MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

pucuś

RENIA DRZE PAPE NA CAŁY MATEX WIEC KAŻDY SIE ZWALNIA HAHAHHAHAHAHAHAH.......

tapicer

Cieszyć się świąteczne jest to jest to co jedyne Matex proponuje o daje ale jeszcze stawia warunki powyżej pół roku na umowę o pracę . nie długo się ruszą nowe firmy ciekawe kto będzie tu robił - kaziu będzie sam na tapicerni meble robił . kaziu woli Ukraińców wziąć nic pracownikowi dać więcej

byly pracownik

ale praca bardzo fajna wiadomo trzeba szybko i myslec co sie robi

byly pracownik

Nie polecam pracować w tej firmie sami kapusie i nie maja co robic a jeszcze oszukaja na wyplatach

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

&&

Gdzie są podwyżki co już kilka lat nie było .

pola

no to jest teraz chyba jedna jedyna oferta pracy od nich prawda? z cala pewnoscia oferowane jest tutaj m.in. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rozwój zawodowy oraz pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języków.

%%%

To zaczynamy popołudniówki od pazdziernika do 23 zawsze godz mniej.

Aaax

Witam zaczynam od jutra pracę na nabiale.Jest ciężka tam praca?jakie zarobki?

%%%

Na poczatek najnisza krajowa a puzniej zalezy gdzie bedziesz,i jakie meble itp bedziesz robił jako młody dostaniesz najgorsze gówno za grosze wiec rewelacji nie bedzie

M

Jesteś nie fer, skoro żeś pojechała z imienia i nazwiska tak bezczelnie, skoro zdawała za litr mleka to powiedz gdzie. Jestem zainteresowana promocją. Może się przedstawisz? Stolarnio... Czy mogę cię nazwać tchórzem?

maniu

Ja tam nie narzekam. Zapierdalam jak dzik choruje 3 dni minus 500 z wyplaty ale (usunięte przez administratora) jest. do emerytury w takiej firmie.

cv01

Niema

@cv01

Jeszcze troche to wszystkich nas ukraincy zastąpią...z dnia na dzien jest ich coraz wiecej! I co jeszcze mnie wkurza? Nowgo pracownika lepiej traktuja jak starego...." nie wolno krzyczec na nowych bo sie zwolnia ! " a my starzy to co? K...gorsi????

cv

jest tu ktos na tym forum?

cv

Jeszcze jedno czy sa moze jakies bony/pieniadze na swieta? Pieniądze na wakacje? czy firma ma postoj w wakacje i jak wygląda system premiowania?

cv

Witam chce zlozyc cv do tej firmy ale licze na szczere i prawdziwe odpowiedzi. 3 lata pracowałem w stolarce szlifierki frezarki obrabiarki wszystko jak szlo doswiadczenie mam spore u tzw prywaciarza. 2 lata parcuje obecnie w innym zakladzie jako monter stelazy na akordzie czyli nie jest lekko.jestem mlody nie boje sie pracy daje rade ze wszystkim. pytanie moje brzmi czy sa takie stanowiska jak monter lub jakiekolwiek inne, o ktore moglbym sie ubiegac. jak wyglada atmosfera, ogolnie kierownictwo itd itp no i przedewszystkim zarobki, na ile mogę liczyc na poczatku na akordzie/etacie/godzinowce nie wiem jak to tam wyglada ile wynosi okres probny jesli taki jest? no i ile moge liczyc jakie zarobki powiedzmy po pól roku pracy, na akordzie lub godzinowce? licze na szybką odp dziekuje z gory

rocky

Wie ktoś może jak kierowcy mają narzekają czy jest w miare ok?

buldozer

krzywy komin juz nie ma nic do powiedzenia buahahahhahha

Klucznik Piotr

Na szczęście ten "gość" nie ma już wiele do powiedzenia. Szkoda tylko ludzi, których pozostawił bez środków do życia, zwolnił na kilka lat przed emeryturą, podając kłamliwe i oszczercze powody, nie dając szans na obronę. Na szczęście życie jest bardzo sprawiedliwe i dobro dawane w tym życiu zwraca się wielokrotnie, a zło .................? Jest na szczęście opatrzność, ta najwyższa której nie da się okłamać albo wywinąć bokiem, mam nadzieję, że w tym przypadku też będzie tak samo sprawiedliwa.........

buldozer
@Klucznik Piotr

tutaj kulawi dostają robote...

Mina

A czy krzywy komin jeszcze grasuje na tapicerni lub nabiale? Pisze nick z małej litery ze względu na brak szacunku do tego gościa-)

Nico

Po kilku miesiącach od kupna mebla sprężyny wbijają się w (usunięte przez administratora) a płyta wiórowa z której są produkowane meble to największe ścierwo ściągane z Ukrainy. Zdarzało się wycinać mokrą płytę dosłownie z pod deszczu nie wspominając o listwach które mają 50 i więcej procent wilgotności a od dostawców wymagają liściastych eleganckich listewek (mowa o ramkach). Wiem bo pracowałem na stolarni. I gdzie tu mowa o standardach europejskich nowocześnie i estetycznie to ten mebel wygląda z zewnątrz natomiast w środku można sobie ryż uprawiać, a o ogólniej sytuacji w firmie - zarobkach, kierownikach i tzw. chapaczach to mógłbym książkę napisać. Na szczęście zakończyłem karierę w tej firmie pozostał tylko ból w plecach który powoli mija.

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.