MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

pracownk

ile ci ta pensje podniosa jak wzrosła najnizsza krajowa jak cie kadry opierdolą z wypłaty potrawia wkrecac kity ze na to na to na tamta trzeba opłacic szkoda gadac a sam pracodawca ma mln i zal mu dac pracownikom podwyzki

Ciekawski

Dlaczego mówicie jakimiś kodami, napiszcie kto, co i jak?

matexowiec
@Ciekawski

nie można pisać kto ,co i jak bo administrator strony i tak usunie nazwiska osób z treści.

Zapytajcie tego kierownika, kto kupił mu zawór EGR do Mondeo i akcesoria wędkarskie to wpadniecie w niezłe zdziwko. Inteligent, który przymykał oczy na patologie dziejące się w Matexie!!!

Dziad Mróz

Z czego wynika słaba jakość mebli w Matexie? Przede wszystkim z za wysokich zarobków kierownika kontroli jakości. Jeśli ma tak skalkulowaną stawkę że i tak ma olbrzymią pensję na ręke to nie zależy mu na tym żeby meble godziwie wyglądały. Jeśli miałby 20 pln za tira lub 5 zł za reklamacje wreszcie wziąłby sie do roboty, konstruktywnego myślenia, i nagle wysypałby się worek z pomysłami..........a tak wciąż tylko udawanie że się coś w tym kierunku robi, a w zasadzie nie robi się nic!!! Najbardziej bezproduktywna osoba w Matexie!!!! Jak chcecie zobaczyć najprostszy komin i cuda budownictwa mieszkaniowego to zapraszam do Gniezna-)

chorobowe
@Dziad Mróz

Z tym chorobowym to już całkiem jazda. Można przełknąć zabieranie premi w danym miesiącu, ale zabieranie na trzy miesiące jeśli chorujesz powyżej tygodnia? Właścicielom chyba lepiej jak pracownik przechodzi chorobę w robocie a potem jest mniej produktywny he he he Zabieranie premi na trzy miesiące to złodziejstwo bo to nie jest bonus do super wypłaty tylko stały składnik wynagrodzenia i przecież bez premii dostaniesz grosze

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Dobre

Ostatnia wypowiedź to niezła kpina. POza latem co drugi weekend jest pracujący a dla niektórych każdy. Chyba, że o niedziele chodzi to jeszcze pozostają wolne. Poczekajmy, może kreatywność kadry zarządzającej znajdzie sposób na pracę w niedzielę tak ja na dziewięć godzin pracy przy płatnych ośmiu?? Przyzwyczaić się można, jak do komarów latem, albo grypy zimą. Prawdą jest tylko, że za ten zapiernicz kołchoz płaci w terminie, ten swój ukraiński akord.

ŚMIECHU WARTE
@Dobre

ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ W 200 % !!!!!!!!!!!!! I TAK JAK TO ŻE ZA KAŻDE CHOROBOWE POWYŻEJ 7 DNI TZN. CZY MASZ 8-9 DNI CZY 20-30 TO POZBĘDĄ CIĘ PREMII NA CAŁE 3 MIESIĄCE JAK ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ PANIE PREZESIE ?????????????/

sam
@Dobre

WOLNE Weekendy To już od dawna nieaktualne ;-)

Lunatiq

Ogólnie nie jest źle. Pracuje w Matexie od 2 lat. awsze wypłata była na czas i nigdy nie bylo z tym problemów. Jeżeli chodzi o sama prace nie jest tak ciezko z reszta idzie sie przyzwyczaic. Nie rozumiem tych ktorzy tu narzekaja. Weekendy sa wolne a jezeli jest juz pracujaca sobota masz za nia zapłacona 100%

Globus

Komin to jeszcze nic, choc bardziej krzywy niż krzywa wieża w Pizie, swego czasu na działce było sporo odwiedzająch turystów z Matexu ,bo jak można zobaczyć różnice na pikach 2 mm a nie zauważyć takiego badziewia. brak ocieplenia w dachu powoduje że śnieg topi się szybciej niż na innych budynkach, w domu lodówa a pieniążki przez dach uciekają. Budynek posadowiony na tzw kurzawce - grunt nienośny stąd liczne pęknięcia. No ale cóż skoro jest sie najmądrzejszym z mądrych......

Świetny Mikołaj

Z czego wynika słaba jakość mebli w Matexie? Przede wszystkim z za wysokich zarobków kierownika kontroli jakości. Jeśli ma tak skalkulowaną stawkę że i tak ma olbrzymią pensję na ręke to nie zależy mu na tym żeby meble godziwie wyglądały. Jeśli miałby 20 pln za tira lub 5 zł za reklamacje wreszcie wziąłby sie do roboty, konstruktywnego myślenia, i nagle wysypałby się worek z pomysłami..........a tak wciąż tylko udawanie że się coś w tym kierunku robi, a w zasadzie nie robi się nic!!! Jak chcecie zobaczyć najprostszy komin i cuda budownictwa mieszkaniowego to zapraszam do Gniezna-)

monter

Nadwozia Partner Sp.J. Producent zabudów: skrzyniowych, kontenerowych i izoterm Monter zabudów samochodowych Miejsce pracy: Sosnowiec Region: śląskie Opis stanowiska: Montaż elementów zabudów specjalistycznych Zgrzewanie plandek samochodowych Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego sprawne operowanie elektronarzędziami umiejętność pracy zespołowej Oferujemy: stabilne warunki pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Nadwozia-Partner z siedzibą w Sosnowcu."

praca

pracownik obsługi klienta Dodane przez kierownik, Czwartek, 04 Grudzień, 2014 08:06 Lokalizacja: Września (powiat Wrzesiński) Kategoria: Praca / Dam pracę Branża: Inne Forma pracy: Pełny etat Umowa: Umowa zlecenie Pracodawca:Stacja Paliw Shell Opis oferty pracy: Stacja paliw Shell we Wrześni zatrudni Pana na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta. Mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym. Zgłoszenia osobiście na stacji Shell w godz. 8-16.

Panie właścicielu Matexu podwyższyć trzeba akord bo nie długo akordziści czyli w moim wypadku będziemy zarabiali tyle samo co godzinówka i gdzie tu sprawiedliwość Nie ma żadnej motywacji do pracy jak tak dalej będzie to nie płaczcie ze ludzie odchodzą Żal naprawdę Zal. Z każdej wypłaty okradacie pracowników jak tak można.Pana firma nie jest jedyna zarabia pan kokosy a zal panu pracownikowi dać na akordzie trochę więcej Czekam na sama odpowiedz Prezesa Matexu.

abc

Pracownicy Gazpromu przed szwajcarskim sądem Dwóch przed­sta­wi­cie­li Gaz­pro­mu sta­nie przed szwaj­car­skim sądem za ła­pów­kar­stwo. Sprze­da­wa­li miej­sca przy bu­do­wie ga­zo­cią­gu ja­mal­skie­go z Rosji do Nie­miec przez Pol­skę. Han­dlo­wa­li też zle­ce­nia­mi na jego bu­do­wę. Zdo­by­te pie­nią­dze prali w spół­kach z sie­dzi­bą na Cy­prze.

axn

Biznes › Praca Obserwuj1 PAP dzisiaj 11:39 Dobiega końca rekrutacja nowych pracowników dla gliwickiego Opla Jesz­cze przed koń­cem roku ma się za­koń­czyć re­kru­ta­cja no­wych pra­cow­ni­ków dla gli­wic­kiej fa­bry­ki Opla. Za­kład szuka na rynku ok. 300 osób w związ­ku z przy­go­to­wy­wa­nym roz­po­czę­ciem pro­duk­cji nowej ge­ne­ra­cji mo­de­lu Astra i uru­cho­mie­niem trze­ciej zmia­ny.

Jogi

Moim zdaniem jedynym normalnym kolesiem znającym życie jest kierownik kontroli jakości, jest po prostu ludzki, wie, że ludzie chcą zarobic zeby mieli na chleb. Stąd, mimo tego, że robie żygi nie meble i czasem trudno rozróżnić modele nigdy konkretnie mi sie nie dowalił, wystarczyło powiedzieć że lubie wędkować, wam tez tak radze.

bla bla

Tak zgadzam sie z toba ze kierownictwo to matoły no z paroma wyjatkami ale to paroma.

xxx

KIEROWNICTWO ogolnie to matoły no z małymi wyjatkami.Ale małymi na palcach jednej reki by policzyl.

xxx

matex

taa

Ta pani wcześniej obijała. Przypomni sobie jak to jest zapierniczać jak wół, do czego z taką pasją i niosącym się krzykiem teraz nagania tapicerów. ;)

tapicer
@taa

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 200 %...SZCZERA PRAWDA...ALE CZY PREZESOSTWO W OGÓLE CZYTA TE WSZYSTKIE WPISY ...? BO JEŚLI CZYTA TO MA SWOICH PRACOWNIKÓW GŁĘBOKO W CZTERECH LITERACH !!!!!!

luzny

Jeste trochę i kierownictwo będzie obijalo meble. A na pewno ta pani co rozdaje pracę na tapicerni.

moja rada

Przede wszystkim właściciele powinni się zainteresować zarządzaniem na tapicerni, bo od tego dużo zależy, w zasadzie najwięcej. Pani miła inaczej rozdaje dobre meble tym, których sobie wybierze (przede wszystkim swojemu "szoferowi"). Pozostali nie są w stanie dobrze zarobić. A jej sposób odnoszenia się do pracowników? Tapicerzy ciągle się zwalniają. Jeśli naprawdę są potrzebni, a są, to na początek trzeba zmienić osobę wydającą pracę. I to jak najszybciej. Za niskie stawki to też problem. Tym bardziej istotna jest atmosfera i warunki pracy.

matexowiec
@moja rada

W Koninie firmy nie będzie ponieważ swoje CV przyniosło parę osób a na rozmowę przyszło zaledwie 3 kandydatów. Prezes chciał zatrudnić 160 osób i myślał że ludzie będą walić drzwiami i oknami żeby tylko dostać pracę...? Za te ukraińskie pensje myślał że ściągnie sobie chętnych do pracy. Myślał że ludzie z Konina i okolic nie czytają opinii na FORUM ? To się mocno pomylił. Lepiej by dał wszystkim podwyżki. A tak na marginesie ciekawe i dostaniemy ANEKSY DO UMÓW,bo przecież od stycznia podnieśli najniższą krajową z 1680 zł brutto do 1750 zł brutto ???????? W KOŃCU TO JEST PODWYŻKA KTÓRĄ USTALA RZĄD A NIE PRACODAWCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.