WEGBEREITER Human Resource Management

Katowice

Opinie o WEGBEREITER Human Resource Management

Anonim 2011-04-04 17:22:34
mam pytanie do błazna o przepraszam autora, który zamieścił przedmiotowe ogłoszenie na forum. Czy ów autor zdaje sobie sprawę z konsekwencji prawnych jakie czekają i czyhają na niego po zamieszczeniu tak bezpodstawnego pomówienia? O tuż chyba nie, bo osoba, która zamieściła przedmiotowe ogłoszenie nie ma pojęcia, że firma Wegbereiter to niemieckie przedsiębiorstwo z Berlina i w zaistniałej sytuacji firma ta z pewnością wyciągnie odpowiednie konsekwencje z takiego postępowania.

błazen ;-) 2011-04-04 22:33:32
Szanowny [usunięte przez administratora] ).
Dziwna historia - GUS mówi coś zupełnie innego.
W XXIw takie informacje są ogólnie dostępne.
Proponuję na wstępie przeprowadzić rachunek sumienia a dopiero później posuwać się do groźby.

Chcą Państwo mieć pracowników - proponuję być uczciwym a nie kamuflować się i zaciemniać obraz.

Zmiana nazwy firmy tutaj nic nie pomoże.

Podtrzymuję - Hippokrates 24 czy WEGBEREITER - HUMAN RESOURCE MANAGEMENT [usunięte przez administratora] to jest to samo bagienko.

Z nadzieją na szybkie spotkanie...
Pozdrawiam serdecznie ;-)
błazen ;-) 2011-04-04 22:38:02
jeszcze jedna uwaga :
"O tuż chyba " - doskonale wykształcona osoba pozwala sobie na tak poważne błędy ortograficzne?? Niesłychane. Proponuje korzystać chociażby z internetowego słownika języka polskiego.
Anonimowa - SPROSTOWANIE 2011-04-05 11:39:44
SPROSTOWANIE:

Odnosząc się do zamieszonego wpisu określającego „bezpodstawne pomówienia pozwolą Państwo, że sprostuje:

stwierdzenie identyczności firmy Hippokrates24 z firmą WEGBEREITER Human Resource Management [usunięte przez administratora] dokonane zostało na podstawie porównania numeru nip
( widocznego na dokumentach firmy Hippokrates24 oraz danych publikowanych przez wyszukiwarkę GUS jak i KRAZ ) - Nip był ten sam, zaś ewidencja prowadzona przez polski organ. Na tej podstawie została wysunięta ta teza.

Odnosząc się do stwierdzenia „oszukała mnie” sprostuje, że podczas podpisywania umowy o pracę padła kwota, która znaczącą różniła się od tej z rozliczeń po powrocie z delegacji. Pomimo usilnych i długotrwałych prób wyjaśnienia sytuacji firma unikała kontaktu aż do upływu kilku m-c od powrotu z delegacji. W stosunku do sytuacja nie istniała możliwość użycia innego sformułowania zważywszy również na fakt otrzymania prywatnego wezwania z tytułu nieopłaconego ubezpieczania.

Odnosząc się do stwierdzenia „nie wypłacała pracownikom delegacji” sprostuje, że stwierdzenie to zostało wysunięte po rozmowie z świadkami, którzy akurat spotkali się z taką samą sytuacją , analizie terminowości wypłat, jak i błędnym podaniu kwoty w ofercie.

Odnosząc się do cytat: „pytanie do błazna” przypominam o odpowiedzialności karnej z tytuły
używania obraźliwych sformułowań. Określenie to uznawane jest powszechnie za obraźliwe.

Dziękuje administratorowi serwisy na umożliwienia zamieszczenia sprostowania.

luz 2016-05-20 22:46:04
podejrzewam, że pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką sprawdzają, jest wymagany język @klarens. :) druga kwestia to sprawdzenie wiedzy z konkretnego zakresu umiejętności
Zostaw swoją opinię o WEGBEREITER Human Resource Management - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEGBEREITER Human Resource Management