MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Tapicer

W tym miejscu chciałbym serdecznie pozdrowić najlepszą Panią kontrolerke BB z Tapicerni.Dzieki Pani moje dniówki są Astronomiczne Wielkie i Wszystkie Meble idą za pierwszym razem!!!!! Dzięki Wielkie!!!!!!!! Tak trzymać!!!!!!!

Tajemniczy On !

Nie polecam ! Praca jak praca,ale ludzie ? Tragedia! Kto wybiera brygadzistow i kierowników ? Haha Na każdym dziale jest parodia ! Tam ludzie rządzą nie na odwrót !O co tu chodzi? ! Są tacy co pracują i przez 20lat nie mają nawet premii,są tacy którzy wchodzą w du..kierownikowi i są nie do ruszenia a premie maja za kablowanie,są tacy ktorzy nie wiedza nic a siedza ,,do gory " wiedzy i pojecia o niczym ,są tacy którzy są dyskryminowani przez ludzi bo są za ładni i zdolni lub zbyt brzytcy inni i wydawaja się głupi ,są tacy którzy na godzinowce nie robiac nic poza plotkami zarabiaja tak samo niż ci którzy zapie...dalają na akordzie....o co tu chodzi ?są tacy którzy mają lekką pracę wracając nienarobieni do domu bo zarabiają więcej niż ci ktorzy musza napiep*ac zeby miec tyle samo ....do pracy nadają się ci którzy mają stalowe nerwy i sa samoukami....tam na obojętnie jaki dział trafisz musisz liczyć na siebie nikt ci nie pomoże nie wytłumaczy zobaczysz tylko gdzie magazyn weźmiesz buciki ogrodniczki czerwone zielone lub niebieskie i witamy radzisz już sobie sam i odwracają się śmiejąc się pewnie w myślach z Ciebie gdzie ty k.rwa przyszedłeś człowieku! (usunięte przez administratora) ! Nikt nie wytłumaczy bo kto ?!!!! Kontrola jakosci z wielkim ry..em jakbys robil cos 10lat a nie ma kto nawet nauczyc danej roboty !!!!! Porazka wielka ! Gdyby kierownictwo było stanowcze zorganizowane gdyby Szefostwo bardziej sie insterwoalo co dzieje sie w firmie nie byłoby tych złych opinii !Jeśli masz problem radzisz sobie sam jeśli się nie da ostatecznie idziesz do kierownika on ma sprawę w d.pie po co problemy wiec idziesz do szefowej i ona ma zapewne w (usunięte przez administratora) więc poddajesz się i wypowiedzenie i tak kończy większość pracowników przychodzą nowi i to samo i tak się kręci i kręci....coraz więcej Ukraniny tania siła robocza niekoniecznie dobra !......jak tak dalej bedzie bedzie ich 80% reszta to PL i inni .....mozna dużo dużo pisać.....niestety nic pozytywnego.

Jakiś
@Tajemniczy On !

Kontrola jakości może i z ryjem ale jak matoły nic nie potraficie to jak kierownicy nic z tym nie robią to chociaż kontrola sie za was bierze.

ha ha
@Jakiś

a kto broni ryja BB łysy (usunięte przez administratora) śmierdzący codziennie wódą i potem ?

Luki
@ha ha

Do czasu niech w chacie się nadziera może ma tam (usunięte przez administratora) do gadania i w pracy musi się dowartosciować

Berry

Nie polecam, długo tam nie jestem, ale atmosfera i 3/4 ludzi patrzą jak na kosmite, bo nowa to od razu można (usunięte przez administratora) obgadac. Kierownicy też słabi. Pieniądze to śmiech na sali. Tzw robienie murzyna z człowieka... NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!!!!!!!

Berry

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Lamus z Wrzesni

Ja zgarnołem wakacyjne i sie zwolniłem Jest popa! Jest faza! Jest czad!!!!! Pozdro dla ekipy z kregli jest spooooko!!!!!

Pan Jan
@Lamus z Wrzesni

Zgarnij jeszcze slownik jezyka polskiego :)

Buhhhahaha
@Pan Jan

Po Twojej pisowni stwierdzam że pijesz piwa z Biedronki i palisz popularne bez filtra

Witam czy Pani BB z Tapicerni już wyluzowała? Czy nadal jest ciężko i ma humory? Bo niewiem czy wracac z L4. Dziękuję z góry za odpowiedźi

Firma ŻENADA!! Oszukuja pracownika na kazdym kroku? Nie polecam nikomu tej firmy...chociaz z mlodych i tak juz nikt nie przychodzi:) Kierownictwo banda kompletnych (usunięte przez administratora) Zadnego pojecia o niczym :) Smiac sie chce jak sie na nich patrzy hahaha.

Milka

Stanowiska: stolarz, pomocnik tapicera. Czy osoby pracujące na podobnych stanowiskach zechciałyby napisać kilka słów na temat warunków pracy oferowanych przez ten zakład, poziomu zarobków jakiego można oczekiwać oraz tego, jaka atmosfera panuje na produkcji, szczególnie jakie są relacje pomiędzy pracownikami różnych szczebli.

A teraz jeszcze ta smieszna impreza dla pracowników. Ukraina emeryci i baby na macierzyńskim! Będzie biba❗

@666

tak jedno jest pewne niektóre wypowiedzi są żałosne niezgodne z prawdą rasizm nienawisć do każdego czy to emeryt czy koleżanka na macierzyńskim ale zaproszenie na pewno odebrałeś przyjdziesz najesz się napijesz a potem będziesz miał siły wszystko opluć ......

@999

Nie przyjde. Mam to w (usunięte przez administratora) Ukrainiec to jest tylko przejazdem nie jest typowym pracownikiem. Dlaczego nie zrobią imprezy z rodzinami tylko emerytow zapraszają i tych na chrobow. I to nie tylko moje zdanie na ten temat.

Żałosne

Ludzie którzy są dobrzy w tym co robią staraja sie , zapieprzaja nie są doceniani a o premii nawet mowy nie ma !!!! Jaki skutek ? Odchodzą! Zostaja coraz gorsi ktorzy nie maja nawet od kogo sie uczyc co za tym stoi ? Coraz gorszą jakość mebla !!!! ! Ilu poszło ludzi po wakacyjnym na L4 ? Ilu ludzi odeszło po wakacyjnym? A najlepsze jest to że okradli WSZYSTKICH tą śmieszną premia która się należała każdemu co miesiąc jak to nazwali,,dodatek wakacyjny " hahaha ! Sprytnie to wymyślili !

Gto
@Żałosne

Ile bylo wakacyjnego?

Remik

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki czy warto?

@Remik

Ta firma od czasu założenia (1993r )potrzebuje ciągle pracowników ????

ZDZICHU Z KARPACZA

Witom wszystkich, od Pon wracam po urlopie do pracy i mam pytanie do tapicerow,jak tam Najlepsza Pani na kontroli??? Da sie wytrzymac? Bo najwyzej pójdę na L4 od psychiatry niz sie męczyć i zarobic tyle co na godzinowce.

zdzichu
@ZDZICHU Z KARPACZA

Juz bb jebalo przed jej urlopem a teraz przechodzi chyba menopałzę bo aż się chce rzygac na jej widok

Zdzichu z Karpacza
@zdzichu

Witam, dzięki, to jednak pojde na te L4 po co tracic zdrowie i sie denerwowac,a myślałem ze troche wyluzowała,i jest poprawa. A Tu standard.

Pan Jan
@Zdzichu z Karpacza

Teraz jak uczy to robimy same wystawy :P

Jakiś

Witam.wiadomo co z podwyżkami bo juz z 2 lata niebylo chyba.

Zdzichu z Karpacza
@Jakiś

Będą po imprezie we Wrześniu

Aneta

Na stronie internetowej firmy Fabryka Mebli Matex znaleźć można ogłoszenia o pracę na stanowiska: stolarz, tapicer, krawcowa. Czy osoby pracujące na podobnych stanowiskach zechciałyby napisać kilka słów na temat warunków pracy oferowanych przez ten zakład, poziomu zarobków jakiego można oczekiwać oraz tego, jaka atmosfera panuje na produkcji, szczególnie jakie są relacje pomiędzy pracownikami różnych szczebli.

mema
@Aneta

Na nabiale masakra kierownik jak pujdziesz powie ci (usunięte przez administratora)

fuck up from here...
@mema

prawda jak pójdziesz sobie do wolswagena powie ci magiczne słowo w_..._p_i_e_r_d_a_l_a_J !!! Widocnie nie chce cie widzieć i go dynerwujesz dlategoo tek ci powwie w..y p i e r d a l a j kieras to nieokrzesany prymityw

Szczesliwy

Witam.mam pytanie.chcialbym podjac prace jako lierowca w firmie maex.czy mozna sie dowiedziec w szczegolach co i jak?

Zenek

Jest tak dobrze i dlatego nikt tu nie zagląda?

Zdzichu Kura

Co tu tak cicho!!!!!! Na forum!!! Jakieś newsy????

Zdzichu Kura

To jak jest wkoncu z wydawaniem pracy na tapicerni??? Od czego to zależy???

Do Juras "aha dzięki" odpowiedz prosta jak Świnski ogon na poziomie gimbazy

Juras
@Zdzichu Kura

A jaką chciałeś odp płaszczyć się prosić może ty tak potrafisz kierownik jest od tego jak tak jest

Aneta

Ciekawa jestem, dlaczego nikt nie pozostawił opinii o swoim stanowisku pracy? Może jedynym powodem i wyjaśnieniem jest sezon urlopowy i uroki lata, które zachęcają do aktywności na powietrzu, a nie siedzeniu przy klawiaturze komputera. Niemniej jednak w imieniu kandydatów do pracy w Fabryce Mebli Matex raz jeszcze proszę o krótką charakterystykę miejsc pracy do obsadzenia.

@Aneta

A jakies konkretne stanowisko Cię interesuje do scharakteryzowania?

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.