało się, że nie wypłacali na czas wynagrodzenia i jak zostałam bezrobotna nie mogłam ubiegać się o zasiłek bo nie płacili składek. Teraz pracuje w korpo i jest o niebo lepiej. Sama się sobie dziwie, że tyle czasu znosiłam upokorzenia ale zależało mi na tym żeby mieć umowę o pracę i jakis dochód bo mam na wychowaniu dziecko. Teraz wiem, że nie warto - zero korzyści, zszargane nerwy i jeszcze brak szacunku. Nie polecam.
:) 2016-05-11 21:35:49
Zgadzam się w 100%. Tylko Ty masz się starać. Szkoleń 0. No i to jeżdzenie po mieście za Twój hajs... Żenada
ala 2016-05-21 18:24:51
a nie jewst to przypadkiem w jakiś sposób później rozliczane? ciekawe ikiedy też zakończy się przebudowa ich strony internetowej bo interesuję się praca u nich i wysokością prowizji, poszukują sprawdzonego info
Zostaw swoją opinię o Eurofinance Consulting - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofinance Consulting