MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

omen

Coraz ciekawsze plany na tapicerni. Po wprowadzeniu w życie przewiduję sukcesywne zmniejszanie się załogi. No i produkcji. Bo cza rozbiórki jest chyba mało produktywny? ;)) Czy leci z nami pilot?

Mik

Chyba wszyscy wiedzą kto jest za to odpowiedzialny. Śmiał się z Gosi i był pierwszy za wyrzuceniem Rokersa a teraz to co odwala nie mieści się w głowie, .......posada stróża czeka...........

Elvis

Czy ktoś zwraca uwagę na meble jakie przyjeżdzaja z nabiału? Czy nie ma tam rzadnego nadzoru ? chcą robić więcej i więcej a ja 15 minut poświęcam na każdy element żeby powklejać i poobcinać sobie pianki. jak tak dalej pójdzie to zawijam się stąd

czarny chumor

Kiedy ta szopa w końcu upadnie?

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

skinu69

daj se spokuj z paletowanie masz 90 groszy od palety emetny ktore układasz waza po 30-40kg

skinu69

idzcie na nabiał na paletowanie super robota

WDR

Waciarz

Taki okazały budynek, na pewno warto się przyjąć, podpadające jest tylko to że wciąz szukają ludzi więc jest duża rotacja, ciężko powiedzieć dlaczego.

mietek

złoże cv tu i tu zobaczę która firma pierwsza się odezwie. zawsze mogę się zwolnić :)

MIETEK

KTOŚ TU JESZCZE BYWA?

mietek

witam wszystkich, szukam pracy jestem stolarzem z doświadczeniem, czytam opinie o Matexie i mam mieszane odczucia....chce pracować w zawodzie i szukam jakiejś stolarni, bo teraz pracuje na czarno. niektórzy mowia, że Matex to duża prężna firma i warto się zahaczyć, bo można nieźle wyciągnąć.. slysząlem też o takiej firmie ze swarzedza stoldrew chyba się nazywa, szukają stolarzy, pomocników, mam kolegów co tam pracują..podobno też dobra kasa ale nie wiem gdzie uderzyć, może ktoś cos podpowie.. zależy mi na umowie o pracę, nie wiem jak w Matexie w tym temacie, w stoldrewie tylko tak zatrudniają..

Ciekawski George

Czy słyszeliście, że między Wrzesnią a Słupcą ma powstać kolejna fabryka samochodów, tym razem Land Rover i Jaguar?

lepszy wujek

te swoje rady wsadz se gdzies i nie pisz takich (usunięte przez administratora) to jest straszenie bez podstawne

Wujek z dobrą radą

Doszły mnie słuchy że informatyk Tomasz J. już sprawdza i analizuje adresy IP wszystkich wypowiedzi chcąc dotrzeć do adresów autorów postów... Ciekawe jak mu pójdzie :)

hm
@Wujek z dobrą radą

Tak, i na zlecenie firmy zapewne? Jeśli tak to by oznaczało, że Matex poza stolarką, tapicerstwem etc. zajmuje się też hakerstwem. To ostatnie jest przestępstwem. :)

Miki

A ja jeszcze słówko o krzywym kominie. Po co zmniejszać mu pensje, lepiej pozbyć się go wogóle. Oszczędności jeszcze większe ok. 80- 90 tys rocznie, czyli w bonach na każdego pracownika po ok 130 zł. Doceniajmy produktywność i pracowitość a nie rozsadzanie firmy od środka.

fuks

po szwalni krąży tyfus cały dzień wali w huja i robi pierdoły na Kazia że meble są wywożone do jego kochanki,a gdy już masz iść do domu po 10 godzinach harówy zmierzy ci szewki nierówno obrzucone na owacie i każe poprawiać...

Wujek Dobra Rada

Karol

Było, nie było zawsze kilkadziesiąt złotych więcej się przyda, tym bardziej że Matexu nie bedzie kosztowało to ani złotówki.

Robik

Popieram w 100 %

Wujek Dobra Rada

Proponuje zmniejszenie pensji Krzywemu Kominowi o 2000 brutto. Zabieg ten praktycznie niczego nie spowoduje. Wiemy że jest on w firmie jak rumianek w medycynie (nie pomoże nie zaszkodzi) Pieniądze ok 24 tys zł rocznie !!! można byłoby przeznaczyć na inne cele np dodatek do bonów świątecznych dla wszystkich parcowników. 24 000 zł na 600 pracowników którym będą przysługiwały wiec po 40 zł dodatkowo dla każdego pracownika. Nakład zakładu 0 zł Doceniajmy produktywnośc i pracowitość a nie rozsadzanie firmy od środka.

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.