MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

H.L

Witam.Firma Matex chce nas zatrudnic w Sulechowie.Czy jest to firma godna zaufania?Jakie jest tam wynagrodzenie ?

giant
@H.L

Z tego co widzę na tym forum, to zarobki w tej firmie to temat tabu. Praca to nie wszystko! Ile tu zarabianie średnio? Czy przeciętny tapicer zarobi tu 3 tys. na rękę? A co z innymi stanowiskami? To taka wielka tajemnica?

@giant

Przecietny tapicer z pewnoscia te 3 tys zarobi, lepsi maja 4 pozniej to juz kwestia kto jakie meble robi. Na innych etapach produkcji zarobki sa mniejsze.

panienka z okienka
@Gość

potwierdzam, nie wiem jak to dokladnie jest na tapicerni ale na innych dzialach godzinowka 13/14 zl na godzine w zaleznosci komu sie jak poszczesci a akord tak gdzies do 3k na miesiac albo 3k+ ale to juz jest praca praca praca albo dobre meble

K1973

Nie Polecam!!!

Xwq

Jaka też polityka że do góry siedzą ludzie nie mających nawet skończonych liceum a co dopiero maturę? Mówi wszystko samo za siebie jest jak jest typowe zoo

kuratorium
@Xwq

pisz wyrazniej nie wiadomo o co chodzi ...

Wahrheit
@Xwq

Wykształcenie nie jest najważniejsze. Znam taki przypadek, że facet ma tytuł mgr przed nazwiskiem a chodzi na smyczy swojego p a r o b k a bez szkoły albo innego cwaniaka bo tak odleciał od rzeczywistości.

No tak
@kuratorium

Wyraźniej napisać już nie idzie ale tempym się jest a nie bywa

no nie
@No tak

Oczywiście, że da się napisać to lepiej :) Choćby interpunkcja pomaga, której na pewno uczyli w podstawówce. Wykształcenie nie ma znaczenia. Nawet bez studiów można rozwinąć własny biznes, zdobyć potrzebną widzę i umiejętności np w zakresie kierowania działem.

Pustaki
@no nie

W matexie akurat nie trzeba nawet być minimalnie inteligentnym żeby awansować.....(śmiech) Może się kiedyś to zmieni bo jak tak dalej pójdzie to będzie większe (usunięte przez administratora) niż jest

Pełny pustak
@Pustaki

A Ty masz ciągle czas na wypisywanie zajmij się robotą bo inteligencję podobno masz...

ogra
@Pełny pustak

co to ma być plastusiowy pamiętnik, plastusia o kleksie z kałamarza, co na niego nie zważa... ogarnij się...

Xwq

(usunięte przez administratora)falszywosc pracujących tam ,,kobiet" jest nieskazitelna

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Stefano

Ile prawdy jest w tym kupowaniu Sulechowa? Wiecie coś więcej?

@Stefano

Już wiadomo że powstanie. Ziemia kupilna

Oferta pracy kierownik

Czy ktoś może wie, ile zarabia w tej firmie kierownik?

@Oferta pracy kierownik

Na tą chwilę nie ma oferty na kierownika. Idę o zakład, że autor tego postu próbuje zamknąć buzie i wyciszyć niewygodne tematy. Ty co to pisałeś akurat wiesz ile zarabiają. yntelygencja w stylu chłopka oborowego.

Xxx
@kadry

Firma kupuje w Sulechowie firmę tam możesz iść na kierownika

giant
@Xxx

Właśnie, kupiła już ją, ale w jakim celu?Kupiła bankruta, czy ma zamiar tu inwestować? Raczej wątpię! Chodzi o przejęcie firmy aby ją sprzedać pod działki budowlane? To ścisłe centrum miasta.

mm
@giant

ponoć chcą tam rozwijać się potrzebują ludzi do pracy

mm
@mm

ile tam zarabiają szwaczki proszę o odpowiedź

Co musiało by sie stac zeby wzięli sie za kierownictwo? Jak słyszę te ich mądrości to mnie w d....strzyka. Zaklej sobie ryj taśma i 8 godz z nikim nie gadaj tylko chap chap. A sami siedzą albo stoją po kontach i pier....

Uuuu....ludzi do pracy co raz mniej....szukaja kooperantow bo nie ma kto robic. Szanujcie tych co zostali!!!!

Stolarka

Witam od kiedy mają przyjść do pracy wiezniowie

Hm
@Stolarka

A po ci taka informacja skoro nie pracujesz z matexie? Bo tak to by nie było pytania przecież tam wszyscy wszystko wiedzą !

marian
@Hm

Masz racje. To jest ten profesjonalizm zarządzających.Często nie potrafią utrzymać języka. O sprawach które powinny być poufne wiedzą wszyscy i biurowi i produkcyjni. Poprostu tam w biurowcu klepią na lewo i na prawo prawie o wszystkim. O sprawach poufnych i o prywatnym życiu pracowników też.

@Hm

Obecnie nie pracuje ale pracowałem.takie informacje szybko się rozchodzą .

Stefan

Witam Ile zarabia się w firmie na godzinówce z premią prosze o kwote netto

Ulepszacz

Mało.

@Stefan

Zdecydowanie za mało. Najnizsza krajowa jest 14.70 zl na godzine a ludzie maja tu po 13 zl na godz. Masakra

kadry

widzę że kompletnie sie pogubiles najnizsza krajowa to 2250 stawka 14.70 dotyczy umow zlecen a jesli masz 13 to zapomniales o premii razem 16.90 jak nie wiesz to nie pisz

Tapicer
@kadry

Premia jest UZNANIOWA. Pracownik zachoruje bo ludzie z obawy przed utratą premii chodzą chorzy do pracy. Gorączka 40 stopni, poda L4 i zostanie bez premii. Wtedy jego zarobki będą poniżej minimalnej krajowej. Jak nie wiesz to nie pisz

@Tapicer

nadal nic nie rozumiesz placa minimalna to kwota brutto 2250 osiagasz ja nawet bez premii chyba ze rozumiesz ale udajesz glupa

Hm
@Stefan

Tyle że raczej nie opłaca się do niej przychodzić i tracić nerwów i zdrowia chyba że zakrecisz się dobrze koło kogo trzeba i zagadasz z kim trzeba

Nosacz

Firma krzak. Pracownicy wykorzystywani na każdym kroku, kierownictwa brak bo na niczym się nie znają i są brani z pierwszej łapanki. Niektórzy siedzą i nikt tego nie widzi, a dobrzy pracownicy na chwile nie mogą odpocząć bo już kierownik krzywo sie patrzy. Sa równi i równiejsi. Jedyny plus tej firmy to spoko ludzie niektórzy i nic więcej. firma bez zasad i lizodupy mają lepiej. Jesteś nim to awans w ręce, bez tego nie da rady.

Racja
@Nosacz

Przykra prawda ! Niektorzy nie robią nic tylko plotkuja udają że coś robią i donoszą nowe nowinki tacy mają dobrze ale tylko pustaki tak potrafią

Tap
@Nosacz

Dokładnie! Na tapicerni sa tacy co po 5 latach pracy robią tyle co ukrainiec po 3 miesiącach ale tam problemu nie widać bo przecież reszta zostanie do 16.

Pan Janek
@Nosacz

Ryba psuje się od głowy. Nie wiem co ma w głowie dyzma - administrator produkcji, słabo wykształcony jak na administratora ale czytać potrafi . Z obsługą komputera mu nie po drodze. Kartka i linijka w XXIw – w Mateksie można. Słabo wypada w relacjach z pracownikiem. Sytuacji problematycznych unika, jak coś nie wypali to zawsze zwali winę na kogoś innego, w niczym nie pomoże. Za nic nie odpowiada, niewiele wnosi, zajmuje się głównie tym, żeby on i jego wybrańcy mieli dobrze w tej firmie. Wszystko się wokół tego kręci a robole niech tyrają na nich za grosze dlatego ludzi jest coraz mniej bo widzą co się dzieje. Jednak człowiek namaszczony przez prezia, któremu tłumaczy firmową rzeczywistość. Aż trudno uwierzyć w to i żal patrzeć jak prezio się go słucha przez tyle lat jak jedynego mądrego. Ostatnie działania to tylko pozoracja...nic sięne zmieni.

Pani Jadzia
@Pan Janek

Pan Dyzma to przedłużenie rąk prezia. Człowiek od brudnej roboty. Trzeba mieć czarnego barana na którego cała wina spadnie a góra będzie cacy... A czarnemu baranowi to mu gra, bo gdzie ten rogacz by znalazł prace, chyba w oborze.

tortowa
@Pani Jadzia

W oborze czeba naprawde pracować a tu nie musi leniuszek. Nawet chodzić mu sie nie chce po produkcji tam gdzie są problemy.

mały
@tortowa

on problemów nigdy nie widzi bo po co :) udaje że ich nie ma, ludzią w oczy boi się spojżeć bo co im odpowie .... eeeeeeeeee echechech Stać przed portiernią o 14 przy wyjściu potrafi. To jedyne co potrafi może się przyucza do pracy na portierni, tam by się nadawał.

Mała

Co myslicie nad tym żeby założyć związki zawodowe?

Boze skad biora sie takie gwiazdy jak anna w z biura ze szwalni? Czy ktos w ogole sprawdzal jaką ona skonczyla szkole? Jej zachowanie porazka....gwiazda ze spalonego teatru

...?

Proszę Pani żeby wypowiadać się na takim forum trzeba mieć odrobinę godności. Widzę że Pani rozumu brakuje w tej czarnej główce, mimo to życzę wesołych świąt i dużo spokoju. Pozdrawiam.

@...?

Ile trzeba mieć na sumieniu żeby nawet na ,,takie" forum zaglądać

Michael

Popieram Pani słowa ????????????

Zyga

Panowie ile mozna zarobic przy obijaniu mebli kartonem prosze o odpowiedź

nowy

Plotki i ploteczki nieprawdziwe historie problemy dziecinne w tej firmie ludzie nie są normalni ale jak mają by normalni skoro kierownictwo tez nie jest normalne zamiast zajac sie praca albo pierodly w głowie zamiast zając się rozwojem firmy i dobrem pracownika mają w głowach pustki !

@nowy

Słuszna odpowiedź.szkoda słów Oni tylko patrzą jak sobie podnieść pensję A z pracownika zrobic robala.

Stolarka

Co nowego na tapicerni? Jakieś niusy?słyszałem że zwolnienia się szykują

Pan Jan
@Stolarka

Jakie zwolnienia jak zaraz bedziemy do 16 pracowac...

Micky

Nie wszyscy brygadzisci maja 15zl.Jest pani, która jest bardziej doceniana przez w/w osobę. Przy swoim marnym wykształceniu ma płacone tak jak kierownicy z transportu. A robi może połowę, jak nie mniej, niż inni brygadzisci. Swoją drogą, prezes musi mieć nieźle zamydlone oczy względem tej pani.

D_r_t_
@Micky

Ciekawe czy to jest pani R.

Micky
@D_r_t_

Bingo.

@Micky

A są tam w ogóle brygdzisci którzy mają wykrztałcenie ? Albo przez znajomości albo zauroczenie !

RB

Brygadzista 15 zl na godzine pfffffff niedługo pan K.Sz sam bedzie robil . pffffff

listige reiche Leute ohne Herz
@RB

Skąpstwo państwa U & W jest obrzydliwe przykre :(

Bobi Rey

To nie firma to zoo warunki pracy katastrofa kierownicy i brygadzisci z montażu to patologia społeczna kontrola jakości wymaga po godzinie pracy cudów mówię o nowych osobach w pracy nigdy więcej do takiej firmy tam ppo dniu pracy człowiek ma mózg wyprany

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.