MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Iwona

Z tego co widzę to firma przestała już tak „namiętnie” szukać nowych pracowników jak w zeszłym roku wiec chyba się tam zrobiła stała ekipa co?

Mechanik
@Iwona

Jest rotacja jak zawsze. Głównie nowi pracownicy przychodzą i odchodzą. Ogólnie atmosfera bywa dziwna, niedawno było głośno o pewnym tapicerze ze interesował sie atrakcyjnością dwóch innych tapicerów co jest trochę dziwne. Ale tak to jest w tej firmie raz na jakiś czas.

Wanda
@Mechanik

Atrakcyjnością dwóch innych tapicerów? W jakim kontekście to? Mówisz raz na jakiś czas, to jakie wcześniej dziwne rzeczy się sporadycznie tu zdarzały? ;)

Łucja
@Mechanik

a oprócz tego co podałeś to jest według Ciebie jakiś inny powód dlaczego atmosfera bywa dziwna? ;)

rom
@Iwona

Firma Matex nadal poszukuje nowych pracowników. Aktualne oferty pracy są dostepne na stronach: olx i pracuj.pl Zapraszamy!

Ewelina

czy na produkcji mebli zapewniana jest klimatyzacja ? zbliza się lato i w takim miejscu cieżko wytrzymać bez klimy ... jest teraz ogłoszenie o prace na takim stanowisku i zanim wyśle cv chciałabym znac odpowiedz :D

Ig
@Ewelina

Woda z ogólnodostępnego kranuka u do pracy . ..

Wanda
@Ig

No na upały genialne. A coś jeszcze z fajnych socjali / benefitów? ;p

Popel

Jest jakaś możliwość zatrudxnuenia się na dziale utrzymanie ruchu, i jakie kwoty wchodzą w grę ? Kto teraz żądzi na dziale i jak wygląda praca

Edek
@Popel

Nie ma takiego dzialu

Michu

Czy firma zwraca za dojazd do pracy?

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Dariusz

Jestem zainteresowany pracą w firmie Matex, i chciałbym się dowiedzieć jakie są wymagania od nowego pracownika i jakie są stawki płacowe na danym dziale na dzień dzisiejszy z góry dziękuję za udzielenie informacji

Czy MATEX Sp. z .o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ewan

Zlecenia

Ciekawy

Według mnie przydały by się tam kamery i trochę porządku np na stolarni z tego co widać chowanie się za paletami i Rozje....nie innym związków ale skoro na takie coś sobie pozwalają to widocznie normalni tam nie robią

Pepe
@Ciekawy

Nie rozumiem o co ci.chodzi

???
@Ciekawy

Boli Cię to, że ty nie możesz ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MATEX Sp. z .o.o.?

tak mają szanse

Onaaaa

Najlepszy jest tekst nie dostaniesz urlopu bo będzie postojowe. Może marzec może kwiecień. A co oni myślą że w lipcu znowu będziemy robić bez urlopu?

Lika
@Onaaaa

Ja dostalem urlop pierwsze słysze

Zpierwszejręki
@Lika

W Mateksie jest kilka działów i w każdym z nich jak w oddzielnej firmie inne zasady. Każdy kierownik ma swoją politykę. Na stolarni inaczej niż na szwalni czy nabiało.

skinu69

Nie znam firmy, która notorycznie szuka pracowników praktycznie codziennie patrz olx

Leon

Jak to jest z dodatkiem ktory dostaje kilka osob za co?

Krzysztof
@Leon

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat? Też mnie to ciekawi, więc jeśli zdobyłeś jakąś wiedzę na własną rękę to koniecznie się odezwij. Każda informacja o MATEX jest cenna dla użytkowników odwiedzających ten wątek.

Zpierwszejręki
@Krzysztof

Z dodatkiem jest tak, że są osoby, które przychodziły o podwyżki sobie je wywalczyły w zamian za lojalność kierownikowi. Tak są w tym zakładzie równi i równiejsi. Dodatki dostają osoby sprzyjające kierownikowi. W ten sposób nieudacznik stworzył sobie podległy dwór.

niko

czy w tej firmie jest możliwość pracy tylko na ranna zmianę?

Niko

czy w tej firmie może jest możliwość pracy tylko ma ranną zmianę?

Witam dostałam już poraz drugi propozycje pracy w matexe z przyczyn technicznych jest to nie możliwe. Wiem też, że inne szwaczki też otrzymały takie pisma myślę że jakby otworzyli sama szwalnie w Sulechowie to chętnych by było bardzo dużo i jeszcze jedna zmiana możliwość zarobienia po godzinach i w soboty POMYSLCIE o tym sama szwalnia pozdrawiam

Potrzebują na zbijanie stelaży? Ile tam można zarobić?

Best

O co chodzi?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MATEX Sp. z .o.o.?

Hwyej

Na produkcji Tak ze ewentualnie mozesz porobic sobie cos innego, isc na inne stanowisko, albo zmienic dzial, awans istnieje tylko w sytuacji gdy z pracownika produkcji jakims cudem przejdziesz na kierownika, wszystko co jest pomiedzy nie daje zadnych profitow finansowych, jedyne co sie zmieni to ze cos innego bedziesz robic wiec jesli szukac w tej firmie rozwoju zawodowego to nie tedy droga

pytanie bez sensu bo mozliwosc awansu to pracownik na wyzszym staowisku rezygnuje lub przechodzi na emeryture chyba ze idziemy w kierunku proporcji 100 kierownikow 1 tapicer

Gabrysia

Pracuje w firmie już parę lat różnie bywało ale dochodzi do tego że kierownik będzie pracownika oceniał w jakiś skałach. Obecność w pracy zaangażowanie itp co to jest przedszkole?

@Gabrysia

wikesosc firm tak robi i na podstawie takich ocen leci premia

inżynier serwisu

Odebrałem dzisiaj telefon od pana który próbował zaprosić mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Pan nie miał żadnej wiedzy na temat zatrudnienia na dziale UR wiec podziękowałem już na tym etapie. W dobie wirusa wiele firm przeprowadza rekrutacje online. Tutaj chyba nie ma się czym chwalić przez telefon wiec zapraszają na Casting abyś dowiedział się o widełkach płac rzędu (usunięte przez administratora)zł ja nie mam czasu na takie tematy

Jogi

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach ogłasza o wszczęciu w trybie art. 25a i nast. ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego podmiotu: "MATEX"

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.